Długopolska Park

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVesdom Concept

Ceny od: 7 795 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Długopolska Park dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
1A
3
57,6 m²
Parter

Opis Inwestycji

OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW I 0 % PROWIZJI !! Rezerwuj już teraz!!#Długopolska Park to już trzecia odsłona a zarazem kontynuacja sukcesu pierwszego i drugiego etapu niezwykłej inwestycji w Zielonkach :Nowo budowany kompleks 4 apartamentowców w zabudowie bliźniaczej i 2 wolno stojących o łącznej ilości 12 mieszkań (6 parterowych i 6 na piętrze) położony jest w sąsiedztwie budynków pierwszego i drugiego etapu naszej inwestycji w Zielonkach " Popielate Wzgórza" ul. Na Popielówke 80-86.Co sprawia, że nasza inwestycja jest wyjątkowa? Otóż ciekawe i praktyczne rozwiązanie architektoniczne oraz wysoki standard wykonania:- Kameralność - Każde mieszkanie posiada osobne wejście do budynku!- Mieszkanie na piętrze posiada osobne wyjście z każdego pokoju na piękny i duży taras z widokiem na sad drzew!- Apartament na piętrze posiada bezpośrednie wyście na duży ogródek z widokiem na sad drzew!- Nowoczesna, oryginalna bryła budynków.- Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni mieszkań cenie.- Mieszkanie bezczynszowe.- Do każdego mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe w cenie!*Apartament na Parterze ma powierzchnię ok. 58 m2. W jego skład wchodzi:przedsionek, salon z jadalnią, kuchnia, dwie sypialnie, przedpokój i łazienka z oknem! Do mieszkania przynależy ogródek o powierzchni od 100 m2 - do 171 m2 z widokiem na sad drzew!*Apartament na Piętrze pełnowymiarowy bez skosów ma powierzchnię ok. 64 m2. W jego skład wchodzi:przedsionek, salon z jadalnią, kuchnia, dwie sypialnie, przedpokój i łazienka z oknem! Do mieszkania przynależy taras o pow. 17 m2, balkon 5 m2, ogródek o powierzchni od ok. 60 m2 - do 130 m2 a także największy atut poddasze nieużytkowe z możliwością adaptacji 67m po podłodze!

Inwestycja Długopolska Park znajduje się w Zielonkach, ul Długopolska (0.4 km od Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Vesdom Concept.

Inwestycja Długopolska Park jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Długopolska Park pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 58 metrów kwadratowych w cenie od 7 795 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 58 m2 w cenie od 449 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Vesdom Concept przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
· miejsce parkingowe wyłożone kostką brukową. · ogródki oraz teren wokół budynków uprzątnięty, wyplantowany przygotowany pod sianie trawy. · droga wewnętrzna utwardzona, częściowo wyłożona z kostki ażurowej /geo-kraty · teren osiedla częściowo ogrodzony - ogrodzenie panelowe.
Konstrukcja budynku
Budynek wykonany w technologii tradycyjnej: ławy fundamentowe żelbetowe, pustak fundamentowy szalunkowy, izolacja termiczna fundamentów styrodur XPS gr. 10cm, izolacja pozioma, płyta fundamentowa zbrojona, stropy i klatki żelbetowe lane, ściany zewnętrzne-pustak ceramiczny 25 P+W. · budynek docieplony styropianem o obniżonej lambdzie - grafit grubość 15cm, · fasada wykonana pełnym systemem dociepleń marki Ceresit i Baumit. · motywy ozdobne elewacji - imitacja deski marki Ceresit.
Dach
Przestrzenie miedzy-krokwiowe dachu wypełnione wełną mineralną grubości 15cm. Podłoga strychu wykonana z płyty OSB. · dach pokryty blachą w powłoce matowej – blacha na rąbek od producenta marki Plannja. · rynny i rury spustowe systemowe wykonane z blachy od producenta marki Plannja.
Stolarka okienna
· okna PCV, trzyszybowe, rozwierno-uchylne, kolor zew. antracyt/ wew. biały- marka Plastbud, nawietrzniki w ramach okiennych manualne.
Drzwi zewnętrzne
· drzwi wejściowe o podwyższonej odporności na włamanie, ocieplane.
Balkony
· balkony mieszkań na pierwszym piętrze wyłożone żywicą, balustrady lakierowane proszkowo w kolorze matowym antracytowym.
Posadzka
· jastrychy - posadzki wykonane maszynowo, zatarte mechanicznie.
Ściany
· tynki gipsowe wewnętrzne maszynowe lekkie Baumit lub Knauf.
Sufity
· sufit piętra budynku wykonany w technologii płyty GK, montowanej do konstrukcji wypełnionej wełną mineralną grubości 15cm, przestrzenie pomiędzy jętkami wypełnione wełną mineralną grubości 15cm - Łączna grubość wełny 30 cm!
Parapety zewnętrzne
· parapety zewnętrzne blacha gładka powlekana
Instalacje
· instalacja elektryczna wykonana w technologii podtynkowej, rozdzielnia elektryczna na osprzęcie marki HAGER, gniazdka elektryczne kolor biały, salon – dodatkowo gniazdo telewizyjne oraz internetowe, sypialnia – dodatkowo gniazdo internetowe. instalacja wod-kan bez białego montażu · okablowanie internetowe, telewizyjne i alarmowe
Ogrzewanie
· ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni mieszkania (możliwości adaptacji pod grzejniki)
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Do każdego mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe w cenie.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 58 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się na poziomie 449 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 7 795 zł/m².
Opis płatności:kupujący zwolniony z opłaty pcc kupujący nie płaci prowizji 2%.
Warunki rezerwacji:rezerwacja tylko 10 tys zł!.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Długopolska Park

Wieś w południowej Polsce, położona w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, w gminie Zielonki. Miejscowość jest siedzibą gminy Zielonki. W latach 1975-1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa krakowskiego. Przez Zielonki przebiega droga wojewódzka nr 794. Według danych z 31 grudnia 2010 r. wieś miała 3835 mieszkańców. W Zielonkach, od 1954 roku, ma siedzibę biblioteka publiczna. Od 2009 roku biblioteka jest samodzielną placówką kultury. Posiada dwie filie w Węgrzcach oraz Przybysławicach.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Długopolska Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 410 metrów od inwestycji Długopolska Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zielonki Skrzyżowanie.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Długopolska Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Groszek.

Data publikacji: 21.04.2020

Data aktualizacji: 09.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie