Osiedle Wilanowska

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVinci Immobilier Polska

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Osiedle Wilanowska dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
LU.02
100,61 m²
Parter
LU.03
84,65 m²
Parter
LU.04
92,11 m²
Parter

Opis Inwestycji

Wilanowska to inwestycja zlokalizowana na Mokotowie, Stare Stegny przy zbiegu al. Wilanowskiej, Karczocha i Śródziemnomorskiej. Rozbudowana infrastruktura, tereny zielone oraz bardzo dobra komunikacja z Centrum, stwarza idealne warunki do mieszkania i życia. W ramach inwestycji powstanie 106 mieszkań o powierzchniach od 25 do 87 mkw. Planowany termin przekazania lokali do użytkowania to 2 kwartał 2022 roku.

Inwestycja Osiedle Wilanowska znajduje się na Stegnach, al. Wilanowska 122 (6.7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Vinci Immobilier Polska.

Inwestycja Osiedle Wilanowska jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 7 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Wilanowska pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 85 do 101 metrów kwadratowych.

Deweloper Vinci Immobilier Polska przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 4 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 85 do 101 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Wilanowska

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Wilanowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Osiedle Wilanowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Karczocha 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Wilanowska znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 w odległości 360 m, SkillMED w odległości 490 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Wilanowska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika Miracki w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Wilanowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Top Market, w odległości 250 m znajduje się Moje Auchan, w odległości 400 m znajduje się Frac.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Wilanowska w odległości 160 m znajduje się Go Fitness, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.11.2020

Data aktualizacji: 25.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie