Kupiecka 8

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Kupiecka, oferowane bezpośrednio przez

Triada Dom Sp.j.

Wrocław, Fabryczna, Oporów, ul. Kupiecka 8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 25 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kupiecka 8

9 zdjęć

Kupiecka 8
Kupiecka 8
Kupiecka 8
Kupiecka 8

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 38 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (38 miejsc) : zewnętrzne oraz garaże w bryle budynku

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

„KUPIECKA 8” to nietuzinkowe rozwiązania architektoniczne i nowoczesny design, to projekty domów, dostosowane do potrzeb Klienta wymagającego, to komfort w najlepszym wydaniu. Na inwestycję składać się będzie 14 lokali w zabudowie szeregowej, oraz 24 lokali w budynkach czterolokalowych. Łącznie wybudowanych zostanie 38 lokali dwupoziomowych 4 i 6 pokojowych o pow. od 98 do 164 m2, z przynależnymi ogrodami idealnymi dla rodzin z dziećmi. Dla wszystkich Lokali zaplanowano 1 lub 2 miejsca parkingowe naziemne. Ponadto wszystkie Lokale w zabudowie szeregowej oraz większość Lokali w zabudowie czterolokalowej posiadać będą garaże.

Budynki zaprojektowano jako dwukondygnacyjne, niepodpiwniczone, z dachem płaskim. Utrzymane w eleganckim stylu o podwyższonym standardzie wykończenia, na który składa się będą min.:

- rolety elektryczne we wszystkich oknach,

- efektywna wentylacja nawiewno–wywiewna z odzyskiem ciepła,

- wideofon, z możliwością otwierania furtek oraz bram wjazdowych z poziomu lokali i portierni,

- instalacja alarmowa znajdująca się na parterze.

Teren inwestycji będzie ogrodzony, z bramą wjazdową otwieraną na pilota. Na osiedlu będzie również ochrona z wideo-monitoringiem ciągów pieszo-jezdnych. Całość zostanie w pełni zagospodarowana wraz z oświetleniem ulicznym. Dla każdego z lokali zaprojektowano indywidualne osłony śmietnikowe.

Inwestycja Kupiecka 8 znajduje się na Oporowie, ul. Kupiecka 8 (6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Triada Dom Sp.j.

Inwestycja Kupiecka 8 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 38 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Kupiecka 8 nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Triada Dom Sp.j. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (38 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja inwestycji na wrocławskim Oporowie daje szereg możliwości aktywnego wypoczynku, jest to wymarzone miejsce szczególnie dla osób ceniących sportowy tryb życia, piesze bądź rowerowe wycieczki. Bliskość Parków Grabiszyńskiego, Południowego, Mamuta, ośrodków rekreacji wodnej oraz jazdy konnej to jedne z wielu atutów tej lokalizacji. Do Rynku jest natomiast niespełna 7 km.

Oporów, to jedna z najciekawszych dzielnic Wrocławia. Miejsce pełne zieleni ale i z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej i edukacyjnej. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się sklepy, apteki, restauracje, szkoły oraz przedszkola. Dodatkowym ułatwieniem dla mieszkańców jest bliska lokalizacja komunikacji miejskiej.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kupiecka 8?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kupiecka 8 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2027 metrów od inwestycji Kupiecka 8 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Partynice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kupiecka 8 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kupiecka 8 znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w odległości 255 m, Szkoła Podstawowa nr 42 w odległości 760 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w odległości 850 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kupiecka 8 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Oporów w odległości 968 m, Yes Dent w odległości 969 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 974 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kupiecka 8 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 289 m znajduje się Żabka, w odległości 776 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 917 m znajduje się Bakemania.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kupiecka 8 w odległości 299 m znajduje się boisko / kort, w odległości 310 m znajduje się basen, w odległości 364 m znajduje się basen.

Data publikacji: 16.02.2022
Data aktualizacji: 21.07.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: