Przyrodnicza

Rodzinne segmenty

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWilla Invest Sp. z o.o.

Ceny od: 4 314 zł/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Przyrodnicza dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
A1
4
120 m²
100 m2
595 000 zł4 958 zł/m²
A2
6
175 m²
210 m2
755 000 zł4 314 zł/m²
B2
6
175 m²
210 m2
755 000 zł4 314 zł/m²

Oferty specjalne

 • Przecena

  W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Rozpoczynamy sprzedaż II etapu rodzinnych segmentów na Zielonej Białołęce o powierzchni 175 m2. W każdym z nich będzie 5 lub 6 sypialni (z możliwością wydzielenia sypialni na parterze oraz dwóch na poddaszu), dodatkowo duży salon z aneksem kuchennym, dwie łazienki, schowek, pełne podpiwniczenie ( w tym garaż na dwa auta, duże pomieszczenie gospodarcze, kotłownia) ogródek, dodatkowe miejsce parkingowe na podjeździe.Bardzo dobre ustawienie względem stron świata - salon od południa co zapewni znakomite nasłonecznienie.Budynek będzie wybudowany z materiałów wyższej jakości, możliwość indywidualnej zmiany rozkładu wg życzenia klienta. Wokół nowa zabudowa jednorodzinna. Prywatna wewnętrzna droga. Wszystkie media oprócz kanalizacji (do czasu jej podłączenia indywidualne szambo).Inwestycja jest realizowana przy ul. Przyrodniczej (bliska okolica ul. Berensona na Zielonej Białołęce, w pobliżu w ciągu ok 2-3 lat powstanie pętla tramwajowa, planowane jest przedłużenie Mostu Północnego, trasa TOG).Podpiwniczenie (pełne, pow. 50m2):1. Garaż dwustanowiskowy2. Pomieszczenie gospodarcze3. KotłowniaParter (50m2):1. Wiatrołap - 6,0 m22. Schody - 2,4 m23. Kuchnia - 6,6m24. Salon z jadalnią - 30,6m25. WC/schody - 2,2mPiętro (bez skosów, pow. 50m2):1. Schody - 2,6m22. Komunikacja - 4,8m23. Pokój 1 - 11,2m24. Łazienka - 5,9m25. Pokój 2 - 13,0m26. Pokój 3 - 11,7m2Poddasze (pow. ok 25 m2):Do własnej aranżacji, z możliwością wydzielenia dwóch sypialni, łazienki z pralnią, garderoby.Termin rozpoczęcia budowy - listopad 2019Termin ukończenia budowy - IV kwartał 2020.Oferta z rynku pierwotnego - kupujący nie płaci podatku PCC 2%.Cena segmentu środkowego: 685.000 zł (ostatni wolny)Cena segmentu skrajnego: prośba o kontaktZadzwoń i umów się wcześniej na spotkanie.Segment będzie oddany klientowi w stanie deweloperskim, w tym: elektryka, parapety, piec, grzejniki, tynki, okna, drzwi, zagospodarowanie działki, ogrodzenie, przyłącza.

Inwestycja Przyrodnicza znajduje się na Grodzisku, ul. Przyrodnicza 15 (11.2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Willa Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Przyrodnicza jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 3 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Przyrodnicza pozostały na sprzedaż 3 nowe domy o powierzchniach od 120 do 175 metrów kwadratowych w cenie od 595 000 zł.

Dostępne są domy:

 • 4-pokojowe o powierzchni od 120 m2 w cenie od 595 000 zł (1 dom)
 • 6-pokojowe o powierzchni od 175 m2 w cenie od 755 000 zł (2 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Willa Invest Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Standard wykonania: o Segment (lokal) o powierzchni użytkowej 155,92 m2, plus 20m2 na poddaszu, łącznie po podłodze ponad 200m2, o Łączna powierzchnia terenu działki przeznaczonej do wyłącznego korzystania dla segmentu skrajnego wynosi około 147 m2, środkowego 74 m2, o Segmenty podpiwniczone z mieszkalnym parterem i piętrem bez skosów oraz pomieszczeniem nieużytkowym typu strych, o Segmenty są budowane w technologii tradycyjnej (posadowienie na płycie fundamentowej, ściany z betonu komórkowego, 3 stropy monolityczne), o Garaż nieogrzewany, jako większe pomieszczenie do własnej aranżacji, plus kotłownia. o Strych ocieplony z 2 oknami dachowymi, pomieszczenie nieużytkowe do własnej aranżacji, o Dach na konstrukcji z impregnowanego drewna, ocieplony i pokryty blachodachówką, o Ściana międzylokalowa między dwoma segmentami o grubości 36 cm z gazobetonu, o Ocieplenie zewnętrznych ścian budynku: 15-centymetrowy styropian i wykończenie tynkiem silikonowym, o Kominy systemowe, o Stolarka okienna plastikowa, okna 3-szybowe, pięciokomorowe, o Wyłazy dachowe firmy Fakro, Velux lub porównywalne, o Drzwi wejściowe stalowe z przeszkleniem doświetlającym, o Brama garażowa składana z automatyką, o Parapety wewnętrzne z białego konglomeratu, o Balustrady balkonów w kolorze grafitowym lub srebrnym, o Balkony wykończone wylewką z hydroizolacją, o Wnętrza wykończone tynkami gipsowymi bez malowania, o Posadzki – wylewki maszynowe wraz z izolacją, o Centralne ogrzewanie – piec dwufunkcyjny firmy Viessmann, Termet lub porównywalny o mocy odpowiedniej do metrażu domu z programatorem temperatury pokojowej, (opcjonalnie piec jednofunkcyjny z zasobnikiem), o Grzejniki firmy Purmo, Karmi lub porównywalne, o Ogrzewanie podłogowe na parterze w salonie i kuchni oraz obu łazienkach, o Instalacja elektryczna kompletna wraz z doprowadzoną instalacją siłową, o Gniazdo elektryczne i kran ogrodowy zamontowany na zewnątrz w części ogrodowej domu, o Instalacja kominowa wraz z nawiewem świeżego powietrza – umożliwia podłączenie kominka na parterze, o Instalacje alarmowa, TV, internetowa bez osprzętu, o Instalacja domofonowa, o Instalacja kanalizacyjna – odprowadzenie do szczelnego szamba o pojemności 10 m3, o Instalacja wodna, o Wybrukowane zjazdy do garażu, chodnik do segmentu i opaska dookoła budynku, o Ogrodzenie panelowe w części ogrodowej.
Konstrukcja budynku
Tradycyjna murowana
Dach
Czterospadowy pokryty nowoczesną blacho-dachówką z 30 letnią gwarancją
Elewacja
Styropian grafitowy 15 cm, tynk, elewacja w kolorystyce biało-szarej
Stolarka okienna
Plastikowa, 3 szybowa, 6-komorowa
Drzwi zewnętrzne
Antywłamaniowe
Balkony
Wykończone wylewką z hydroizolacją
Posadzka
Szlichta cementowa zacierana mechanicznie z izolacją termiczną
Ściany
Beton komórkowy
Sufity
Tynk gipsowy
Parapety zewnętrzne
Systemowe z blachy w kolorze antracyt
Parapety wewnętrzne
Białe z konglomeratu
Instalacje
Wodna Elektryczna Gazowa Domofonowa Alarmowa TV Internetowa
Ogrzewanie
Piec gazowy dwufunkcyjny, grzejniki, ogrzewanie podłogowe w standardzie
Wentylacja
Grawitacyjna
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, pomieszczenie rekreacyjne, własna kotłownia, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka, park.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 3 domy w tym 3 domy typu bliźniak.
Powierzchnie domów:od 120 do 175 m2.
Powierzchnie działek:od 100 do 210 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4, 6-pokojowe.
Ceny domów:
 • kształtują się w zakresie od 595 000 do 755 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 314 do 4 958 zł.
Opis płatności:5 transz zgodnie z postępem budowy.
Warunki rezerwacji:umowa rezerwacyjna płatność w postaci kaucji rezerwacyjnej.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:w inwestycji znajdują się domy bezczynszowe.

Lokalizacja inwestycji Przyrodnicza

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przyrodnicza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Przyrodnicza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Skarbka z Gór 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przyrodnicza znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Pszczółka Maja w odległości 390 m, Przedszkole "Wesoły Teletubiś" w odległości 400 m, Niepubliczne Przedszkole KRASNOLUDKI w odległości 470 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przyrodnicza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: CMP Białołęka w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przyrodnicza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Galeria wypieków, w odległości 340 m znajduje się Fresh, w odległości 340 m znajduje się Carrefour Express.

Data publikacji: 07.05.2019

Data aktualizacji: 23.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie