Osiedle Kwiatowe Etap IV

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Planetarna, oferowane bezpośrednio przez PLANETBUD DEVELOPMENT SP. Z O.O.

poznański, Zalasewo, ul. Planetarna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 160 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Kwiatowe Etap IV

5 zdjęć

Osiedle Kwiatowe Etap IV
Osiedle Kwiatowe Etap IV
Osiedle Kwiatowe Etap IV
Osiedle Kwiatowe Etap IV

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Osiedle Kwiatowe Etap IV logo

Nowe Kwiatowe to IV i V etap naszej flagowej inwestycji – Osiedla Kwiatowego w Zalasewie. W ramach projektu, wybudujemy łącznie 90 domów i lokali w zabudowie szeregowej z ogrodami. Naszym przyszłym mieszkańcom oferujemy nowoczesne domy jedno oraz dwulokalowe o metrażach 50, 99 oraz 115 m2.

Do każdego z domów należeć będą 2 miejsca postojowe oraz ogródek. Budynki dwulokalowe wyposażone będą również w przestronne balkony.

Inwestycja Osiedle Kwiatowe Etap IV znajduje się w Zalasewie, ul. Planetarna (1.4 km od Poznania), została zrealizowana przez PLANETBUD DEVELOPMENT SP. Z O.O.

Inwestycja Osiedle Kwiatowe Etap IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kwiatowe Etap IV nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PLANETBUD DEVELOPMENT SP. Z O.O. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 16 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Zalasewo Zalasewo to dynamicznie rozwijająca się miejscowość, położona województwie wielkopolskim, w gminie Swarzędz. Doskonała lokalizacja umożliwia szybki dojazdu do centrum stolicy wielkopolski (2 km do granicy z Poznaniem) czy Swarzędza. Dobrze rozwinięta komunikacja autobusowa (przystanek linii 55 MPK Poznań oraz linii 499 SKA) ułatwi życie niezmotoryzowanym. W Zalasewie znajdują się tereny zieleni, obiekty sportowe oraz szlaki rowerowe i piesze zachęcające do aktywności na świeżym powietrzu. Rodzice docenią również bliskość szkół podstawowych, przedszkoli oraz żłobków. Ponadto miejscowość oferuje swoim mieszkańcom bardzo bogate zaplecze handlowe i usługowe. Lokalizacja inwestycji pozwala na szybki dojazd zarówno do stolicy Wielkopolski jak i pobliskiego Swarzędza. Ponadto, dobrze rozwinięta komunikacja autobusowa (przystanek linii 55 MPK Poznań oraz linii 499 SKA) ułatwi życie niezmotoryzowanym. Nieopodal Osiedla znajdują się tereny zieleni, obiekty sportowe oraz szlaki rowerowe i piesze zachęcające do aktywności na świeżym powietrzu. Rodzice docenią również bliskość szkół podstawowych, przedszkoli oraz żłobka. Położenie Osiedla zapewnia także dostęp do bogatego zaplecza usługowo-handlowego.

Zalasewo jest niewielką wsią pod Swarzędzem, która znajduje się ok. 12 km od centrum Poznania. Dzięki bliskości okolicznych dróg krajowych, mieszkańcy mogą dojechać do stolicy Wielkopolski nawet w 20 minut. Dlatego wiele osób decyduje się zamieszkać w Zalasewie, w którym ceny nieruchomości są zazwyczaj znacznie niższe. Jest to bardzo zurbanizowany teren. Dominuje zabudowa nisko kondygnacyjna, w większości domki jednorodzinne. W okolicy znajdują się również liczne tereny zielone. Przez wieś przepływa Rów Zalasewski. Zalasewo jest silnie związane ze Swarzędzem, z którym graniczy. Razem z nim oraz Jasiną tworzy wspólną jednostkę przestrzenną. Działa tu komunikacja miejska - najwięcej linii autobusowych prowadzi do Swarzędza, jedna do Poznania. Obecna jest infrastruktura miejska: szkoły, sklepy, ośrodki sportowe. Zalasewo to ciekawa alternatywa dla zatłoczonych osiedli wielkomiejskich.

Komunikacja

W pobliżu znajdują się drogi krajowe nr 92, A2, S5 i S11. Funkcjonują linie autobusowe do Swarzędza, Poznania, Garbów, Kruszewni, Tulec.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Kwiatowe Etap IV?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Kwiatowe Etap IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Osiedle Kwiatowe Etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zalasewo Planetarna Szkoła.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Kwiatowe Etap IV znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kwiatowe Etap IV znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie w odległości 210 m, Prywatne Przedszkole LIsek Urwisek w odległości 300 m, Przedszkole Niepubliczne MAŁY SKAUT w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Kwiatowe Etap IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kwiatowe Etap IV w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.10.2019
Data aktualizacji: 04.05.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: