Zora Wilanów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Teodorowicza, oferowane bezpośrednio przez

White Stone Development sp. z o.o.

Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Teodorowicza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 159 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zora Wilanów

5 zdjęć

Zora Wilanów
Zora Wilanów
Zora Wilanów
Zora Wilanów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 143 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 285 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Zora Wilanów logo

Wilanów

Twoje miejsce w Warszawie

Wilanów to jedna z najpiękniejszych i najstarszych dzielnic Warszawy. Jest przy tym nadal najrzadziej zaludnioną dzielnicą stolicy. To ważny ośrodek kultury i edukacji, tutaj znajduje się m. in.: Pałac Królewski, a w nim odbywają się Letnie Koncerty Królewskie w Ogrodzie Różanym oraz Międzynarodowa Letnia Akademia Muzyki Dawnej. Ważnym ośrodkiem kulturalnym jest także Muzeum Plakatu, mieszczące się w dawnej ujeżdżalni pałacowej. Wilanów ma znakomite połączenie z innymi częściami miasta.

Inwestycja Zora Wilanów znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Teodorowicza (9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez White Stone Development sp. z o.o.

Inwestycja Zora Wilanów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 143 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zora Wilanów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców White Stone Development sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zora Wilanów?

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zora Wilanów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2323 metrów od inwestycji Zora Wilanów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Imielin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zora Wilanów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zora Wilanów znajduje się 30 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Polsko-Niemiecka Szkoła Spotkań i Dialogu im. Willy'ego Brandta w odległości 417 m, szkoła w odległości 461 m, Akademia Uśmiechu w odległości 490 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zora Wilanów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stenka Clinic w odległości 325 m, Szpital Medicover w odległości 332 m, XO Dental Clinic w odległości 369 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zora Wilanów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 96 m znajduje się Żabka, w odległości 185 m znajduje się Żabka, w odległości 220 m znajduje się Cukiernia Cieślikowski.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zora Wilanów w odległości 299 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 358 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 365 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 27.03.2018

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: