Potockiego 25

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWrocław Investment

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Potockiego 25 dostępnych jest 8 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
2A.M5
2
29,46 m²
2
2B.M5
2
29,46 m²
2
0A.M1
3
58,26 m²
Parter
728 250 zł12 500 zł/m²
1A.M3
3
65,65 m²
1
886 275 zł13 500 zł/m²
0B.M1
3
58,26 m²
Parter
728 250 zł12 500 zł/m²
1B.M4
3
73,13 m²
1
862 934 zł11 800 zł/m²
2B.M6
4
109,25 m²
2
1 496 725 zł13 700 zł/m²
3B.M7
4
119,61 m²
3
1 782 189 zł14 900 zł/m²

Opis Inwestycji

Potockiego 25 to harmonia z naturą, łącząca funkcjonalny i nowoczesny styl. Dwa budynki – w każdym po siedem apartamentów, w tym jeden penthouse. Łącznie czternaście wyjątkowych mieszkań w prestiżowej dzielnicy Wrocławia – Karłowice, zaplanowanych ze wszelkimi udogodnieniami i w najwyższym standardzie wykończenia.Bezpieczeństwo zapewni nowoczesny system monitoringu. Każdy z lokali chronić będą najwyższej klasy drzwi antywłamaniowe marki „Dierre”, a wszystkie okna wyposażone zostaną w elektrycznie sterowane rolety. Nad odpowiednim komfortem cieplnym apartamentów, czuwać będzie nowoczesny system ogrzewania podłogowego, pozwalający na ustawienie indywidualnej temperatury dla każdego z pomieszczeń. Cichobieżna winda zjeżdżać będzie od najwyższych pięter, aż po sam garaż – do którego podgrzewanym podjazdem wjedziecie Państwo również najsroższej zimy. Słońce wpadać będzie przez liczne, przeszklone balkony, a system podlewania i oświetlenia części wspólnych sam zadba o to, by otaczająca budynki zieleń mogła cieszyć Państwa oczy.Mieszkańcy dwóch wyjątkowych apartamentów, znajdujących się na parterze, będą mogli zrelaksować się we własnych ogródkach. Dodatkowo dla wszystkich lokatorów przewidzieliśmy przytulną, ogrodową strefę relaksu. W naszej inwestycji z doskonale przemyślanego i zaprojektowanego mieszkania będą Państwo podziwiać niepowtarzalne piękno okolicy.

Inwestycja Potockiego 25 znajduje się na Karłowicach, ul. Potockiego 25 (3.3 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Wrocław Investment.

Inwestycja Potockiego 25 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań w tym 1 lokal typu penthouse, 12 lokali typu apartament, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Potockiego 25 pozostało na sprzedaż 8 mieszkań o powierzchniach od 29 do 120 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 29 m2 (2 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 58 do 73 m2 (4 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 109 do 120 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wrocław Investment przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie w kondygnacjach podziemnych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada: w kondygnacjach podziemnych.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 8 mieszkań w tym 1 lokal typu penthouse, 7 lokali typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 29 do 120 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Potockiego 25

Potockiego 25 to szczególny adres położony w „mieście ogrodzie” – wrocławskich Karłowicach. Jeśli cenią Państwo spokój, bliskość przyrody oraz komfort oparty na nowoczesnych rozwiązaniach – ta lokalizacja będzie idealnym wyborem. Na skrzyżowaniu ulic Wacława Potockiego i Adolfa Dygasińskiego, wśród zieleni drzew dzielnicy willowej położonej nad Odrą, powstaje wyjątkowa, prestiżowa inwestycja. Stąd krótkim spacerkiem będą Państwo mogli udać się na relaks w pięknym parku Jana Kasprowicza. Tylko 50 metrów będzie dzielić Państwa od wycieczki po odrzańskich wałach. Ścieżki rowerowe, skwery, wielkie polany i ogródki działkowe…brzmi jak mieszkanie na wsi, a przecież to centrum Wrocławia! Mkną po szynach niebieskie tramwaje…” i dojeżdża ich na Karłowice całkiem sporo. Siedem linii tramwajowych i ponad dwadzieścia pięć autobusowych. Zmotoryzowanym dojazd do serca miasta przez Odrę, słynnymi mostami Trzebnickim lub Warszawskim, zajmie maksymalnie kwadrans. To adres dla wymagających. Ludzi, którzy cenią sobie wygodę, prestiż i bliskość natury.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Potockiego 25 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Potockiego 25 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kasprowicza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Potockiego 25 znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny Dziarskie Smyki w odległości 110 m, Przedszkole Nr 1 w odległości 220 m, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Potockiego 25 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Indywidualna Praktyka Lekarska Grażyna Król w odległości 370 m, Przychodnia Dla Rodziny w odległości 410 m, Maria Bujnowska-Fedak w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Potockiego 25 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Delikatesy T&J, w odległości 320 m znajduje się Piekarnia i cukiernia "Karłowice", w odległości 320 m znajduje się Pola.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Potockiego 25 w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 28.08.2019

Data aktualizacji: 14.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie