Glebowa 5

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez"Warbed" S.C. Rafał Wardencki Michał Kubiak

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Forest Place(3 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Łódź, Polesie, Złotno, ul. Podchorążych 97 (7.2 km od centrum Łodzi)
  Forest Place
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 1
  Powierzchnia: 136 m2
  Liczba pokoi: 5
  E-Dom Invest Sp. z o.o. Sp.k.

Opis Inwestycji

W spokojnej okolicy Łódź Kochanówka - powstaje nowoczesny budynek w zabudowie szeregowej, w którym przygotowaliśmy dla Państwa sześć wygodnych domów z tarasami i balkonami. Ta inwestycja zaspokoi potrzeby tych, którzy szukają w Łodzi własnego domu, a przy tym cenią kameralność oraz wysoką jakość budownictwa.

Inwestycja Glebowa 5 znajduje się na Bałutach Zachodnich, ul. Glebowa 5 (8.6 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera "Warbed" S.C. Rafał Wardencki Michał Kubiak.

Inwestycja Glebowa 5 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów w tym 6 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Glebowa 5 pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 140 metrów kwadratowych w cenie od 570 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper "Warbed" S.C. Rafał Wardencki Michał Kubiak przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Glebowa 5

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Glebowa 5 znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 201 przy Dziennym Oddziale Specjalistycznego Psychiatrycznego ZOZ w Łodzi w odległości 360 m, Filia Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 201 przy Specjalistycznym Psychiatrycznym ZOZ w Łodzi - Oddział dla Dzieci w odległości 360 m, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 w Łodzi w odległości 430 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Glebowa 5 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej w odległości 400 m.

Data publikacji: 29.11.2018

Data aktualizacji: 28.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie