Osiedle Sarmackie

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Swarzędz, oferowane bezpośrednio przez KOS Dom Sp. z o.o

Swarzędz, ul. Swarzędz

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 160 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Sarmackie

10 zdjęć

Osiedle Sarmackie
Osiedle Sarmackie
Osiedle Sarmackie
Osiedle Sarmackie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Swarzędz/Zalasewo – Os. SarmackieJesienią 2010 roku rozpoczęliśmy budowę II etapu Osiedla Wielkopolskiego w podswarzędzkim Zalasewie.W pierwszym etapie realizacji tej inwestycji oddaliśmy do użytku 86 domów w zabudowie szeregowej.II etap budowy Osiedla Wielkopolskiego obejmować będzie w pierwszej fazie realizację 26 w domów w zabudowie szeregowej oraz 40 mieszkań w zabudowie szeregowej.

W aktualnej ofercie znajdują się domy o powierzchni od 111,7m2 do 128,8m2 położone na działkach o powierzchni od 184m2 do 592m2 oraz mieszkania o powierzchni od 47m2 do 72m2 z ogródkami.

Powstająca obecnie część Osiedla Wielkopolskiego zlokalizowana jest w Zalasewie między ulicami Planetarną i Siewną. Swarzędz oraz przyległe Zalasewo stanowią zespół o dobrze rozwiniętej infrastrukturze drogowej i komunikacyjnej. Zarówno aktualnie realizowana część osiedla, jak i kolejne planowane etapy inwestycji, posiadać będą status osiedla zamkniętego z utwardzonymi kostką brukową drogami i chodnikami. W pobliżu osiedla znajdują się szkoły, sklepy oraz przystanki komunikacji podmiejskiej.

Lokalizacja inwestycji zapewnia szybki i dogodny dojazd do centrum Poznania.

Inwestycja Osiedle Sarmackie znajduje się w Swarzędzu, ul. Swarzędz (1.4 km od Poznania), została zrealizowana przez KOS Dom Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Sarmackie została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 13 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Sarmackie nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców KOS Dom Sp. z o.o nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 13 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Swarzędz to miasto usytuowane we wschodniej części powiatu poznańskiego, w odległości ok. 10 km od centrum Poznania. Miasto położone jest nad Jeziorem Swarzędzkim i zajmuje powierzchnię 9 km2, na której zamieszkuje ponad 31 tys. osób. Zróżnicowaną zabudowę mieszkaniową tworzą: domy jednorodzinne, kamienice, domy szeregowe oraz niskie bloki. Na terenie miasta zlokalizowane są zakłady tapicerskie i stolarskie, a także większe przedsiębiorstwa min. Volkswagen, British Petroleum, Ever Power Systems czy Poz-Bruk. W południowej części Swarzędza znajduje się Specjalna Strefa Ekonomiczna, a rozległe powierzchnie handlowe mieszczą się w centrach: Agrobex i ETC. Mieszkańcy wypoczywają nad miejscowym jeziorem bądź w parku przed pałacem przy ul. Poznańskiej. W mieście znajdują się także: Skansen Pszczelarstwa, Kino Hollywood i Stadion Miejski Unia.

Komunikacja

Atutem lokalizacji Swarzędza jest zaledwie dziesięciokilometrowa odległość od centrum Poznania oraz dogodny dojazd do stolicy Wielkopolski autobusami poznańskiej komunikacji miejskiej (linia nr 55), autobusami PKS lub pociągami, które kursują na trasie kolejowej Poznań – Września. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 92, która łączy Rzepin z Poznaniem, Warszawą i Kałuszynem. W obrębie Swarzędza kursują autobusy komunikacji miejskiej, które obsługują 15 linii dziennych i jedną linię nocną.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Sarmackie?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Sarmackie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Osiedle Sarmackie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Swarzędz Cieszkowskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Sarmackie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sarmackie znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Na Górce w odległości 130 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Sarmackie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Biedronka, w odległości 450 m znajduje się Kaufland.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sarmackie w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.10.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: