Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Wechta Baltic

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Promenada Gwiazd, oferowane bezpośrednio przez

Wechta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA

Międzyzdroje, ul. Promenada Gwiazd 28

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 217 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wechta BalticWechta Baltic

7 zdjęć

Wechta Baltic
Wechta Baltic
Wechta Baltic
Wechta Baltic

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 140 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się morze

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Budynek usług turystycznych z lokalami użytkowymi, w tym z lokalami do okresowego wypoczynku- rekreacji indywidualnej w Międzyzdrojach jest zlokalizowany u zbiegu ulic Promenada Gwiazd i Turystycznej.

Właścicielom luksusowych apartamentów towarzyszy wspaniały widok na piaszczyste plaże i wody Morza Bałtyckiego, które oddalone są od pensjonatu zaledwie o 50 metrów. Dogodne usytuowanie obiektu umożliwia korzystanie z uroków i atrakcji centrum nadmorskiego kurortu.

Dwanaście kondygnacji naziemnych apartamentowca daje możliwość wyboru wyjątkowo atrakcyjnych, klimatyzowanych lokali o powierzchniach od 34,7 m2 do 90,1 m2, w tym apartamentów dwukondygnacyjnych, natomiast w kondygnacji podziemnej budynku znajdują się miejsca parkingowe. Bezproblemową i szybką komunikację w budynku zapewniają nowoczesne windy. W trosce o zapewnienie bezpieczeństwa obiekt został wyposażony w system stałego monitoringu i dozoru.

Wysoki poziom komfortu oraz relaksu zapewnia pełna klimatyzacja oraz wentylacja mechaniczna, a także przewidziany na najwyższej kondygnacji otwarty basen , sauna i taras widokowy.

Inwestycja Wechta Baltic znajduje się w Międzyzdrojach, ul. Promenada Gwiazd 28 (1.9 km od centrum Międzyzdrojów), została zrealizowana przez Wechta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA.

Inwestycja Wechta Baltic została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 140 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wechta Baltic nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wechta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Międzyzdroje to jedna z popularniejszych miejscowości nadmorskich w Polsce. Leży na wyspie Wolin w powiecie kamieńskim na Pomorzu Zachodnim i bezpośrednio sąsiaduje z Wolińskim Parkiem Narodowym oraz z Bałtykiem. Od strony nadmorskiej zabudowa ma charakter historyczno-turystyczny, znajdują się tu główne atrakcje miejscowości. Pozostała część to obszar mieszkalny przeplatany budynkami usługowymi i najważniejszymi instytucjami. W Międzyzdrojach znajdują się także zakłady opieki zdrowotnej. Dzieci i młodzież mają dostęp do trzech placówek oświatowych. Jest tu ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy z boiskami i kortami tenisowymi. Działa kino, salon gier i planetarium.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wechta Baltic?

Przez południowo-zachodnią część miasta przechodzi droga krajowa nr 3, która jest częścią europejskiej trasy E65. Biegnie tędy także droga wojewódzka nr 102. Za połączenia komunikacyjne w Międzyzdrojach odpowiadają autobusy PKS i pociągi PKP, które zatrzymują się tu na kilku stacjach kolejowych. Ofertę transportową wzbogacają firmy oferujące przewozy pasażerskie. Port morski daje miastu połączenie wodne ze Świnoujściem oraz z trzema miejscowościami w Niemczech. Ok. 60 km od Międzyzdrojów znajduje się lotnisko Szczecin-Goleniów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wechta Baltic mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1250 metrów od inwestycji Wechta Baltic znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Międzyzdroje.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wechta Baltic znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wechta Baltic znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 523 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wechta Baltic jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Zdrowia w odległości 987 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wechta Baltic składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 169 m znajduje się Avocado, w odległości 715 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 730 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wechta Baltic w odległości 446 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 540 m znajduje się boisko / kort, w odległości 565 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023