Vienna Wysoka Park 2

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVienna Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Projekt Wysoka(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wrocławski, Wysoka, ul. Chabrowa
  Ceny od: 6 600/m2
  Projekt Wysoka
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 68 - 77 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Sanbet Development
 • Łubinowa Park(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn, ul. Łubinowa 28 (5.4 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 000 brutto/m2
  Łubinowa Park
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 110 m2
  Liczba pokoi: 5
  City Development Łubinowa Park
 • Partynice House(1.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Partynice, ul. Kawalerzystów (5.7 km od centrum Wrocławia)
  Partynice House
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 56
  Powierzchnia: 34 - 111 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 22 oferty
  Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.

Opis Inwestycji

Vienna Wysoka Park 2 to zamknięty kompleks funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań w zabudowie szeregowej. Jest to ósma inwestycja, którą realizujemy we Wrocławiu i najbliższej okolicy. Na doskonałą lokalizację osiedla składają się: bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych, świetna komunikacja z centrum miasta i kompleksem handlowym w Bielanach Wrocławskich. Komunikację w przyszłości ułatwi Wschodnia Obwodnica Wrocławia. Sąsiedztwo osiedla stanowi nowa kameralna zabudowa jednorodzinna i niska zabudowa wielorodzinna.- Mieszkania w domach w zabudowie szeregowej z garażami.- Tylko dwa mieszkania w budynku.- Możliwość połączenia mieszkań w dom o powierzchni 156m2.- Mieszkania na parterze z ogrodem.- Mieszkania na piętrze z przestronnym tarasem.- Podwyższony standard.- Opcja „inteligentne mieszkanie”.

Inwestycja Vienna Wysoka Park 2 znajduje się w Wysokiej, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej (0.1 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Vienna Development.

Inwestycja Vienna Wysoka Park 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Vienna Wysoka Park 2 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 75 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Vienna Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
• Starannie przemyślana aranżacja mieszkań • Duża ilość światła słonecznego, widok na ogródki • Dwa miejsca postojowe na lokal, w tym jedno w garażu • Okna PCV z szybą 0,7W/(m2xK) i okleiną w kolorze drewna • Możliwość podłączenia kominka • Bramy wjazdowe na osiedle i do garaży sterowane elektronicznie • Rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie • ogrzewanie podłogowe w łazience, kuchni i przedpokoju • Instalacja internetowa - światłowód w każdym mieszkaniu; kabel LAN w każdym pokoju, w tym w salonie podwójny • Instalacja telewizyjna: podwójne gniazdo anteny TV w salonie (możliwość wykorzystania funkcji nagrywania i oglądania jednocześnie) oraz pojedyncze gniazdo TV w pozostałych pokojach • instalacja alarmowa (bez elementów aktywnych) • Jako opcja dostępny system "inteligentnego mieszkania" umożliwiający zdalne sterowanie (również przez Internet) żaluzjami, oświetleniem, temperaturą itp. • stylowe detale architektoniczne: elewacja, balustrady
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Dwa miejsca postojowe na lokal, w tym jedno w garażu..
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, TV kablowa, inteligentny dom.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Vienna Wysoka Park 2

Wysoka to podmiejska miejscowość, która od strony południowej sąsiaduje z Wrocławiem oddalonym od niej o zaledwie 8 km. Miejscowość Wysoka należy do gminy Kobierzyce w powiecie wrocławskim, a na jej obszarze zamieszkuje 2367 osób. Wysoka graniczy bezpośrednio z Wrocławskim Torem Wyścigów Konnych, zaś przez jej zachodnie krańce przepływa rzeka Ślęża. Występuje tutaj zarówno wiejska, dawna zabudowa wraz z otaczającymi ją terenami rolnymi, jak i nowe osiedla domów jednorodzinnych i podmiejskie wille. Na rozwój architektury mieszkaniowej w tym rejonie wpływają zaciszne okolice, zielony pejzaż oraz lokalizacja w pobliżu Wrocławia. Niecałe 4 km od centrum handlowo-usługowego w Bielanach Wrocławskich, a w zaledwie 5 minut można dojechać z Wysokiej do Ślęzy, gdzie atrakcją jest Zamek Topacz wraz z Muzeum Motoryzacji i terenami rekreacyjnymi. W pobliżu przebiegają także: autostrada A4 i droga krajowa nr 5. Do Wrocławia kursują autobusy podmiejskie (2 linie) oraz busy PKS Polbus.

Komunikacja

W pobliżu Wysokiej przebiegają ważne arterie: autostrada A4 oraz droga krajowa nr 5 (Nowe Marzy – Wrocław – Lubawka). Do oddalonego o zaledwie 8 km Wrocławia można dojechać autobusem wrocławskiej komunikacji miejskiej (linia nr 612), autobusem podmiejskiej komunikacji gminnej (linia nr 812) bądź busem firmy PKS Polbus. W kilka minut można dojechać z Wysokiej do Bielan Wrocławskich oraz Ślęzy, zaś siedziba gminy – Kobierzyce, znajduje się w odległości 12 km od Wysokiej.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Vienna Wysoka Park 2 znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE DZIECI SWIATA w odległości 290 m, Punkt Przedszkolny "Chaberek" Aleksandra Hybel w odległości 380 m, Punkt Przedszkolny Zaczarowana kraina III w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Vienna Wysoka Park 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się City Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Vienna Wysoka Park 2 w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.03.2016

Data aktualizacji: 09.11.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie