Rezydencja Niska 30

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezUnimax Development

Ceny od: 8 484 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Niska 30 dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U2
82,51 m²
Parter
700 000 zł8 484 zł/m²

Opis Inwestycji

Rezydencja Niska 30

Rezydencja Niska 30 to kameralny, trzypiętrowy budynek, który wyróżniać będzie elegancka, minimalistyczna architektura i wysoki standard wykończenia mieszkań i części wspólnych. Znakomicie zaprojektowana rezydencja z 19 apartamentami, garażem podziemnym oraz dwoma lokalami usługowymi.Inwestycja powstała na granicy Woli i Śródmieścia przy ulicy Niskiej w pobliżu centrów handlowych Klif i Arkadia oraz ulicy Stawki,.Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu licznych linii tramwajowych, autobusowych i stacji metra Dworzec Gdański zagwarantuje szybkie połączenia z każdą częścią Warszawy.Rezydencja Niska 30 to enklawa nowoczesnej, eleganckiej i funkcjonalnej architektury, która zaspokoi gusta najbardziej wymagających.

Inwestycja Rezydencja Niska 30 znajduje się na Nowolipkach, ul. Niska 20 (3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Unimax Development.

Inwestycja Rezydencja Niska 30 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Niska 30 pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 83 metrów kwadratowych w cenie od 8 484 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Unimax Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, usługi w budynku, własna kotłownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 83 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się na poziomie 700 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 8 484 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Niska 30

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Niska 30 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Rezydencja Niska 30 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Niska 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Niska 30 znajduje się się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: XLV Liceum Ogólnokształcące w odległości 90 m, Przedszkole nr 263 w odległości 170 m, Policealne Studium Kosmetyczne Barbary Jaroszewskiej w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Niska 30 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Sharley w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Niska 30 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Supermarket, w odległości 300 m znajduje się Dom mody Klif, w odległości 310 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Niska 30 w odległości 30 m znajduje się Boisko, w odległości 50 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.02.2017

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie