Novo

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezYuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 137 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Inwestycja NOVO Pruszków jest propozycją dla młodych i dynamicznych osób, które cenią wygodę i swobodę oraz oczekują WIĘCEJ od siebie i innych. Rozumiemy, że dom jest dla Was miejscem wyjątkowym. Tu nie tylko kładziecie się spać, wstajecie i wychodzicie do swoich spraw. Własne „cztery kąty” są dla Was miejscem wielofunkcyjnym - tu spotkacie się ze znajomymi, bawicie się, ale również uczycie i pracujecie. My to rozumiemy, dlatego NOVO zaprojektowaliśmy tak, abyście mogli właśnie tu rozpoczynać i kończyć swój naprawdę dobry dzień.

Inwestycja Novo znajduje się w Pruszkowie, ul. Akacjowa (5.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Yuniversal Podlaski Sp. z o.o..

Inwestycja Novo została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Novo pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 80 do 104 metrów kwadratowych w cenie od 6 900 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 16 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Novo

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że na obszarze ok. 19 km2 mieszka 59 tys. osób, a miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to: obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz 5 parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje kryty Tor Kolarski BGŻ Arena.

Komunikacja

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji (5 linii), zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej (2 linie) bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Novo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Novo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo ks.Popiełuszki 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Novo znajduje się się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Mali Olimpijczycy w odległości 80 m, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w odległości 220 m, Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Novo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 360 m znajduje się Żabka, w odległości 410 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Novo w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie