Odkryj prezentacje wideo wyróżnionych osiedli
Nowe lokale użytkowe Poznań, Starołęka-Minikowo-Marlewo
3 oferty w 1 inwestycji w tym 6 ofert promocyjnych
Sortuj
- Lokale usługowe w Unii Lubelskiej Vita – przestrzenie idealne dla małego handlu, biur i usług! Powierzchnie od 31 do 34 m² w stanie surowym, z dużymi witrynami i możliwością zakupu miejsca postojowego w hali garażowej. Lokalizacja Znakomita lokalizacja w Poznaniu, bezpośrednio przy wyremontowanej pętli tramwajowej. Dogodny dojazd do centrum miasta – tylko 20 minut do Dworca Głównego i Starego
1 kwartał 2026
Poznań, Nowe Miasto, Starołęka-Minikowo-Marlewo, ul. Unii Lubelskiej 10
1 pokój, Metraż 31-34 m2
Starołęka-Minikowo-Marlewo
Chcesz być na bieżąco z ofertami w tej lokalizacji?
Zapisz się na powiadomienia i otrzymuj ofetry zgodne z Twoimi preferencjami
Nowe lokale użytkowe na sprzedaż na Starołęce-Minikowie-Marlewie
Na Starołęce-Minikowie-Marlewie dostępne są 3 oferty nowych lokali użytkowych znajdujące się w 1 inwestycji deweloperskiej.
Deweloperzy na Starołęce-Minikowie-Marlewie mają w sprzedaży nowe lokale użytkoweo powierzchniach od 31 do 34 m², w tym:
- lokale 1-pokojowe - 3 oferty
Ile kosztują nowe lokale użytkowe na Starołęce-Minikowie-Marlewie?
Aktualnie w inwestycjach lokali użytkowych na Starołęce-Minikowie-Marlewie obowiązują 6 ofert promocyjnych.
Starołęka-Minikowo-Marlewo - lokale użytkowe gotowe do odbioru
Obecnie w ofercie deweloperów na Starołęce-Minikowie-Marlewie nie ma lokali użytkowych oddanych do użytku. Najpóźniejszy termin oddania inwestycji lokali użytkowych do użytkowania to koniec I kwartału 2026.
Szukasz atrakcyjnej nieruchomości do zamieszkania? Sprawdź ofertę nowych mieszkań na Starołęce-Minikowie-Marlewie i nowych domów na Starołęce-Minikowie-Marlewie.