Pasaż Żeromskiego

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Żeromskiego, oferowane bezpośrednio przez

Wow Inwest Sp. z o.o.

Sochaczew, ul. Żeromskiego 35

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Pasaż ŻeromskiegoPasaż Żeromskiego

4 zdjęcia

Pasaż Żeromskiego
Pasaż Żeromskiego
Pasaż Żeromskiego
Pasaż Żeromskiego

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 63 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Z myślą o Twoim komforcie

Nowa inwestycja mieszkaniowa w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Żeromskiego w centrum Sochaczewa jest odpowiedzią na potrzeby klientów szukających komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji. Połączenie nowoczesności z klasycznym wyglądem w neutralnych kolorach sprawia, że projekt opiera się przemijającym trendom zachowując ponadczasową elegancję.

Projekt cechuje funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń mieszkalna oraz wykorzystanie wysokiej jakości materiałów zapewniających trwałość i bezpieczeństwo przez długie lata.

Inwestycja Pasaż Żeromskiego znajduje się w Sochaczewie, ul. Żeromskiego 35 (0.7 km od centrum Sochaczewa), została zrealizowana przez Wow Inwest Sp. z o.o.

Inwestycja Pasaż Żeromskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 63 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Pasaż Żeromskiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wow Inwest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Sochaczew usytuowany jest w centralnej części powiatu sochaczewskiego w województwie mazowieckim. Obszar miasta przecina rzeka Bzura oraz otaczające go tereny leśne, m.in. Puszcza Kampinoska i Puszcza Bolimowska. Sochaczew jest przemysłowym i handlowo-usługowym ośrodkiem powiatu, dlatego znajdują się tu duże zakłady produkcyjne, np. Boryszew S.A., Dura-Line Poland, ProLogis, Bakoma czy PCB Plecewice S.A., a także skupiska sklepów, jak centra handlowe: Sonata Park i Multishop czy wielkopowierzchniowe markety. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz wille na Boryszewie, a do zabytków należą m.in. otoczony parkiem Dwór Garbolewskich czy ruiny Zamku Książąt Mazowieckich. W mieście znajduje się Muzeum Kolei Wąskotorowej, które oferuje przejazdy zabytkową kolejką, a także funkcjonuje Kino Mazowsze.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pasaż Żeromskiego?

Sochaczew przecinają 2 arterie wojewódzkie: droga nr 705 (Śladów – Jeżów) oraz droga nr 580, którą można dojechać do Żelazowej Woli oraz do położonej w odległości 50 km Warszawy. W pobliżu miasta biegnie autostrada A2, zaś arterie krajowe nr 50 i nr 92 otaczają Sochaczew otwartą obwodnicą. W obrębie miasta kursuje wiele linii autobusowej komunikacji miejskiej, zaś transport zewnętrzny zapewniają autobusy PKS, busy oraz pociągi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pasaż Żeromskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 711 metrów od inwestycji Pasaż Żeromskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sochaczew Miasto.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Pasaż Żeromskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pasaż Żeromskiego znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 6 im. Króla Władysława Jagiełły w odległości 280 m, szkoła w odległości 295 m, szkoła w odległości 323 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Pasaż Żeromskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Przychodnia Lekarska "Almed" w odległości 152 m, NZOZ Caritas Diecezji Łowickiej w odległości 238 m, Dentiko w odległości 301 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pasaż Żeromskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 185 m znajduje się Lewiatan, w odległości 207 m znajduje się Gram Market, w odległości 277 m znajduje się Sklep Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pasaż Żeromskiego w odległości 288 m znajduje się boisko / kort, w odległości 294 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 341 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 07.10.2020
Data aktualizacji: 16.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: