Potockiego 25

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Wrocław Investment

Ceny od: 13 700 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Potockiego 25 dostępnych jest 14 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
2A.M5
2
29,46 m²
2
2B.M5
2
29,46 m²
2
0A.M1
3
58,26 m²
Parter
0A.M2
3
65,14 m²
Parter
1A.M3
3
65,43 m²
1
1A.M4
3
72,98 m²
1
0B.M1
3
58,26 m²
Parter
0B.M2
3
65,21 m²
Parter
1B.M3
3
65,43 m²
1
1B.M4
3
72,78 m²
1
2A.M6
4
109,61 m²
2
3A.M7
4
119,79 m²
3
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
2B.M6
4
109,25 m²
2
3B.M7
4
119,61 m²
3
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

Opis Inwestycji

Potockiego 25 to harmonia z naturą, łącząca funkcjonalny i nowoczesny styl. Dwa budynki – w każdym po siedem apartamentów, w tym jeden penthouse. Łącznie czternaście wyjątkowych mieszkań w prestiżowej dzielnicy Wrocławia – Karłowice, zaplanowanych ze wszelkimi udogodnieniami i w najwyższym standardzie wykończenia.Bezpieczeństwo zapewni nowoczesny system monitoringu. Każdy z lokali chronić będą najwyższej klasy drzwi antywłamaniowe marki „Dierre”, a wszystkie okna wyposażone zostaną w elektrycznie sterowane rolety. Nad odpowiednim komfortem cieplnym apartamentów, czuwać będzie nowoczesny system ogrzewania podłogowego, pozwalający na ustawienie indywidualnej temperatury dla każdego z pomieszczeń. Cichobieżna winda zjeżdżać będzie od najwyższych pięter, aż po sam garaż – do którego podgrzewanym podjazdem wjedziecie Państwo również najsroższej zimy. Idąc z duchem czasu, przewidzieliśmy także instalacje pod samochody elektryczne. Słońce wpadać będzie przez liczne, przeszklone balkony, a system podlewania i oświetlenia części wspólnych sam zadba o to, by otaczająca budynki zieleń mogła cieszyć Państwa oczy.Mieszkańcy dwóch wyjątkowych apartamentów, znajdujących się na parterze, będą mogli zrelaksować się we własnych ogródkach. Dodatkowo dla wszystkich lokatorów przewidzieliśmy przytulną, ogrodową strefę relaksu. W naszej inwestycji z doskonale przemyślanego i zaprojektowanego mieszkania będą Państwo podziwiać niepowtarzalne piękno okolicy.

Inwestycja Potockiego 25 znajduje się na Karłowicach, ul. Potockiego 25 (3.3 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Wrocław Investment.

Inwestycja Potockiego 25 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Potockiego 25 pozostało na sprzedaż 14 mieszkań o powierzchniach od 29 do 120 metrów kwadratowych w cenie od 13 700 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 29 m2 (2 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 58 do 73 m2 (8 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 109 do 120 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wrocław Investment przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie w kondygnacjach podziemnych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada: w kondygnacjach podziemnych.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 14 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 29 do 120 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 13 700 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Potockiego 25

Potockiego 25 to szczególny adres położony w „mieście ogrodzie” – wrocławskich Karłowicach. Jeśli cenią Państwo spokój, bliskość przyrody oraz komfort oparty na nowoczesnych rozwiązaniach – ta lokalizacja będzie idealnym wyborem. Na skrzyżowaniu ulic Wacława Potockiego i Adolfa Dygasińskiego, wśród zieleni drzew dzielnicy willowej położonej nad Odrą, powstaje wyjątkowa, prestiżowa inwestycja. Stąd krótkim spacerkiem będą Państwo mogli udać się na relaks w pięknym parku Jana Kasprowicza. Tylko 50 metrów będzie dzielić Państwa od wycieczki po odrzańskich wałach. Ścieżki rowerowe, skwery, wielkie polany i ogródki działkowe…brzmi jak mieszkanie na wsi, a przecież to centrum Wrocławia! Mkną po szynach niebieskie tramwaje…” i dojeżdża ich na Karłowice całkiem sporo. Siedem linii tramwajowych i ponad dwadzieścia pięć autobusowych. Zmotoryzowanym dojazd do serca miasta przez Odrę, słynnymi mostami Trzebnickim lub Warszawskim, zajmie maksymalnie kwadrans. To adres dla wymagających. Ludzi, którzy cenią sobie wygodę, prestiż i bliskość natury.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

W odległości 800 metrów od inwestycji Potockiego 25 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny KROMERA (24112).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Potockiego 25 znajduje się 35 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: DZIARSKIE SMYKI Prywatny Żłobek w odległości 50m, Przedszkole Nr1 w odległości 200m, Szkoła Podstawowa nr 83 w odległości 200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Psie Pole Sp. z o.o. Zakład opieki zdrowotnej, w odległości 600 m znajduje się Domina s.c. Apteka Prima, w odległości 800 m znajduje się Pod Zegarem s.c. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 650 m znajduje się MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 38, w odległości 850 m znajduje się Św. Antoniego, w odległości 850 m znajduje się UW WYDZ. MII INSTYTUT INFORMATYKI BIBLIOTEKA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się Klub Sportowy Baseball, w odległości 350 m znajduje się WKK. Klub sportowy, w odległości 800 m znajduje się Olimp. Klub tańca sportowego.

Data publikacji: 28.08.2019

Data aktualizacji: 05.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie