Obornicka 99

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Obornicka, oferowane bezpośrednio przez

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o.

Wrocław, Psie Pole, Różanka, ul. Obornicka 99

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Obornicka 99

3 zdjęcia

Obornicka 99
Obornicka 99
Obornicka 99

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 100 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (60 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Kolejną inwestycją wrocławskiego Dewelopera jest budynek wielorodzinny zlokalizowany przy ulicy Obornickiej na osiedlu Różanka. Jej zakończenie planowane jest na 31.12.2015 r.

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. oferuje rozległy wybór mieszkań jednopokojowych, jak też z dwoma, trzema i czterema pokojami. Są to lokale o powierzchni od 28 mkw. do 75 mkw. w cenie już od 5110 zł. brutto za 1 mkw.

Mieszkania na parterze posiadać będą przestronne tarasy, zaś lokale na wyższych kondygnacjach, komfortowe balkony. Ważną zaletą inwestycji jest również podłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej, winda oraz garaż podziemny dla zmotoryzowanych.

Dodatkowo, Inwestor zapewnia komfort lokatorom poprzez tereny zielone wokół budynku oraz komórki lokatorskie, które pozwolą na ergonomiczne zagospodarowanie przestrzeni lokatorskiej. Dla najmłodszych mieszkańców przewidziano zaś bezpieczny plac zabaw, który powstanie na terenie osiedla.

Inwestycja Obornicka 99 znajduje się na Różance, ul. Obornicka 99 (4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o.

Inwestycja Obornicka 99 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 100 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Obornicka 99 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (60 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Obornicka 99?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Obornicka 99 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1652 metrów od inwestycji Obornicka 99 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Różanka tor 1.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Obornicka 99 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Obornicka 99 znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 101 w odległości 404 m, Przedszkole Niepubliczne "Bajkowe Nutki 2" w odległości 514 m, Szkoła Podstawowa nr 20 w odległości 553 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Obornicka 99 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dental Corner w odległości 176 m, Dzienny Ośrodek Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży w odległości 309 m, Luxmed w odległości 499 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Obornicka 99 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 198 m znajduje się Słodko-słona Wypiekarnia, w odległości 202 m znajduje się Żabka, w odległości 208 m znajduje się Cukiernia Sadowscy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Obornicka 99 w odległości 179 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 271 m znajduje się boisko / kort, w odległości 359 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: