Stacja Kazimierz

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Polnord S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Stacja Kazimierz dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
4.U.1.01
178,08 m²
Parter
4.U.1.02
187,22 m²
Parter

Opis Inwestycji

Bezpośrednio od dewelopera!Lokale usługowe usytuowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy przy ul. Jana Kazimierza na Woli. W okolicy sukcesywnie powstają nowe osiedla, a liczba mieszkańców, zwłaszcza rodzin, szybko się powiększa. Błyskawiczny rozwój dzielnicy i znajdujące się tu centra biznesu są dobrą prognozą dla inwestorów. Przewiduje się, że w najbliższych latach powstaną tutaj tysiące nowych mieszkań, co zwiększy jeszcze bardziej sporą już liczbę potencjalnych klientów.Oferujemy lokale usługowe o powierzchniach od 149 do 187 m2 z witrynami oraz nawet 3 wejściami.

Inwestycja Stacja Kazimierz znajduje się na Odolanach, ul. Jana Kazimierza 1/ 29 (4.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Polnord S.A..

Inwestycja Stacja Kazimierz jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Stacja Kazimierz pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 178 do 187 metrów kwadratowych.

Deweloper Polnord S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 347 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 178 do 187 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Stacja Kazimierz

BLISKO CENTRUM • Bezpośrednia linia A do metra Rondo Daszyńskiego (14 min.) • Planowana stacja Metra (2019r.) przy Parku Moczydło • Przystanki A i T – 300m • Planowana linia A (szybkie połączenie z metrem) przy ul. Jana Kazimierza • Przystanki SKM i WKD – 500m PEŁNA INFRASTRUKTURA • Centra handlowe: Blue City i Wola Park (10 min.) • Parki: Szymańskiego, Sowińskiego i Moczydło (15 min. spacerem) • Pełen wybór sklepów i usług wzdłuż ul. Jana Kazimierza

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

W odległości 300 metrów od inwestycji Stacja Kazimierz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny REDUTA WOLSKA 03.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Stacja Kazimierz znajdują się 44 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: "Zaczarowane Motylki" - Żłobek i Przedszkole w odległości 200m, Szkoła Podstawowa Nr 132 w odległości 700m, Przedszkole nr 350 "Jaśminowy Gaj" w odległości 1000m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Medi Partner, w odległości 800 m znajduje się Diagnostyka Sp. z o.o., w odległości 1050 m znajduje się Pracownia USG Warszawa Wola.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 350 m znajduje się Kościół Św. Wawrzyńca, w odległości 400 m znajduje się Cerkiew Św. Jana Klimaka, w odległości 500 m znajduje się Cerkiew Św. Jana Klimaka.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 450 m znajduje się Skwer im. płk. Pacak-Kuźmirskiego, w odległości 550 m znajduje się CrossFit Dock, w odległości 600 m znajduje się Park Powstańców Warszawy.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 02.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie