Art Deco - Apartamenty na Woli

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Terra Casa S.A.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 4 lokale użytkowe w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Art Deco - Apartamenty na Woli

Art Deco - Apartamenty na Woli

Inwestycja Art Deco - Apartamenty na Woli znajduje się na Czystem, ul. Siedmiogrodzka 5/2 (2,8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Terra Casa S.A.. Inwestycja Art Deco - Apartamenty na Woli została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 66 lokali mieszkalnych o powierzchni 77 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Warszawa, Czyste, ul. Siedmiogrodzka 5/2 (2,8 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Art Deco - Apartamenty na Woli
 • Gotowe do zamieszkania
 • Powierzchnia: 77 m2
 • Liczba pokoi: 1
Terra Casa S.A.
Inwestycja sprzedana

Najbliższe inwestycje

City Link (286 m dalej)

Inwestycja z lokalami użytkowymi City Link znajduje się na Czystem, ul. Skierniewicka 34 (3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Ronson Development Sp. z o.o.. Inwestycja City Link jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 4 budynków, w których łącznie znajduje się 11 lokali użytkowych o powierzchniach od 29 do 139 m2. Aktualnie w sprzedaży pozostały 3 oferty. Budynki posiadają do 17 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.

Warszawa, Czyste, ul. Skierniewicka 34 (3 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 8 000 zł netto/m2

Inwestycja polecana

City Link
 • Termin oddania: 3 kw. 2019
 • Liczba lokali użytkowych: 3
 • Powierzchnia: 29 - 139 m2
Ronson Development Sp. z o.o.
Lokale użyt. spełniające kryteria

Kasprzaka (393 m dalej)

Inwestycja z lokalami użytkowymi Kasprzaka znajduje się na Czystem, ul. Kasprzaka (2,5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera SGI Spółka Akcyjna. Inwestycja Kasprzaka została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 3 budynków, w których łącznie znajduje się 20 lokali użytkowych o powierzchni 471 m2. Aktualnie w sprzedaży pozostała 1 oferta. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Warszawa, Czyste, ul. Kasprzaka (2,5 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 7 000 zł netto/m2

Inwestycja polecana

Kasprzaka
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba lokali użytkowych: 1
 • Powierzchnia: 471 m2
SGI Spółka Akcyjna
Lokale użyt. spełniające kryteria

Apartamenty Ogrodowa (1,5 km dalej)

Inwestycja z lokalami użytkowymi Apartamenty Ogrodowa znajduje się na Mirowie, ul. Ogrodowa 31/35 (1,8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Dom Development S.A.. Inwestycja Apartamenty Ogrodowa jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajduje się 5 lokali użytkowych o powierzchni 262 m2. Aktualnie w sprzedaży pozostała 1 oferta. Budynek posiada do 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Warszawa, Mirów, ul. Ogrodowa 31/35 (1,8 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Apartamenty Ogrodowa
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba lokali użytkowych: 1
 • Powierzchnia: 262 m2
Dom Development S.A.
Lokale użyt. spełniające kryteria

Art Deco - Apartamenty na Woli to kameralny budynek rezydencyjny Terra Casa S.A. w samym centrum biznesowym Warszawy z zielonym tarasem-ogrodem na dachu. Projekt w stylu kamienicy art deco zlokalizowany jest przy ulicy Siedmiogrodzkiej 7, stanowiącej przedłużenie ulicy Grzybowskiej, w pobliżu stacji Metra Rondo Daszyńskiego i realizowanej stacji Metra Wolska.

Wysokiej jakości szlachetne materiały wykończeniowe oraz architektura w stylu art deco wyróżniają unikalną bryłę budynku. Elewację frontową ozdobi piaskowiec oraz drewniany moduł charakterystyczny dla tej epoki. Dekoracyjna mozaika z kamienia oraz recepcja typu concierge zapewnią reprezentacyjne wejście do budynku przez eleganckie lobby. Delikatne oświetlenie LED podkreśli wyszukany charakter klatek schodowych, korytarzy i holi.

W każdym z 69 apartamentów i 2 penthousów (bez wyjątku) znajdzie się duży balkon, loggia, taras lub ogródek, a do dwóch wyjątkowych penthausów przylegać będą ponad 100-metrowe zielone tarasy. Częścią projektu Art Deco - Apartamenty na Woli będzie pieczołowicie odtworzony budynek fabryczny mieszczący jedynie 4 retro apartamenty typu loft, każdy z indywidualnym dostępem do windy.

Znakomite doświetlenie zapewnią duże trójszybowe okna ozdobione dodatkowymi stylowymi szprosami. Intymność i komfort życia dla przyszłych mieszkańców zagwarantuje wzmocniona izolacja akustyczna i termiczna okien. Każdy apartament będzie wyposażony w wentylację mechaniczną oraz system przygotowany do montażu klimatyzacji. Na parterze przewidziano 5 lokalu usługowych.

Ideą Art Deco - Apartamenty na Woli jest połączenie nowoczesnej technologii ze zdrowym stylem życia. W tym celu w budynku zaprojektowano siłownię z salą fitness do wyłącznego użytku mieszkańców. Inteligentne i interaktywne apartamenty działać będą w systemie Smart Home, który umożliwi indywidualne sterowanie za pomocą urządzeń mobilnych oświetleniem, ogrzewaniem i zabezpieczeniami. Ultraszybki internet „Fiber to the Home” (1 GB/S) zostanie doprowadzony do każdego apartamentu za pomocą światłowodu. Wstęp do budynku będzie chroniony poprzez system kontroli wejścia - kamery i monitoring oraz czytniki linii papilarnych.

W parkingu podziemnym przewidziano miejsca na samochody i rowery, pomieszczenia gospodarcze, boksy użytkowe oraz stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych.

Jedną z największych atrakcji Art Deco - Apartamenty na Woli jest zielony ogród na dachu przeznaczony do wyłącznego użytku przez mieszkańców. Rozciągający się z ogrodu panoramiczny widok na centrum miasta i Warsaw Spire będzie spektakularny zwłaszcza po zachodzie słońca. Aby zapewnić kameralność i intymność ogrodu, stworzone zostaną specjalne strefy relaksu z drewnianymi leżakami i miejsca do wypoczynku w gronie przyjaciół.

Inwestycja Art Deco - Apartamenty na Woli znajduje się na Czystem, ul. Siedmiogrodzka 5/2 (2,8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Terra Casa S.A..

Inwestycja Art Deco - Apartamenty na Woli została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Art Deco - Apartamenty na Woli pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 70 do 73m2.

Deweloper Terra Casa S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, tv kablowa, winda.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Art Deco - Apartamenty na Woli

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy. W odległości 50 metrów od inwestycji Art Deco - Apartamenty na Woli znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ROGALIŃSKA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Art Deco - Apartamenty na Woli znajduje się 47 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: III Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Sowińskiego w odległości 50 m, Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa w odległości 250 m, ALMAMER Szkoła Wyższa w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m Stowarzyszenie OD-DO, w odległości 200 m Pracownia Psychoterapii "PoWoli" Dominika Maliszewska, psycholog, psychoterapeuta, w odległości 300 m Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: restauracja FONTE w odległości 150 m, Kawiarnia Kids & Friends w odległości 150 m, PKO BP Oddział nr 55 w odległości 150 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Garden Partner w odległości 200 m, Health and beauty w odległości 300 m, Sarmata w odległości 500 m.

Data publikacji: 28 czerwca 2016 12:51

Data aktualizacji: 03 czerwca 2019 10:39

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z Terra Casa S.A.

Art Deco na Woli uroczyście otwarte!

Art Deco na Woli uroczyście otwarte!

Art Deco Apartamenty na Woli – Sztuka Detali

Art Deco Apartamenty na Woli – Sztuka Detali

Inwestycja czy galeria sztuki? Czyli o warszawskich projektach deweloperskich z artystyczną duszą

Inwestycja czy galeria sztuki? Czyli o warszawskich projektach deweloperskich z artystyczną duszą