Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe lokale użytkowe Pruszków

21 ofert w 2 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 9 188 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Ołówkowa
  2 kw. 2023
  Inwestycja ”Osiedle Ołówkowa” to projekt składający się z 104 lokali mieszkalnych usytuowanych na 4 kondygnacjach naziemnych, o bardzo widnej, przestronnej przestrzeni wewnątrz. Sześć dostępnych lokali usługowych usytuowanych jest na parterze.Miejsca postojowe znajdować się będą na 1 kondygnacji podziemnej (garaż podziemny).

  Osiedle Ołówkowa

  ul. Ołówkowa 11 , Pruszków(4.8 km od Warszawy)
  P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski
 • Stacja Centrum
  gotowe
  Osiedle „Stacja Centrum” to unikalny projekt o nowoczesnej architekturze, idealnie wpisujący się w najbliższą okolicę - przyjazną do życia, centralną część Pruszkowa z doskonałą, infrastrukturą, dostępną niemalże na wyciągnięcie ręki.Koncepcja osiedla powstała po głębokiej analizie potrzeb przyszłych mieszkańców, poszukujących nowoczesnych rozwiązań sprzyjających wygodzie codziennego życia. Dzięki połączeniu wyjątkowego projektu i doskonałej lokalizacji udało nam się stworzyć miejsce ułatwiające mieszkańcom zachowanie naturalnej równowagi pomiędzy życiem prywatnym a pracą. Znakomita komunikacja (tylko 20 min. do centrum W-wy), dostępność usług i związana z nią oszczędność czasu podnosi komfort życia i sprawia, że będą oni mogli więcej uwagi poświęcić życiu rodzinnemu, wypoczynkowi i pasjom.Stacja Centrum to bogaty wybór mieszkań o najczęściej poszukiwanych metrażach od 25 do 42 m2 jak również nieco większych, rodzinnych 3 pokojowych do 60 m2. Wysoki standard, nowoczesny design (przeszklenia, zabudowane balkony, podwyższona akustyczność ścian i okien) sprawiają, że projekt budzi duże zainteresowanie nabywców. Zarówno single jak i rodziny z dziećmi znajdą tutaj swoje wymarzone cztery kąty.W odpowiedzi na oczekiwania przyszłych mieszkańców, podążając za najnowszymi trendami zaprojektowaliśmy mieszkania idealne do aranżacji wnętrz. Znajdziecie tu Państwo zarówno kompaktowe powierzchnie jak i komfortowe mieszkania 4 pokojowe. Zaletą jest również możliwość wyboru mieszkań z przestronnymi balkonami i tarasami.Osiedle składać się będzie z 5 budynków mieszkalnych siedmio i ośmiokondygnacyjnych. Na parterze budynku usytuowanego wzdłuż ul. Waryńskiego zaprojektowaliśmy lokale usługowe, dostępne od strony miasta, które dodatkowo wpłyną na bliską dostępność usług. W podziemnej hali garażowej będzie 422 miejsc postojowych, dodatkowo przed budynkiem zaplanowaliśmy 126 miejsc zewnętrznych.Użycie najlepszych materiałów budowlanych i wykończeniowych zagwarantuje długoletnią i komfortową eksploatacje. Komponując taki projekt zyskaliśmy pewność, że stworzyliśmy miejsce w którym każdy zainteresowany znajdzie swoją wygodną przestrzeń do życia.

  Stacja Centrum

  ul. Waryńskiego 5/7 , Pruszków(4.5 km od Warszawy)
  J.W. Construction Holding S.A.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Corner Park
  Oferta archiwalna
  Osiedle CORNER PARK powstające przy ul. Bolesława Prusa 125 w Pruszkowie to najnowsza inwestycja dewelopera PHU PARTNER z Mińska Mazowieckiego.W ramach inwestycji zostanie zrealizowany jeden sześcio-piętrowy budynek, który obejmie łącznie 106 mieszkań, 8 lokali usługowych oraz jednopoziomowy garaż podziemny.W sprzedaży oferujemy mieszkania 1 i 2 pokojowe już od 27-42 m². Kompaktowe i bardzo ustawne mieszkania 3 pokojowe w metrażach od 53m² - 77 m² oraz większe 4 pokojowe o powierzchniach: 85 i 88 m².Większość mieszkań posiada loggię, balkon lub na parterze przynależny ogródek z tarasem.Na terenie inwestycji przewidzieliśmy patio wewnętrzne z małą architekturą i zielenią oraz miejsca postojowe naziemne.Mieszkańcy będą mieli do swojej dyspozycji komórki lokatorskie oraz schowki zlokalizowane w części parterowej jednej z klatek oraz w garażu podziemnym.W trzech klatkach będą windy. Inwestycja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie wjazdu od Al. Wojska Polskiego.

  Corner Park

  od 10 000 zł/m2
  ul. Bolesława Prusa 125 , Pruszków(5.8 km od Warszawy)
  P.H.U. Partner
 • Lipowa Art
  Oferta archiwalna
  Inwestycja Lipowa Art zlokalizowana jest w Pruszkowie przy ulicy Lipowej 51. Budynek zaprojektowany jest przez słynnego architekta i akwarelistę Ryszarda Rogalę. Wyróżnia go nowoczesna, minimalistyczna architektura.Cechą rozpoznawczą Lipowa Art są niemal surowe, jasne ściany, przełamane klinkierem piaskowy odcieniu, który zachwyca minimalistycznym, ponadczasowym eleganckim charakterem. Całość harmonijnie wpisuje się w zielony krajobraz.

  Lipowa Art

  od 5 000 zł/m2
  ul. Lipowa 51 , Pruszków(4.8 km od Warszawy)
  Lipowa Art Sp. z o.o.
 • Nowe Miasto Pruszków
  Oferta archiwalna
  Nowe Miasto Pruszków – to nowoczesny zespół apartamentowy, który został zaprojektowany w oparciu o nowoczesne i najnowsze rozwiązania architektoniczne z wykorzystaniem postindustrialnej architektury, która nawiązuje charakterem do bogatej historii miejsca – dawnej Fabryki Obrabiarek. Osiedle powstanie u zbiegu ulic Stalowej z ulicą Sienkiewicza z pełną infrastrukturą, oferujące atrakcyjne, otwarte przestrzenie publiczne, deptak i uliczki ze sklepikami, kawiarenkami i butikami, przedszkolem, placem zabaw, które stworzą nową przestrzenną, funkcjonalną i społeczną tkankę Pruszkowa.Jest to oferta skierowana do osób, które przekładają ciszę i spokój w małomiasteczkowym klimacie Pruszkowa nad zgiełkiem zatłoczonej aglomeracji warszawskiej, a zarazem cenią prestiż i wysoki standard wykonania.Nowe Miasto Pruszków to niezwykłe miejsce dla niezwykłych ludzi. Funkcjonalnie i przestronie:•    w I etapie 96 apartamentów zlokalizowanych na 6 kondygnacyjnym budynku z usługami i garażami•    szeroka gama lokali mieszkalnych o zróżnicowanych metrażach od 30 m2 do 95,1 m2•    soft lofty na ostatniej kondygnacji•    przeszklenia w elewacji zapewniające doskonałe nasłonecznienie•    zielone ogródki przy mieszkaniach parterowych oraz duże balkony i tarasy w pozostałych•    wszystkie mieszkania położone wyłącznie na wschód i południe dzięki czemu zapewnione jest optymalne nasłonecznie•    komórki lokatorskie•    cichobieżne windy•    pełna dostępność budynku dla osób niepełnosprawnych – ukształtowanie terenu, drogi, dojścia do klatek, wind•    możliwość zmian aranżacyjnychWygoda i bezpieczeństwo:•    plac zabawa dla najmłodszych mieszkańcó•    tereny zielone o pow. 0,5 ha przynależne do osiedla•    pasaż pieszy wewnątrz osiedla•    planowane przedszkole na terenie osiedla z własnym placem zabaw•    ochrona i monitoring dające poczucie prywatności i bezpieczeństwa•    lokale usługowe

  Nowe Miasto Pruszków

  ul. Mechaników 1 , Pruszków(4.9 km od Warszawy)
  JANPUL
 • Apartamenty Skarpa
  Oferta archiwalna
  Istnieje możliwość wykupienia miejsc postojowych w garażu podziemnym. Dostępne są również miejsca postojowe przed budynkiem.

  Apartamenty Skarpa

  ul. Wołowskiego , Pruszków(4.3 km od Warszawy)
  P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski
 • Apartamenty Drzymały 3
  Oferta archiwalna
  Dwa lokale usługowe wykończone w wysokim standardzie, stanu deweloperskiego położone są na parterze.

  Apartamenty Drzymały 3

  od 6 500 zł/m2
  ul. Drzymały 3 , Pruszków(4.3 km od Warszawy)
  Glif Sp. z o.o.
 • Akacjowy Zakątek
  Oferta archiwalna
  Akacjowy Zakątek to nowoczesny projekt w atrakcyjnej lokalizacji u zbiegu ulicy Akacjowej i Działkowej w Pruszkowie. Budynek został zaprojektowany w celu stworzenia efektywnego i elastycznego środowiska zamieszkania o wysokim standardzie jakościowym i najwyższych walorach architektonicznych.Bryła budynku ma formę prostopadłościanu, architekt wkomponował w niej duże balkony i loggie. Najwyższa kondygnacja ma dach płaski, kaskadowy, nawiązujący do podmiejskiego charakteru oraz otaczającej zabudowy.W kondygnacji podziemnej zlokalizowano dwie samodzielne jednokondygnacyjne hale garażowe z wjazdem bezpośrednio z ul. Działkowej oraz poprzez wewnętrzną drogę dojazdową. Budynek będzie posiadał dwie klatki schodowe wraz z dźwigami osobowymi z poziomu garaży.Na parterze będą znajdowały się lokale usługowo-handlowe związane z obsługą bieżących potrzeb mieszkańców oraz mieszkania z ogródkami.Mieszkania położone na ostatnich kondygnacjach będą posiadały obszerne tarasy.Styl architektury budynku stanowi nowoczesne rozwinięcie istniejącej w otoczeniu zabudowy, wykorzystuje rozwijającą się dynamicznie atmosferę okolicy oraz tworzy przyjazne miejsce do zamieszkania.Proponujemy Państwu niepowtarzalne mieszkania, które poprzez swoje położenie, doskonałą komunikację z Warszawą jak i dostępną infrastrukturę stwarzają unikalne warunki do mieszkania jak również do wypoczynku i rekreacji.W okolicy znajdują się liczne sklepy, restauracje, szkoły i przedszkola. Na tych, którzy preferują aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu czekają szlaki rowerowe biegnące po malowniczych terenach wzdłuż rzeki Utraty. Można tam zwiedzić m.in. ponad stuletnie zabudowania Szpitala Tworkowskiego wraz z okalającym szpital zabytkowym parkiem i pomnikami przyrody, urokliwy Park Potulickich oraz wiele innych zabytków i muzeów.W ofercie mieszkania od 25 m² do 112 m² oraz lokale usługowe.Termin realizacji grudzień 2017 r.

  Akacjowy Zakątek

  od 5 650 zł/m2
  ul. Działkowa , Pruszków(5.9 km od Warszawy)
  BUD-RIM Development
 • 3 maja
  Oferta archiwalna
  Realizujemy kolejny projekt na terenie Pruszkowa przy ul. 3-go Maja 32 (róg Pańskiej), nie przypadkowo stylem nawiązujący do dawnych kamienic z lokalami użytkowymi w części parteru oraz boksami garażowymi jedno i dwustanowiskowymi jak również z parkingiem podziemnym. Budynek kameralny z mała ilością mieszkań, dwoma klatkami, każda klatka posiada windę.

  3 maja

  od 3 490 zł/m2
  ul. 3 maja , Pruszków(4 km od Warszawy)
  CSI Development
 • Osiedle Atrium
  Oferta archiwalna
  OSTATNIE MIESZKANIE !!!Atrium to kameralne osiedle w centrum miasta Pruszkowa, otoczone istniejącą zielenią i niską zabudową mieszkaniową, usytuowane w pobliżu tras komunikacyjnych i stacji kolejowych PKP i WKD.Na osiedlu znajdują się  dwa 3-pietrowe budynki mieszkalne z zielonymi, wewnętrznymi dziedzińcami oraz placem zabaw dla dzieci. Elegancka forma, prosty detal i stonowana kolorystyka to cechy zastosowanej tu nowoczesnej architektury. Zielone tarasy lub duże balkony, atrakcyjne i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, zapewnią wygodę i komfort przyszłym mieszkańcom. Ogrodzenie terenu osiedla, zastosowanie instalacji domofonowej, garaż w podziemiach, cichobieżne windy obsługujące wszystkie kondygnacje – to dodatkowe atuty dające poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Atrium to idealna oferta dla tych. które przedkładają spokojne i wygodne życie w niewielkim i bliskim satelicie Warszawy nad koszty i zgiełk zatłoczonej stolicy. Dzięki łatwemu i szybkiemu połączeniu z centrum Warszawy (ok. 30 min SKM) oraz doskonałemu zapleczu handlowo – usługowemu, Pruszków stanowi obecnie jedną z najatrakcyjniejszych podwarszawskich miejscowości. W 2009 roku został zrealizowany I etap inwestycji obejmujący pierwszy budynek z ponad 100 mieszkaniami, natomiast w 2011 roku został zrealizowany II etap, bardziej kameralny z 56 mieszkaniami o pow. od 35 do 99 mkw.

  Osiedle Atrium

  ul. Bolesława Prusa 41 , Pruszków(4.8 km od Warszawy)
  JANPUL
 • Novo
  Oferta archiwalna
  Inwestycja NOVO Pruszków jest propozycją dla młodych i dynamicznych osób, które cenią wygodę i swobodę oraz oczekują WIĘCEJ od siebie i innych. Rozumiemy, że dom jest dla Was miejscem wyjątkowym. Tu nie tylko kładziecie się spać, wstajecie i wychodzicie do swoich spraw. Własne „cztery kąty” są dla Was miejscem wielofunkcyjnym - tu spotkacie się ze znajomymi, bawicie się, ale również uczycie i pracujecie. My to rozumiemy, dlatego NOVO zaprojektowaliśmy tak, abyście mogli właśnie tu rozpoczynać i kończyć swój naprawdę dobry dzień.

  Novo

  od 6 900 zł/m2
  ul. Akacjowa , Pruszków(5.7 km od Warszawy)
  Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.
 • Inwestycja przy ulicy Powstańców
  Oferta archiwalna
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją mieszkaniową w Centrum Pruszkowa.Nowoczesny budynek z 80 mieszkaniami w metrażach 25 – 75m2 i 3 lokalami użytkowymi.Architektura budynku poprzez zastosowanie kaskadowej nietuzinkowej bryły od 4 do 7 kondygnacji, oraz zielonych tarasów i funkcjonalnych balkonów sprawia, ze budynek dobrze komponuje się z otoczeniem.Inwestycja posiada wielopoziomowy parking dla mieszkańców oraz doskonała lokalizację.

  Inwestycja przy ulicy Powstańców

  ul. Powstańców , Pruszków(5.3 km od Warszawy)
  CSI Development

Informacje o Pruszkowie

W Pruszkowie dostępnych jest 695 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 17 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Pruszkowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 25 do 174 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (54 mieszkania).
 • 2-pokojowe (289 mieszkań).
 • 3-pokojowe (345 mieszkań).
 • 4-pokojowe (43 mieszkania).
 • 5-pokojowe (3 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w Pruszkowie nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Pruszkowie kosztuje 277 634 zł.

W ostatnim czasie w 1 nieruchomości zostały obniżone ceny. Aktualnie obowiązują 2 oferty promocyjne.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Pruszkowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: