Willa Rzepichy

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Rzepichy, oferowane bezpośrednio przez

Mały Kotek Sp. z o.o.

Elbląg, ul. Rzepichy 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 88 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Willa Rzepichy

5 zdjęć

Willa Rzepichy
Willa Rzepichy
Willa Rzepichy
Willa Rzepichy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 1 dom

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Piękna Willa wolnostojąca zlokalizowana jest na ulicy Rzepichy w Elblągu. Budynek składa się z dwóch kondygnacji naziemnych o łącznej powierzchni 183,91m2. Charakteryzuje się nowoczesną bryłą z płaskim dachem i posiada garaż dwustanowiskowy o powierzchni 33,70m2.

W poziomie parteru ( 73,00m2) znajduje się kuchnia, pokój dzienny z możliwością wydzielenia pokoju-gabinetu ( zaznaczony na rzucie parteru ), łazienka z wydzielonym pomieszczeniem na piec gazowy, wiatrołap. Klatka schodowa prowadzi do garażu oraz na piętro.

Z półpiętra wyjście na duży taras o powierzchni 33,70m2 znajdujący się nad garażem.

Na piętrze ( 78,45m2 ) znajdują się trzy pokoje ze wspólnym korytarzem oraz łazienka.

Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 491m2 w otoczeniu domów jednorodzinnych.

Do sprzedania w stanie deweloperskim z wykonanymi podjazdami, zagospodarowaną działką i ogrodzeniem.

Termin oddania budynku: maj 2021r.

Inwestycja Willa Rzepichy znajduje się w Elblągu, ul. Rzepichy 6 (2.6 km od centrum Elbląga), została zrealizowana przez Mały Kotek Sp. z o.o.

Inwestycja Willa Rzepichy została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego domu.

Aktualnie w inwestycji Willa Rzepichy nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Mały Kotek Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Elbląg  – miasto na prawach powiatu w województwie warmińsko-mazurskim, siedziba władz powiatu elbląskiego (Elbląg nie wchodzi w jego skład, stanowi odrębną jednostkę samorządu terytorialnego), a także siedziba gminy Elbląg. Od 1992 – stolica diecezji elbląskiej. Elbląg jest najstarszym miastem w województwie, a także jednym z najstarszych miast w Polsce (rok założenia 1237, prawa miejskie 1246). Jest to również najniżej położone miasto w Polsce – leży u ujścia rzeki Elbląg do Zalewu Wiślanego. Największym zakładem w mieście jest Browar wchodzący w skład Grupy Żywiec, ABB (dawny Zamech) oraz Alstom Power. Elbląg to główny ośrodek przemysłu ciężkiego (turbiny, śruby okrętowe itp.), przemysłu spożywczego (browar) oraz turystycznego (Kanał Elbląski ze słynnymi pochylniami). Największy jednak rozwój miasta przypada na okres od 1 czerwca 1975 r. do 31 grudnia 1998 r., kiedy Elbląg był stolicą województwa, co wiązało się ze znacznym napływem ludności do miasta. W mieście oddano niedawno do użytku węzeł Elbląg-Wschód, znacznie skracający szlak z Gdańska i Warszawy do Elbląga i obwodu kaliningradzkiego (tzw. Berlinka, teraz droga ekspresowa S22 Elbląg – Grzechotki). Wraz z nowo budowanym przejściem Grzechotki – Mamonowo II będzie to najkrótsza droga z zachodu na wschód Europy. Obecnie trwa przebudowa na odcinku Elbląg węzeł Wschód–Jazowa w kierunku Gdańska. Dzięki dotacjom z Unii Europejskiej rozbudowywany jest Port Morski, sieć tramwajowa, a także odbudowywane Stare Miasto. Jednocześnie budowane są nowe osiedla mieszkaniowe: Modrzewina-Północ, Krasny Las, Dąbrowa oraz przemysłowa Modrzewina-Południe. Elbląg jest jednym z najlepiej przebadanych archeologicznie polskich miast. Dzięki temu elbląskie muzeum posiada liczne unikalne w skali światowej eksponaty (np. średniowieczną windę).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Willa Rzepichy?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Rzepichy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1740 metrów od inwestycji Willa Rzepichy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Elbląg.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Willa Rzepichy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Rzepichy znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Kształcenia Ustawicznego w odległości 0 m, szkoła w odległości 30 m, szkoła w odległości 60 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa Rzepichy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się PSS Społem, w odległości 300 m znajduje się Bogdanka, w odległości 430 m znajduje się Motylek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Rzepichy w odległości 20 m znajduje się boisko / kort, w odległości 110 m znajduje się boisko / kort, w odległości 120 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 17.12.2020
Data aktualizacji: 20.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: