Villa Verona

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bronowicka, oferowane bezpośrednio przez Villa Verona Mielno Sp. z o.o.

Kraków, Bronowice, ul. Bronowicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 604 oferty w najbliższej okolicy!

Villa Verona

5 zdjęć

Villa Verona
Villa Verona
Villa Verona
Villa Verona

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Kraków to jedno z najpiękniejszych polskich miast uznawane za stolicę kulturalną kraju i jeden z najważniejszych ośrodków turystycznych Europy.

Walory historyczne miasta, byłej siedziby królów i dawnej stolicy kraju, doceniają turyści z całego świata.

Miasto przyciąga również biznesmenów, coraz liczniej pojawiają się tu nowe inwestycje, rozwija się gospodarka i budownictwo. Kraków stał się najmodniejszym miastem w Polsce.

Jest także prężnym ośrodkiem akademickim. To tu znajduje się najstarszy polski uniwersytet oraz liczne akademie i szkoły wyższe.

Miasto jest ważnym węzłem drogowym i kolejowym, a w pobliskich Balicach znajduje się międzynarodowy port lotniczy.

Kraków to miasto z ogromnym potencjałem, który nieustannie wzbogaca i rozwija.Przy krakowskiej ulicy Bronowickiej powstał kompleks Villa Verona – cztery kameralne luksusowe budynki mieszkalne z zapleczem handlowo-usługowym.

Miejsce to szczególne nie tylko ze względu obfitość terenów zielonych, umożliwiających aktywny wypoczynek, czy fakt, iż dzielnica ta jest uważana za najbardziej bezpieczną w Krakowie, lecz przede wszystkim z powodu znaczenia historycznego miejsca, opisanego m. in. przez Wyspiańskiego w najsłynniejszym polskim dramacie „Wesele”.

Tym szlakiem Władysław Łokietek prowadził wojsko, by zdobyć Kraków, a jego syn Kazimierz Wielki zbudował w Łobzowie pałac, który przez stulecia był rezydencją wypoczynkową królów polskich. Bronowice od wieków były świadkiem ważnych wydarzeń. Być może kolejnym jest Villa Verona.

Inwestycja Villa Verona znajduje się na Bronowicach, ul. Bronowicka (3.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Villa Verona Mielno Sp. z o.o.

Inwestycja Villa Verona została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego mieszkania znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Verona nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Villa Verona Mielno Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 1 lokalu mieszkalnego.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Verona?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Verona mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Villa Verona znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wesele.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Verona znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Verona znajdują się się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole "Rainbow" w odległości 240 m, CENTRUM DOKSZTAŁCANIA I DOSKONALENIA ZAWODOWEGO w odległości 330 m, GALICYJSKIE CENTRUM DOKSZTAŁCANIA I DOSKONALENIA ZAWODOWEGO w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Verona składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Groszek, w odległości 110 m znajduje się Natur House, w odległości 110 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Verona w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się My Fitness Place.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: