Skowronia 3 etap IV

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezUrba Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 445 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Dzień dobry na Heltmana(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Heltmana (4.8 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 300 brutto/m2
  Dzień dobry na Heltmana
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 39
  Powierzchnia: 25 - 62 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 30 ofert
  Gama-M Sp. z o.o.
 • Słoneczna Macedonia(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Macedońska (5.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 600 brutto/m2
  Słoneczna Macedonia
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 29
  Powierzchnia: 40 - 84 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 10 ofert
  Grupa Deweloperska START
 • Lokum Vista(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Walerego Sławka (4.6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 998 brutto/m2
  Lokum Vista
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 156
  Powierzchnia: 35 - 89 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 70 ofert
  Lokum Deweloper

Opis Inwestycji

SKOWRONIA. BLISKO MIASTA – Z DALA OD MIEJSKIEGO ZGIEŁKU„Skowronia 3J-3K” to IV etap inwestycji przy ulicy o tej samej nazwie, na który składa się pięć budynków wielorodzinnych. Projektując poszczególne etapy tego założenia postawiliśmy na architektoniczne zróżnicowanie każdego z nich, przy jednoczesnym zachowaniu spójności układu urbanistycznego samego osiedla i dzielnicy.Skowronia 3 (budynki 3J, 3K) składa się z dwu i trzypiętrowej zabudowy mieszkaniowej z parkingami podziemnymi, w których przewidziano co najmniej jedno miejsce dla każdego mieszkania. Budynki trzypiętrowe posiadają cichobieżne windy, a każde mieszkanie na piętrze ma własny balkon. Mieszkania usytuowane na parterze uzupełnia ogródek o powierzchni do 200 m2.W części zielonej osiedla, w której dominują wysokie, kilkudziesięcioletnie modrzewie, do dyspozycji mieszkańców oddana będzie siłownia zewnętrzna, a dla najmłodszych – plac zabaw.Charakterystyczną cechą tego etapu są, w całości betonowe, masywne elewacje z pionowymi i poziomymi podziałami, nadające budynkom nowoczesnego i stylowego charakteru.Nasza inwestycja jest w otoczona zielenią od strony ulicy Skowroniej, a w jej najbliższej okolicy znajduje się Rezerwat Przyrody Nieożywionej Bonarka, historyczny Kamieniołom "Liban", Kopiec Kraka oraz liczne tereny rekreacyjno-widokowe. Ulica Skowronia położona jest również w bezpośrednim zasięgu największych arterii łączących dzielnicę z centrum Krakowa tj. ulicy Kamieńskiego (200m) i ulicy Wielickiej (750m). Przy Wielickiej ważnym punktem komunikacyjnym jest przystanek „Kabel”, z którego kursuje aż 9 linii tramwajowych - w tym Krakowski Szybki Tramwaj. Ponadto w promieniu 500 m zlokalizowane są przystanki autobusowe kolejnych 7 linii. Sąsiadem inwestycji jest pobliska Bonarka City Center – stanowiąca atrakcyjny punkt usługowo-handlowy, a ostatnio funkcjonująca również jako rozwijające się centrum biurowe i outsourcingowe.Na obecnym etapie inwestycji zakup mieszkania możliwy wyłącznie z dwustanowiskowym miejscem postojowym w hali garażowej budynku 3J .Biuro sprzedaży: ul. Zabłocie 25/56, 30-701 KrakówKontakt telefoniczny: +48 12 63 22 000Kontakt mailowy: [email protected]

Inwestycja Skowronia 3 etap IV znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Skowronia 3 (4.7 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Urba Sp. z o.o..

Inwestycja Skowronia 3 etap IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 75 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Skowronia 3 etap IV pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 53 do 86 metrów kwadratowych w cenie od 6 740 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Urba Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 75 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Skowronia 3 etap IV

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Skowronia 3 etap IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Skowronia 3 etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sułkowskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Skowronia 3 etap IV znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Chatka Niedźwiadka" w odległości 180 m, Szkoła Podstawowa im. bł. Celiny Borzęckiej w Krakowie w odległości 360 m, Niepubliczne Przedszkole Katolickie "Mali Artyści" w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Skowronia 3 etap IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Biedronka, w odległości 350 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Skowronia 3 etap IV w odległości 240 m znajduje się Fizjo-strefa Gabinet Fizjoterapii Małgorzata Latoń-Izdebska, w odległości 240 m znajduje się Fizjo-strefa, rehabilitacja, masaż, terapia, ćwiczenia, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.11.2017

Data aktualizacji: 01.09.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie