Wola Prestige III

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Jana Kazimierza, oferowane bezpośrednio przez Home Invest Sp. z o.o.

Warszawa, Wola, Odolany, ul. Jana Kazimierza 64

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Wola Prestige III

22 zdjęcia

Wola Prestige III
Wola Prestige III
Wola Prestige III
Wola Prestige III

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Espresso
  od: 7 500 zł/m2

  Ronson Development Sp. z o.o.

 • Yana

  Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.

 • Wola Nowa

  Dantex

Opis Inwestycji

Wola Prestige jest propozycją dla osób chcących zamieszkać w bliskiej odległości od centrum. Kompleks, wyróżniający się oryginalną koncepcją architektoniczną, tworzą cztery budynki o zróżnicowanej wysokości od 6 do 10 kondygnacji i wewnętrzny dziedziniec z zielenią. Znajdują się na nim elementy małej architektury i plac zabaw dla dzieci. Oferta obejmuje 547 mieszkań 1-,2-,3- i 4-pokojowych o powierzchni od 40 do 134 m². Wszystkie lokale posiadają balkony, loggię, taras lub ogródki.

Osiedle jest ogrodzone, monitorowane i wyposażone w video domofony. Osiedle zawiera wejście z recepcją, specjalne pomieszczenia dla ochrony oraz parking podziemny. Wewnętrzny teren kompleksu jest wyłączony z ruchu kołowego, a na parterze budynków znajdują sie lokale usługowo-handlowe. Jednym z największych atutów inwestycji jest lokalizacja. Z osiedla do ścisłego centrum miasta można dojechać samochodem zaledwie w ciągu kilku minut. Szybką komunikację z wszystkimi dzielnicami Warszawy gwarantuje też rozbudowana sieć komunikacyjna. W pobliżu znajdują się przystanki dziewięciu linii autobusowych i trzech linii tramwajowych. Zaplecze handlowe stanowią natomiast centra: Fort Wola i Wola Park oraz liczne sklepy. Sąsiedztwo trzech parków: Parku Sowińskiego, Parku Szymańskiego i Parku Moczydło daje mieszkańcom możliwość uprawiania sportu i korzystania z zielonych terenów rekreacyjnych. W rejonie ulicy Jana Kazimierza realizowanych jest obecnie wiele dużych inwestycji mieszkaniowych. W najbliższym czasie powstanie tu nowoczesna enklawa mieszkaniowa.

Inwestycja Wola Prestige III znajduje się na Odolanach, ul. Jana Kazimierza 64 (5.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Home Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Wola Prestige III została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.

Aktualnie w inwestycji Wola Prestige III pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Home Invest Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 19900 zł.
 • miejsca postojowe podziemne: Cena: 19900 zł.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, recepcja, usługi w budynku, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Osiedle znajduje się w warszawskiej dzielnicy Wola, przy ul. Jana Kazimierza 64.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wola Prestige III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Wola Prestige III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Fort Wola 05.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wola Prestige III znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji w odległości 160 m, Akademia-Liceum Ogólnokształcące dla młodzieży w Warszawie w odległości 160 m, Akademia-Technikum dla młodziezy w Warszawie w odległości 160 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wola Prestige III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Biedronka, w odległości 240 m znajduje się Putka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wola Prestige III w odległości 300 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: