Słoneczne Kliny

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWind Sp. z o.o. Na Klinach

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 998 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Małysiaka - etap II(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Małysiaka (8.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 6 500/m2
  Małysiaka - etap II
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 48
  Powierzchnia: 36 - 70 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 17 ofert
  Grupa Proins
 • Małysiaka Etap III(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Komuny Paryskiej (8.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 6 500/m2
  Małysiaka Etap III
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 59
  Powierzchnia: 37 - 67 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 8 ofert
  Grupa Proins
 • Małysiaka(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Małysiaka (8.1 km od centrum Krakowa)
  Małysiaka
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 65 - 73 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Grupa Proins

Opis Inwestycji

Opis inwestycji i wykończenia• Lokalizacja: pomiędzy ul. Komuny Paryskiej i ul. Spacerową• Bezpieczeństwo: Umowa Deweloperska, rachunek powierniczy, system płatności 10/90• Mieszkania: widokowe ekspozycje, funkcjonalne rozkłady• Wygoda: ogródki przydomowe, miejsca postojowe, komórki lokatorskie• Wypoczynek: własny park z urządzeniami do ćwiczeń i rekreacji, plac zabaw• Budowa: oddany pierwszy budynek inwestycji, sprawdzony wykonawcaSŁONECZNE KLINY – pogodne osiedleOsiedle Słoneczne Kliny jest doskonałą lokalizacją dla osób chcących aktywnie uczestniczyć w życiu dużego miasta, ciesząc się równocześnie swobodą i niezależnością wśród zielonych rejonów okolic Krakowa.Budowę osiedla rozpoczęto od realizacji trzypiętrowego budynku o podwyższonym standardzie z windami, podziemnym garażem z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi, oddanego do użytku w grudniu 2014 roku. Zaprojektowano w nim 76 mieszkań o powierzchniach od 27mkw. do 76mkw. z dodatkowymi ogródkami przynależnymi do lokali parterowych.Kolejny etap osiedla stanowią realizowane aktualnie domy jednorodzinne w systemie zabudowy bliźniaczej, z których każdy posiadał będzie własny ogródek i miejsca postojowe do wyłącznego użytkowania. Domy zaprojektowane są tak, by każdy z nich posiadał południową elewację gwarantującą, odpowiednio dobre nasłonecznienie. Inwestycję rozpoczęto od budowy domów o powierzchniach od 114 mkw. do 137 mkw. wraz z poddaszem do samodzielnego zagospodarowania, zewnętrzną komórką lokatorską oraz wolnostojącym garażem.Kontynuacją inwestycji jest realizacja drugiego budynku wielorodzinnego o bryle architektonicznej zbliżonej do obecnie zrealizowanego obiektu. Nowy budynek będzie liczył 59 mieszkań, a ich metraże i funkcjonalne rozkłady będą opierały się o sprawdzone rozwiązania zastosowanew pierwszym etapie inwestycji. Na parterze budynku przewidziano lokale usługowe jak również mieszkania z przestrzennymi ogródkami.ATUTY osiedlaSłoneczne Kliny są dużym, dobrze zaprojektowanym zespołem architektoniczno-urbanistycznym w rejonie ulic Komuny Paryskiej i Spacerowej. Odważna architektura oraz nowatorskie podejście do kreowania przestrzeni mieszkalnej idealnie współgrają tworząc unikalny charakter osiedla. O wyjątkowości Słonecznych Klinów przesądzi z pewnością spokojna zabudowa jednorodzinna, która nadaje ton architektoniczny przedsięwzięciu, natomiast całość nawiązuje do stylu samowystarczalnego przedmieścia o jakości dotąd niespotykanej w Krakowie.

Inwestycja Słoneczne Kliny znajduje się na Dębnikach, ul. Komuny Paryskiej (8.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Wind Sp. z o.o. Na Klinach.

Inwestycja Słoneczne Kliny została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 76 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Słoneczne Kliny pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 52 do 55 metrów kwadratowych w cenie od 5 770 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wind Sp. z o.o. Na Klinach przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne (40 miejsc)

W inwestycji znajduje się 14 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 76 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
Wykończenie w programie "Słoneczny II" - GRATIS!
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (14).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca).
 • miejsca postojowe naziemne (40 miejsc).
Udogodnienia: TV kablowa, internet, winda, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Słoneczne Kliny

Przepełniony zielenią obszar krakowskich Klinów, stał się modnym i wygodnym do życia miejscem dla wielu Krakowian. Mieszkając tu nie dokucza nam ani hałas, ani zanieczyszczenia towarzyszące inwestycjom zlokalizowanym w centrum miasta, a przecież stąd na krakowski rynek dojedziemy w szybki i prosty sposób. Osiedle Słoneczne Kliny powstaje w rejonie ulic Komuny Paryskiej i Spacerowej, na lekko nachylonej w kierunku południowym widokowej działce o powierzchni ponad 25 hektarów. Warto wspomnieć, iż tuż obok w nowopowstałych osiedlach istnieje rozbudowana już infrastruktura m.in.: sklepy osiedlowe, dyskont spożywczy, drobne usługi oraz punkty opieki zdrowotnej i oświatowej, a także pętla autobusowa i inne.

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

W odległości 550 metrów od inwestycji Słoneczne Kliny znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Pod Fortem.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczne Kliny znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Rekreacyjno-Sportowe Maja i Gucio w odległości 400m, Niepubliczne Przedszkole TUPTUSIOWO w odległości 550m, Prywatne Przedszkole nr 16 "Domowe Przedszkole" w odległości 750m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 700 m znajduje się Szpital Specjalistyczny im. dr J. Babińskiego w Krakowie, w odległości 1000 m znajduje się FANTAZJA. APTEKA. STASZCZAK J., w odległości 1100 m znajduje się 4M CENTRUM MEDYCZNE. NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 400 m znajduje się AP Kraków, w odległości 450 m znajduje się EURONET. BANKOMAT, w odległości 450 m znajduje się Pizzeria La Focaccia.

Data publikacji: 25.02.2013

Data aktualizacji: 25.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie