Zamojska od Nowa

Oferta archiwalna

Lublin, ul. Zamojska 8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zamojska od Nowa

8 zdjęć

Zamojska od Nowa
Zamojska od Nowa
Zamojska od Nowa
Zamojska od Nowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (38 miejsc) : Miejsca postojowe znajdują się na poziomie -1.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

--- INWESTYCJA ZAKOŃCZONA ---

Zobacz film: https://youtu.be/zaK9nO8awdY

NOWE LOKALE USŁUGOWE w Centrum Miasta (400m od Bramy Krakowskiej)

Zamojska od Nowa to doskonale usytuowana, nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z szacunkiem dla otaczającej zabudowy historycznej.

Budynek znajduje się w ścisłym centrum miasta i jest położony przy dużym szlaku komunikacyjnym, przy ul. Zamojskiej 8 - otwiera pierzeję zabytkowej ulicy w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta.

Jego największe zalety to lokalizacja z dobrym dojazdem i dużą ilością miejsc parkingowych wzdłuż ulicy.

Na parterze zaprojektowano lokale usługowo–handlowe z wejściami bezpośrednio od strony ul. Zamojskiej oraz ul. Farbiarskiej, a także od łączącego obie ulice chodnika, biegnącego wzdłuż budynku.

Oferta obejmuje prawie 650 m² powierzchni o podwyższonym standardzie wykończenia, podzielonej na kilka lokali.

Deweloper przygotował również miejsca parkingowe (poziom -1) oraz windę łączącą je z parterem.

Garaż podziemny oraz dużo miejsc parkingowych przed lokalem wzdłuż wyremontowanej ulicy Farbiarskiej zapewnią łatwość w parkowaniu dla pracowników i klientów.

Kolejne dwie kondygnacje naziemne to przestrzeń wielorodzinna: 24 nowoczesne mieszkania, o różnorodnym układzie. Połowa z nich to unikatowe, dwupoziomowe apartamenty - propozycja dla osób poszukujących niekonwencjonalnych rozwiązań.

Połączenie klasycznej architektury z nowoczesnymi rozwiązaniami stwarza niepowtarzalny klimat budynku.

Inwestycja Zamojska od Nowa znajduje się w Lublinie, ul. Zamojska 8 (0.5 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez Zamojska od Nowa S.C.

Inwestycja Zamojska od Nowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Zamojska od Nowa nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Zamojska od Nowa S.C. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zamojska od Nowa?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zamojska od Nowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Zamojska od Nowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zamojska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zamojska od Nowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zamojska od Nowa znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Policealne Studium Farmaceutyczne "Omega" w odległości 150 m, Zespół Szkół nr 11 w odległości 150 m, Gimnazjum nr 12 w odległości 150 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zamojska od Nowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Biedronka, w odległości 470 m znajduje się Gala.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zamojska od Nowa w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się skate park.

Data publikacji: 23.06.2016
Data aktualizacji: 24.11.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Lublinie

Oferty w Lublinie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: