"Warbed" S.C. Rafał Wardencki Michał Kubiak logo

"Warbed" S.C. Rafał Wardencki Michał Kubiak

łódzkie, ul. Glebowa 16
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma budowlano - projektowa "WARBED" s.c.

mgr inż. Rafał Wardencki, mgr inż. Michał Kubiak

Jesteśmy firmą budowlano-projektową postrzeganą przez klientów jako rzetelny, godny zaufania, działający profesjonalnie partner. Dysponujemy potencjałem pozwalającym zrealizować nawet najtrudniejsze działania inwestycyjne. Koncentrujemy się na Kliencie i jego potrzebach, jesteśmy elastyczni i uczciwi w stosunku do naszych partnerów biznesowych. Gwarantujemy Klientowi najwyższej jakości usługi, sprawną organizację przedsięwzięcia, szybkie tempo robót oraz profesjonalną kadrę techniczną. Bierzemy odpowiedzialność za każdy etap procesu inwestycyjnego oraz za naszych pracowników. Potwierdzeniem standardów naszej pracy są kolejne inwestycje, które zadowoleni Klienci powierzają nam do wykonania.

Od projektu po realizację ...

Zajmujemy się projektowaniem architektoniczno-budowlanym w zakresie: domów indywidualnych, wielorodzinnych, biur, magazynów, hoteli, obiektów budowlanych, użyteczności publicznej itd. Mamy duże doświadczenie w adaptacji istniejących budynków, aranżacji wnętrz (sklepy, biura, budynki mieszkalne). Jesteśmy kreatywni, dzięki czemu nasze obiekty wyróżniają się na tle innych budynków. Dysponujemy fachowym i zgranym zespołem ludzi z długoletnim stażem w branży projektowo-wykonawczej, którzy każdy obiekt tworzą z pasją i rzetelnością. Zajmujemy się również przygotowaniem i realizacją inwestycji oraz nadzorem budowy.

Inwestycje prowadzimy od podstaw, kompleksowo wykonujemy domy „pod klucz” . Nasi klienci mogą liczyć nie tylko na wysoką jakość usług, ale również na fachową poradę w kwestiach budowlanych.

Zakończyliśmy sprzedaż 4 inwestycji

Kontakt

"Warbed" S.C. Rafał Wardencki Michał Kubiak logo
"Warbed" S.C. Rafał Wardencki Michał Kubiak
łódzkie, ul. Glebowa 16
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: