Osiedle Dominiki

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGD-invest s.c.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Osiedle Dominiki to nowo budowane, prestiżowe osiedle domów jednorodzinnych zlokalizowane w centrum Tczewa przy ul. Grunwaldzkiej. Będzie składać się ono łącznie z 43 budynków w zabudowie szeregowej . Budowa osiedla została podzielona na 3 etapy z czego pierwszy etap - 13 domów został ukończony w 2011 roku. Budowa drugiego etapu rusza w 2013 roku, a ukończenie zaplanowano na koniec 2014 roku.Domy zaprojektowano w 5 typach o powierzchniach od 75 do 132 m2 położonych na działkach o powierzchni od 150 do 396 m2 .Na osiedlu znajdą się domy o nowoczesnej architekturze i praktycznym rozkładzie pomieszczeń.. Do budynków przyłączone będą wszystkie media tj. prąd, woda, kanalizacje, ogrzewanie i ciepła woda z tczewskiego ZEC. Wykonane też będą drogi dojazdowe i chodniki. Zostaną one wykończone w stanie deweloperskim Każdy dom posiada zewnętrzny taras wychodzący na ogród.Niewątpliwą zaletą tego osiedla jest jego położenie w spokojnej dzielnicy Tczewa, a jednocześnie w centrum miasta. Jest to miejsce znakomicie skomunikowane, położone przy ulicy Grunwaldzkiej łączącej drogę krajową nr 1 (E 75) z ul. Wojska Polskiego.

Inwestycja Osiedle Dominiki znajduje się w Tczewie, ul. Grunwaldzka (0.5 km od centrum Tczewa), została zrealizowana przez dewelopera GD-invest s.c..

Inwestycja Osiedle Dominiki została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 43 nowych domów w tym 16 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Dominiki pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper GD-invest s.c. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 43 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Dominiki

Osiedle Dominiki zlokalizowane jest w samym centrum Tczewa przy ul. Grunwaldzkiej. W pobliżu znajduje się szkoła i przedszkole. W bliskiej okolicy znaleźć można liczne sklepy i centra handlowe oraz w odległości 500 m Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji wraz z kompleksem basenowym. Osiedle jest doskonale skomunikowane, gdyż w odległości 300 m znajduje się droga krajowa E1, do najbliższego przystanku autobusowego jest 200 m, dworzec PKP znajduje się w odległości ok. 1 km.

Tczew to miasto o powierzchni 22,4 km2, leżące w regionie Kociewie, nad Wisłą. Liczba jego mieszkańców to niespełna 60 000 osób. W zabudowie Tczewa dominują budynki mieszkalne wielorodzinne, przy czym wyróżnia się 5 dużych i 5 mniejszych osiedli bloków mieszkaniowych. Centrum stanowi zabytkowe Stare Miasto z wyznaczonymi trzema szlakami spacerowymi. Z uwagi na warunki geograficzne, zagospodarowywane są głównie wewnętrzne tereny miasta. Tczew ma bogatą infrastrukturę społeczną. Znajdują się tu szkoły każdego szczebla, wraz z wydziałem Gdańskiej Wyższej Szkoły Administracji. Działa też szpital powiatowy i 11 zakładów opieki zdrowotnej. Mieszkańcy mają dostęp do galerii handlowej, popularnych marketów, kina, Centrum Kultury i Sztuki oraz licznych obiektów sportowych. Jednym z największych walorów miasta jest położenie.

Komunikacja

W Tczewie krzyżuje się szereg istotnych szlaków drogowych i kolejowych. Miasto przecina droga krajowa nr 91 i wojewódzka nr 224. Ok. 2 km na południe biegnie droga krajowa nr 22, a niespełna 5 km na zachód - autostrada A1, będąca częścią europejskiej trasy E75. Prężnie działa tu transport kolejowy, oferujący połączenia m.in. z Austrią i Niemcami. Dzięki przepływającej Wiśle, drogą wodną Tczew łączy się z Warszawą i Brześciem. W granicach regularnie kursuje 13 linii autobusów miejskich.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dominiki znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY w odległości 70 m, BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 5 SPECJALNA w odległości 70 m, GIMNAZJUM NR 4 SPECJALNE w odległości 70 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Dominiki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDYK w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Dominiki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Biedronka, w odległości 400 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 410 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dominiki w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji, w odległości 350 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 16.01.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie