Zakątek Cybisa

Oferta archiwalna

Warszawa, Ursynów, Ursynów Północny, ul. Cybisa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 235 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zakątek Cybisa

6 zdjęć

Zakątek Cybisa
Zakątek Cybisa
Zakątek Cybisa
Zakątek Cybisa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 108 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Ściany konstrukcyjne beton B 30, stal zbrojeniowa.

Dach

Obróbki blacharskie z blachy stalowej ocynkowanej, powlekanej. Odwodnienie stropodachu za pomocą rur spustowych np. ACO, Passavant.

Elewacja

Ocieplenie styropianem metodą lekką-mokra z wyprawą mineralną malowana farbą elewacyjną, w partiach parteru okładzina z cegły betonowej, lub bloczków fasadowych typu Tekno-Blok. Cokół wykończony wyprawą elewacyjną - cokołową, wokół budynku opaska z kostki lub płyt betonowych.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe do lokali mieszkalnych – stolarka PCV, szklenie zestawami szklanymi ciepłochronnymi ze szkła bezbarwnego K=1.1., szkło o izolacyjności cieplnej U=1,1. Fragmenty okien/portfenetrów z parapetami poniżej 1,1 m powyżej poziomu posadzki i bez barier zabezpieczających szklone szkłem bezpiecznym P4. Na poziomie parteru wszystkie okna z zabezpieczeniem antywłamaniowym. Nawiew powietrza zapewniony za pomocą nawiewników sterowanych ręcznie.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do lokali mieszkalnych antywłamaniowe klasy C lub antywłamaniowe – przeciwpożarowe o odporności ogniowej EI 30 zgodne z zestawieniem projektanta, atestowane, laminowane dwustronnie laminatem drewnopodobnym, ościeża stalowe, jeden zamek, wizjer, próg – producent np. GERDA.

Balkony

Posadzki balkonów, izolacja, obróbki blacharskie, gres mrozoodporny.

Posadzka

W pokojach szlichta zbrojona siatką na całej powierzchni pod indywidualne wykończenie posadzek przez przyszłych użytkowników. W pomieszczeniach mokrych takich jak łazienki, kuchni, WC zastosować należy warstwę izolacji p. wilgociowej.

Ściany

Pokoje – tynk gipsowy kat. III, nie malowane. Łazienki, WC, kuchnia – tynk gipsowy pod płytki ceramiczne zatarty na ostro.

Sufity

Tynk gipsowy kat. III, nie malowane.

Parapety zewnętrzne

Z blachy stalowej, powlekanej.

Parapety wewnętrzne

Konglomerat.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja niskoprądowe, instalacja wod-kan, instalacja CO + grzejniki płytowe, w łazienkach grzejniki drabinkowe, instalacja wentylacji mechanicznej.

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej ciepłowniczej.

Wentylacja

Wentylacja kondygnacji mieszkalnych mechaniczna – dotyczy kuchni i pomieszczeń higieniczno-sanitarnych, Nawiew do pomieszczeń poprzez nawiewniki zamontowane w stolarce okiennej.

Wyposażenie łazienki

Brak białego montażu, inwestor wykonuje tylko podejścia.

Wyposażenie kuchni

Instalacja elektryczna wyjście 3 fazowej kuchni elektrycznej.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: komórka nieobowiązkowa, przedział cenowy od 13284zł do 33021zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (312 miejsc) : garaż nieobowiązkowy, przedział cenowy od 29520zł do 30750zł. Cena: 30750 zł.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Zakątek Cybisa to nowoczesne mieszkania dla osób ceniących sobie dynamikę miasta, łatwy i szeroki dostęp do miejskiej infrastruktury, a w tym wszystkim chcą także odnaleźć własny spokojny zakątek. Inwestycja jest zlokalizowana w samym centrum Ursynowa, przy ulicy Cybisa, w pobliżu ulicy Romera. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduję się linia metra, sklepy, przychodnie, kawiarnie, banki, szkoły i przedszkola. Teren inwestycji przebiega wzdłuż tras rowerowych oraz ścieżek spacerowych. Jest to doskonała propozycja dla aktywnych osób, dla których istotnym jest efektywne przemieszczanie się po Warszawie (linia metra) oraz bliski dostęp do terenów rekreacyjnych. Inwestycja „Zakątek Cybisa” wyróżnia się nowoczesną architekturą doskonale wpisaną w lokalny krajobraz.

Planowany termin zakończenia budowy I etapu 31.05.2016 r. (sprzedaż zakończona)

Planowany termin zakończenia budowy II etapu I/II kwartał 2017 r.

Planowany termin zakończenia budowy III etapu II kwartał 2017 r.

Inwestycja Zakątek Cybisa znajduje się na Ursynowie Północnym, ul. Cybisa (8.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Włodarzewska SA.

Inwestycja Zakątek Cybisa została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 108 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Zakątek Cybisa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Włodarzewska SA przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (312 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie komórka nieobowiązkowa, przedział cenowy od 13284zł do 33021zł.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana przy ul. Cybisa w warszawskiej dzielnicy Ursynów.

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zakątek Cybisa?

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zakątek Cybisa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Zakątek Cybisa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pięciolinii 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zakątek Cybisa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zakątek Cybisa znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 55 w odległości 50 m, Szkoła Podstawowa nr 313 w odległości 50 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna MISIEK w odległości 110 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zakątek Cybisa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 430 m znajduje się Biedronka, w odległości 490 m znajduje się Nova.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zakątek Cybisa w odległości 50 m znajduje się Boisko, w odległości 60 m znajduje się Boisko, w odległości 80 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.09.2012
Data aktualizacji: 22.11.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Ursynowie Północnym

Oferty na Ursynowie Północnym

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: