Kupiecka 8

9 zdjęć

Kupiecka 8
Kupiecka 8
Kupiecka 8
Kupiecka 8

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Kupiecka 8 dostępne są 3 oferty

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (3)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 38 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (38 miejsc): zewnętrzne oraz garaże w bryle budynku.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępne są 3 domy szeregowe.

Powierzchnie domów:

od 98 do 110 m².

Powierzchnie działek:

od 208 do 232 m².

Ceny domów:

  • kształtują się w zakresie od 1 179 000 do 1 430 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 12 021 do 12 960 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

„KUPIECKA 8” to nietuzinkowe rozwiązania architektoniczne i nowoczesny design, to projekty domów, dostosowane do potrzeb Klienta wymagającego, to komfort w najlepszym wydaniu. Na inwestycję składać się będzie 14 lokali w zabudowie szeregowej, oraz 24 lokali w budynkach czterolokalowych. Łącznie wybudowanych zostanie 38 lokali dwupoziomowych 4 i 6 pokojowych o pow. od 98 do 164 m2, z przynależnymi ogrodami idealnymi dla rodzin z dziećmi. Dla wszystkich Lokali zaplanowano 1 lub 2 miejsca parkingowe naziemne. Ponadto wszystkie Lokale w zabudowie szeregowej oraz większość Lokali w zabudowie czterolokalowej posiadać będą garaże.

Budynki zaprojektowano jako dwukondygnacyjne, niepodpiwniczone, z dachem płaskim. Utrzymane w eleganckim stylu o podwyższonym standardzie wykończenia, na który składa się będą min.:

- rolety elektryczne we wszystkich oknach,

- efektywna wentylacja nawiewno–wywiewna z odzyskiem ciepła,

- wideofon, z możliwością otwierania furtek oraz bram wjazdowych z poziomu lokali i portierni,

- instalacja alarmowa znajdująca się na parterze.

Teren inwestycji będzie ogrodzony, z bramą wjazdową otwieraną na pilota. Na osiedlu będzie również ochrona z wideo-monitoringiem ciągów pieszo-jezdnych. Całość zostanie w pełni zagospodarowana wraz z oświetleniem ulicznym. Dla każdego z lokali zaprojektowano indywidualne osłony śmietnikowe.

Inwestycja Kupiecka 8 znajduje się na Oporowie, ul. Kupiecka 8 (6 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez Triada Dom Sp.j.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 38 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Kupiecka 8 w sprzedaży 3 nowe domy o powierzchni od 98 do 110 metrów kwadratowych, w cenie od 1 179 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni 110 m2 w cenie od 1 395 000 zł (2 domy)
  • 5-pokojowe o powierzchni 98 m2 w cenie od 1 179 000 zł (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców Triada Dom Sp.j. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (38 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja inwestycji na wrocławskim Oporowie daje szereg możliwości aktywnego wypoczynku, jest to wymarzone miejsce szczególnie dla osób ceniących sportowy tryb życia, piesze bądź rowerowe wycieczki. Bliskość Parków Grabiszyńskiego, Południowego, Mamuta, ośrodków rekreacji wodnej oraz jazdy konnej to jedne z wielu atutów tej lokalizacji. Do Rynku jest natomiast niespełna 7 km. Oporów, to jedna z najciekawszych dzielnic Wrocławia. Miejsce pełne zieleni ale i z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej i edukacyjnej. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się sklepy, apteki, restauracje, szkoły oraz przedszkola. Dodatkowym ułatwieniem dla mieszkańców jest bliska lokalizacja komunikacji miejskiej.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kupiecka 8?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kupiecka 8 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 430 metrów od inwestycji Kupiecka 8 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stanki.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kupiecka 8 w odległości 310 m znajduje się Basen, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 16.02.2022
Data aktualizacji: 25.11.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Oporowie

Oferty na Oporowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: