+0 km
Lokalizacja
Czas dojazdu
Warszawa
mazowieckie, Warszawa
12999 ofert
Wrocław
dolnośląskie, Wrocław
6893 oferty
Kraków
małopolskie, Kraków
5736 ofert
Poznań
wielkopolskie, Poznań
5004 oferty
Łódź
łódzkie, Łódź
3437 ofert
Dodaj lokalizację
filtruj
sortuj
alerty
Odkrywaj trendy, promocje, atuty inwestycji
Nowe domy na sprzedaż Tarnowskie Góry
0 ofert w 0 inwestycjach
Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 8 027 zł/m²
Sortuj
- Zbudowane tu domy oferują o wiele więcej niż powszechne standardy, zawierają rozwiązania godne XXI wieku. Wielkość naszego projektu pozwala zaoferować Państwu niespotykane gdzie indziej rozwiązania. Zadbaliśmy o wszystkie detale zaprojektowanego osiedla, w trosce o jego przyszłych mieszkańców. Byli dla nas ważni zarówno piesi, jak i kierowcy, dorośli i dzieci. Wszystko po to, by stworzyć z
Osiedle Sielanka - Tarnowskie Góry
od 3 348 zł/m²Oferta archiwalna
Tarnowskie Góry, ul. Sielanka
4 pokoje, Metraż 103-193 m2
- Funkcjonalny i nowoczesny segment, 85.95m2 Idealna propozycja dla osób chcących zamieszkać z dala od zgiełku miasta przy jednoczesnym, bliskim i dogodnym dojeździe do centrum Tarnowskich Gór. Sąsiedztwo lasu, szkół oraz placówek usługowych sprawia, że jest to idealne miejsce dla całej rodziny. Głównym atutem lokalizacji jest bliskość do terenów zielonych Parku Repeckiego, kompleksu lasów
Oferta archiwalna
Tarnowskie Góry, ul. Czołgistów
4 pokoje, Metraż 86 m2
Przyspiesz swoje poszukiwania
W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.
Skonfiguruj mieszkanieWiadomości na temat Tarnowskich Gór:
Tarnowskie Góry to miasto położone w województwie śląskim, na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Tarnowskie Góry zajmują 83,88 km² a ich obszar został podzielony na 11 dzielnic administracyjnych: Bobrowniki Śląskie-Piekary Rudne, Lasowice, Opatowice, Osada Jana, Pniowiec, Repty Śląskie, Rybna, Sowice, Stare Tarnowice, Strzybnica, Śródmieście-Centrum.
Miasto inwestorów i turystów
Tarnowskie Góry jeszcze w XVI wieku były największym ośrodkiem górnictwa kruszcowego na Dolnym Śląsku. Gmina, podobnie tak jak cały region, związana jest historycznie z przemysłem ciężkim. W mieście rozwinął się przemysł dostarczający maszyny i urządzenia dla przedsiębiorstw z branży górniczej, hutniczej i chemicznej. U boku dużych firm w latach 90-tych prężnie rozwijały się małe i średnie przedsiębiorstwa, które przejęły rolę motoru lokalnej gospodarki.
Jednak nie tylko rynek pracy przyciąga specjalistów i przyszłych mieszkańców do miasta. Położenie i mikroklimat również wpływają na atrakcyjność Tarnowskich Gór. Ukształtowanie terenu jest tu różnorodne - najwyższymi wzniesieniami są Sucha (352 m n.p.m.) i Srebrna Góra (347 m n.p.m.), najniżej położone są: dolina Stoły (254 m n.p.m.) oraz dolina Granicznej Wody (255 m n.p.m.). Liczne szlaki turystyczne sprzyjają pieszym wędrówkom. Parki i rezerwaty zachęcają do odpoczynku w bliskim sąsiedztwie natury. Wszystkie te czynniki sprawiają, że Tarnowskie Góry uważane są za region dużych możliwości.
Domy na sprzedaż - Tarnowskie Góry
Nowe domy w Tarnowskich Górach cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kupujących. Konkurencyjne ceny, przestronne metraże, dobrze zaprojektowana infrastruktura osiedli, wysoka jakość wykończenia i dbałość o detale - to tylko niektóre ich zalety. Inwestorzy nowych domów w Tarnowskich Górach szczególną uwagę przykładają do bezpieczeństwa. To właśnie dlatego realizowane projekty uwzględniają nie tylko budowę budynków mieszkalnych, ale również całe zaplecze - drogi dojazdowe, podjazdy, chodniki, ścieżki rowerowe, które tworzą rozwiązania umożliwiające bezproblemowe korzystanie z przestrzeni osiedla. Na uwagę zasługuje również wykorzystanie szeregu nowoczesnych rozwiązań, jak zastosowanie kotłów kondensacyjnych czy ogrzewania podłogowego. Ponadto tarnowskie osiedla domów jednorodzinnych powstają z dbałością o dużą ilość zieleni: drzew, krzewów, dziedzińców z rabatkami.
Tarnowskie Góry - komunikacja
Komunikacja w Tarnowskich Górach, podobnie jak w całym województwie nie stanowi żadnego problemu. Przez Śląsk przebiega wiele dróg krajowych, międzynarodowych autostrad i obwodnic. Siatka komunikacyjna jest na tyle rozwinięta, że umożliwia dotarcie niemal w każde miejsce. Niezmotoryzowani mieszkańcy mogą korzystać z komunikacji publicznej - autobusy miejskie i podmiejskie codziennie przewożą tysiące pasażerów. Sprawnie działa również transport kolejowy, obsługiwany przez PKP Intercity, Koleje Śląskie, Przewozy Regionalne. Stale modernizowane są również składowe elementy przestrzeni publicznej. W 2013 roku oddano do użytku nowy dworzec autobusowy z zadaszonym peronem, placem manewrowym oraz parkingiem dla kilkunastu autobusów, zaś wzdłuż ul. Częstochowskiej wytyczono miejsca parkingowe pozwalające na zastosowanie systemu P&R.