Potockiego 25

Mieszkania na sprzedaż ul. Potockiego, oferowane bezpośrednio przez Wrocław Investment

Wrocław, Psie Pole, Karłowice, ul. Potockiego 25
Ceny od: 18 200 zł brutto/m2
Potockiego 25

13 zdjęć

Potockiego 25
Potockiego 25
Potockiego 25
Potockiego 25

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Potockiego 25 dostępne są 2 oferty

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Piętra
Filtruj listę

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja

Opis Inwestycji

Potockiego 25 to harmonia z naturą, łącząca funkcjonalny i nowoczesny styl. Dwa budynki – w każdym po siedem apartamentów, w tym jeden penthouse. Łącznie czternaście wyjątkowych mieszkań w prestiżowej dzielnicy Wrocławia – Karłowice, zaplanowanych ze wszelkimi udogodnieniami i w najwyższym standardzie wykończenia.

Bezpieczeństwo zapewni nowoczesny system monitoringu. Każdy z lokali chronić będą najwyższej klasy drzwi antywłamaniowe marki „Dierre”, a wszystkie okna wyposażone zostaną w elektrycznie sterowane rolety. Nad odpowiednim komfortem cieplnym apartamentów, czuwać będzie nowoczesny system ogrzewania podłogowego, pozwalający na ustawienie indywidualnej temperatury dla każdego z pomieszczeń. Cichobieżna winda zjeżdżać będzie od najwyższych pięter, aż po sam garaż – do którego podgrzewanym podjazdem wjedziecie Państwo również najsroższej zimy. Słońce wpadać będzie przez liczne, przeszklone balkony, a system podlewania i oświetlenia części wspólnych sam zadba o to, by otaczająca budynki zieleń mogła cieszyć Państwa oczy.

Mieszkańcy dwóch wyjątkowych apartamentów, znajdujących się na parterze, będą mogli zrelaksować się we własnych ogródkach. Dodatkowo dla wszystkich lokatorów przewidzieliśmy przytulną, ogrodową strefę relaksu. W naszej inwestycji z doskonale przemyślanego i zaprojektowanego mieszkania będą Państwo podziwiać niepowtarzalne piękno okolicy.

Inwestycja Potockiego 25 znajduje się na Karłowicach, ul. Potockiego 25 (3.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Wrocław Investment.

Inwestycja Potockiego 25 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Potockiego 25 w sprzedaży 2 nowe mieszkania o powierzchni od 109 do 120 metrów kwadratowych, w cenie od 18 200 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 4-pokojowe o powierzchni od 109 do 120 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Wrocław Investment przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie w kondygnacjach podziemnych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: w kondygnacjach podziemnych
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 2 mieszkania w tym 1 lokal typu penthouse, 1 lokal typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:
od 109 do 120 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 18 200 do 18 399 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Potockiego 25 to szczególny adres położony w „mieście ogrodzie” – wrocławskich Karłowicach. Jeśli cenią Państwo spokój, bliskość przyrody oraz komfort oparty na nowoczesnych rozwiązaniach – ta lokalizacja będzie idealnym wyborem. Na skrzyżowaniu ulic Wacława Potockiego i Adolfa Dygasińskiego, wśród zieleni drzew dzielnicy willowej położonej nad Odrą, powstaje wyjątkowa, prestiżowa inwestycja. Stąd krótkim spacerkiem będą Państwo mogli udać się na relaks w pięknym parku Jana Kasprowicza. Tylko 50 metrów będzie dzielić Państwa od wycieczki po odrzańskich wałach. Ścieżki rowerowe, skwery, wielkie polany i ogródki działkowe…brzmi jak mieszkanie na wsi, a przecież to centrum Wrocławia! Mkną po szynach niebieskie tramwaje…” i dojeżdża ich na Karłowice całkiem sporo. Siedem linii tramwajowych i ponad dwadzieścia pięć autobusowych. Zmotoryzowanym dojazd do serca miasta przez Odrę, słynnymi mostami Trzebnickim lub Warszawskim, zajmie maksymalnie kwadrans. To adres dla wymagających. Ludzi, którzy cenią sobie wygodę, prestiż i bliskość natury.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Potockiego 25?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Potockiego 25 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Potockiego 25 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kasprowicza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Potockiego 25 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Potockiego 25 znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny Dziarskie Smyki w odległości 110 m, Przedszkole Nr 1 w odległości 220 m, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Potockiego 25 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Pola.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Potockiego 25 w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 28.08.2019
Data aktualizacji: 13.06.2022
Wrocław Investment logo

Wrocław Investment

Biuro sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

51-411 Wrocław, al. Brucknera 25-43

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: