Słoneczne Kliny

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Wind Sp. z o.o. Na Klinach

Ceny od: 5 770 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Słoneczne Kliny dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
2
52 m2
1
301 079 zł5 770 zł/m²
2
52 m2
3
305 514 zł5 890 zł/m²
3
55 m2
3
325 128 zł5 890 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

Oferty specjalne

 • Promocja

  Wykończenie pod klucz w programie "Słoneczny II" - GRATIS!

  Wszystkie mieszkania w budynku B i B1 oferowane są z gratisowym wykończeniem w programie "Słoneczny II".

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Opis inwestycji i wykończenia• Lokalizacja: pomiędzy ul. Komuny Paryskiej i ul. Spacerową• Bezpieczeństwo: Umowa Deweloperska, rachunek powierniczy, system płatności 10/90• Mieszkania: widokowe ekspozycje, funkcjonalne rozkłady• Wygoda: ogródki przydomowe, miejsca postojowe, komórki lokatorskie• Wypoczynek: własny park z urządzeniami do ćwiczeń i rekreacji, plac zabaw• Budowa: oddany pierwszy budynek inwestycji, sprawdzony wykonawcaSŁONECZNE KLINY – pogodne osiedleOsiedle Słoneczne Kliny jest doskonałą lokalizacją dla osób chcących aktywnie uczestniczyć w życiu dużego miasta, ciesząc się równocześnie swobodą i niezależnością wśród zielonych rejonów okolic Krakowa.Budowę osiedla rozpoczęto od realizacji trzypiętrowego budynku o podwyższonym standardzie z windami, podziemnym garażem z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi, oddanego do użytku w grudniu 2014 roku. Zaprojektowano w nim 76 mieszkań o powierzchniach od 27mkw. do 76mkw. z dodatkowymi ogródkami przynależnymi do lokali parterowych.Kolejny etap osiedla stanowią realizowane aktualnie domy jednorodzinne w systemie zabudowy bliźniaczej, z których każdy posiadał będzie własny ogródek i miejsca postojowe do wyłącznego użytkowania. Domy zaprojektowane są tak, by każdy z nich posiadał południową elewację gwarantującą, odpowiednio dobre nasłonecznienie. Inwestycję rozpoczęto od budowy domów o powierzchniach od 114 mkw. do 137 mkw. wraz z poddaszem do samodzielnego zagospodarowania, zewnętrzną komórką lokatorską oraz wolnostojącym garażem.Kontynuacją inwestycji jest realizacja drugiego budynku wielorodzinnego o bryle architektonicznej zbliżonej do obecnie zrealizowanego obiektu. Nowy budynek będzie liczył 59 mieszkań, a ich metraże i funkcjonalne rozkłady będą opierały się o sprawdzone rozwiązania zastosowanew pierwszym etapie inwestycji. Na parterze budynku przewidziano lokale usługowe jak również mieszkania z przestrzennymi ogródkami.ATUTY osiedlaSłoneczne Kliny są dużym, dobrze zaprojektowanym zespołem architektoniczno-urbanistycznym w rejonie ulic Komuny Paryskiej i Spacerowej. Odważna architektura oraz nowatorskie podejście do kreowania przestrzeni mieszkalnej idealnie współgrają tworząc unikalny charakter osiedla. O wyjątkowości Słonecznych Klinów przesądzi z pewnością spokojna zabudowa jednorodzinna, która nadaje ton architektoniczny przedsięwzięciu, natomiast całość nawiązuje do stylu samowystarczalnego przedmieścia o jakości dotąd niespotykanej w Krakowie.

Inwestycja Słoneczne Kliny znajduje się na Dębnikach, ul. Komuny Paryskiej (8.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Wind Sp. z o.o. Na Klinach.

Inwestycja Słoneczne Kliny została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 76 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Słoneczne Kliny pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 52 do 55 metrów kwadratowych w cenie od 5 770 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 52 m2 w cenie od 301 079 zł (2 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 55 m2 w cenie od 325 128 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wind Sp. z o.o. Na Klinach przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne (40 miejsc)

W inwestycji znajduje się 14 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 76 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
Wykończenie w programie "Słoneczny II" - GRATIS!
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada (14).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca).
 • miejsca postojowe naziemne (40 miejsc).
Udogodnienia: TV kablowa, internet, winda, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 52 do 55 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 301 079 do 325 128 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 770 do 5 890 zł.
Opis płatności:pierwsza wpłata 10%, druga wpłata 90%.
Warunki rezerwacji:wpłata zaliczki.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Słoneczne Kliny

Przepełniony zielenią obszar krakowskich Klinów, stał się modnym i wygodnym do życia miejscem dla wielu Krakowian. Mieszkając tu nie dokucza nam ani hałas, ani zanieczyszczenia towarzyszące inwestycjom zlokalizowanym w centrum miasta, a przecież stąd na krakowski rynek dojedziemy w szybki i prosty sposób. Osiedle Słoneczne Kliny powstaje w rejonie ulic Komuny Paryskiej i Spacerowej, na lekko nachylonej w kierunku południowym widokowej działce o powierzchni ponad 25 hektarów. Warto wspomnieć, iż tuż obok w nowopowstałych osiedlach istnieje rozbudowana już infrastruktura m.in.: sklepy osiedlowe, dyskont spożywczy, drobne usługi oraz punkty opieki zdrowotnej i oświatowej, a także pętla autobusowa i inne.

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

W odległości 550 metrów od inwestycji Słoneczne Kliny znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Pod Fortem.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczne Kliny znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Rekreacyjno-Sportowe Maja i Gucio w odległości 400m, Niepubliczne Przedszkole TUPTUSIOWO w odległości 550m, Prywatne Przedszkole nr 16 "Domowe Przedszkole" w odległości 750m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 700 m znajduje się Szpital Specjalistyczny im. dr J. Babińskiego w Krakowie, w odległości 1000 m znajduje się FANTAZJA. APTEKA. STASZCZAK J., w odległości 1100 m znajduje się 4M CENTRUM MEDYCZNE. NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 350 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO, w odległości 1300 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA P.W. MATKI BOŻEJ KRÓLOWEJ POLSKI, w odległości 1300 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ.

Data publikacji: 25.02.2013

Data aktualizacji: 12.03.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie