Wechta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA logo

Wechta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA

Słupca, ul. Poznańska 41
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma Wechta działa na rynku od 1989 roku i jest jednym z największych dystrybutorów wyrobów hutniczych na terenie Wielkopolski i Polski Zachodniej.

Jest firmą dynamiczną i nowoczesną, a dzięki nastawieniu na rozwój ciągle umacnia swoją pozycję rynkową.

Od stycznia 2009r. działalność na rynku wyrobów hutniczych firma prowadzi pod nazwą  Wechta Steel Trading spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. Głównym zakresem działalności jest hurtowa i detaliczna sprzedaż wyrobów hutniczych. Dzięki ścisłej współpracy z Mostostalem Słupca S.A. możemy także zaspokoić zapotrzebowanie klienta na gotowe konstrukcje stalowe wraz z montażem.

Od 1997 roku firma Wechta prowadzi także działalność deweloperską. Do chwili obecnej zrealizowaliśmy kompleksy budynków mieszkalnych i mieszkalno- usługowych przy ulicach Bełchatowskiej, Morawskiego , Krauthofera , Szyperskiej , Św. Marcin , Promienistej , Księcia Mieszka I , Saperskiej , Matejki i Długosza w Poznaniu oraz obiekty handlowo-usługowe przy ul. 27 Grudnia i przy ul. Szyperskiej w Poznaniu , a także obiekt apartamentowy w Międzyzdrojach.

Planowane są kolejne inwestycje zarówno na terenie Poznania jak i poza nim . Od 2009 r. działalność deweloperską firma prowadzi pod nazwą Wechta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

Dobrze wykwalifikowana kadra pracownicza, zorientowanie na rynek oraz ciągła ekspansja, to główne elementy naszej strategii rynkowej.

Zakończyliśmy sprzedaż 11 inwestycji

Kontakt

Wechta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA logo
Wechta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA
Słupca, ul. Poznańska 41
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: