Stacja Kazimierz

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPolnord S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Najbliższe inwestycje

 • Murapol Jana Kazimierza(0.2 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wola, Odolany, ul. Jana Kazimierza (4.7 km od centrum Warszawy)
  Murapol Jana Kazimierza
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 37 m2
  Murapol S.A.
 • Murapol Ordona(0.7 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wola, Odolany, ul. Ordona (3.9 km od centrum Warszawy)
  Murapol Ordona
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 772 m2
  Murapol S.A.
 • Osiedle Espresso(1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wola, Odolany, ul. Jana Kazimierza (5.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 500 netto/m2
  Osiedle Espresso
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 99 m2
  Ronson Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Bezpośrednio od dewelopera!Lokale usługowe usytuowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy przy ul. Jana Kazimierza na Woli. W okolicy sukcesywnie powstają nowe osiedla, a liczba mieszkańców, zwłaszcza rodzin, szybko się powiększa. Błyskawiczny rozwój dzielnicy i znajdujące się tu centra biznesu są dobrą prognozą dla inwestorów. Przewiduje się, że w najbliższych latach powstaną tutaj tysiące nowych mieszkań, co zwiększy jeszcze bardziej sporą już liczbę potencjalnych klientów.Oferujemy lokale usługowe o powierzchniach od 149 do 187 m2 z witrynami oraz nawet 3 wejściami.

Inwestycja Stacja Kazimierz znajduje się na Odolanach, ul. Jana Kazimierza 1/ 29 (4.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Polnord S.A..

Inwestycja Stacja Kazimierz została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji Stacja Kazimierz pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 178 do 187 metrów kwadratowych.

Deweloper Polnord S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 347 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Stacja Kazimierz

BLISKO CENTRUM • Bezpośrednia linia A do metra Rondo Daszyńskiego (14 min.) • Planowana stacja Metra (2019r.) przy Parku Moczydło • Przystanki A i T – 300m • Planowana linia A (szybkie połączenie z metrem) przy ul. Jana Kazimierza • Przystanki SKM i WKD – 500m PEŁNA INFRASTRUKTURA • Centra handlowe: Blue City i Wola Park (10 min.) • Parki: Szymańskiego, Sowińskiego i Moczydło (15 min. spacerem) • Pełen wybór sklepów i usług wzdłuż ul. Jana Kazimierza

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Stacja Kazimierz mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Stacja Kazimierz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gizów 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Stacja Kazimierz znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Zaczarowane Motylki w odległości 140 m, DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE BIG LITTLE THINGS w odległości 190 m, Medyczne Studium Zawodowe w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Stacja Kazimierz jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum medyczne Medi Partner w odległości 110 m, Klinika okulistyczna - Dr Nowosielska w odległości 210 m, Klinika Marusza - Akademia rzeźbienia twarzy w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Stacja Kazimierz składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Piekarnia Grzybki, w odległości 70 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 70 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Stacja Kazimierz w odległości 240 m znajduje się Basen, w odległości 380 m znajduje się Fitness24seven, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 17.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie