Apartamenty Józefów

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTopnorma Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 41 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Willa Majowa(2.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż otwocki, Otwock, ul. Majowa 147 (2 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 558/m2
  Willa Majowa
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 23
  Powierzchnia: 85 - 99 m2
  Liczba pokoi: 4
  Kiljańczyk Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Apartamenty Józefów to kameralny budynek, zatopiony w zieleni prywatnego ogrodu, którego centralnym punktem jest drewniana altana, w charakterystycznym dla okolicy stylu świdermajer z przełomu XIX i XX wieku.Czerpiąc inspirację z okresu, kiedy Józefów był letniskiem, a jego główną zabudowę stanowiły drewniane wille i pensjonaty, przygotowaliśmy inwestycję, która wprowadza nowy standard do współczesnego centrum miasta.Elementem wyróżniającym inwestycję są obszerne tarasy i loggie, dzięki którym ogród otaczający apartamenty staje się niemal ich integralną „częścią”.Najwyższe kondygnacje zajmują apartamenty typu penthouse, wyróżniające się nie tylko dużymi powierzchniami, ale także spektakularnymi przeszkleniami, kilkoma tarasami, a także salonami, których wysokość sięga prawie 5 m, co dodatkowo podkreśla wyjątkowość tych najbardziej prestiżowych apartamentów.Dla bezpieczeństwa i wygody mieszkańców w budynku zaprojektowano reprezentacyjne lobby z recepcją, nawiązujące funkcjonalnie do pensjonatowych tradycji Józefowa.Apartamentowiec będzie sąsiadował z nowym skwerem miejskim, stając się tym samym jednym z najbardziej reprezentacyjnych miejsc Józefowa.

Inwestycja Apartamenty Józefów znajduje się w Józefowie, ul. Ogrodowa (2 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Topnorma Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Józefów została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 72 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Józefów pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Topnorma Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 72 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Józefów

Inwestycja zlokalizowana jest w centrum Józefowa, ale na ustronnej, zapewniającej ciszę i prywatność działce. Jednocześnie w zasięgu kilkuminutowego spaceru lub przejażdżki rowerowej są m.in.: pole golfowe, korty tenisowe, centrum rekreacyjno-sportowe z krytym basenem, urokliwa rzeka Świder oraz lasy tworzące korzystny dla zdrowia mikroklimat. W latach międzywojennych Józefów był miejscowością letniskową, z tradycjami sięgającymi XIX wieku. Pensjonaty i wille budowano głównie w stylu świdermajer, nawiązującym m.in. do szwajcarskiego budownictwa alpejskiego. Współczesny Józefów, dzięki zachowanym walorom przyrodniczym i kulturowym, kameralnej zabudowie oraz dobrej infrastrukturze, stanowi bardzo atrakcyjne miejsce zamieszkania dla osób ceniących ciszę, spokój i bezpieczeństwo. Dlatego Józefów uchodzi za jedną z najbardziej eleganckich i pożądanych lokalizacji mieszkaniowych w aglomeracji warszawskiej.

Józefów to miasto położone w województwie mazowieckim, w powiecie otwockim. Należy do aglomeracji warszawskiej. Na północy Józefów graniczy z Warszawą, z dzielnicą Wawer, a przez Wisłę, na zachodzie z Konstancinem-Jeziorną. Józefów usytuowany jest na Nizinie Środkowomazowieckiej, w Dolinie Środkowej Wisły, u zbiegu rzek: Wisły, Świdra i Mieni. Miasto przyciąga wielu turystów, a to za sprawą Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oraz trzech rezerwatów przyrody: Wyspy Świderskie, Wyspy Zawadowskie oraz Świder. Józefów posiada dobrze rozwiniętą oświatę edukacyjną: przedszkola, szkoły podstawowe oraz ponadgimnazjalne, jak również uczelnię - Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej Wyższa im. Alcide De Gasperi w Józefowie.

Komunikacja

Przez Józefów przebiegają dwie drogi wojewódzkie: nr 801 na trasie Warszawa - Puławy oraz nr 721, łącząca Nadarzyn z miastem Duchnów. Na terenie miasta funkcjonuje komunikacja miejska w skład której wchodzą linia 702 oraz linia nocna nr N72. Do Józefowa można dojechać także pociągiem linii S1 SKM.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Józefów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Apartamenty Józefów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - PKP Józefów 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Józefów znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 2 w odległości 250 m, Szkoła Podstawowa św. Tomasza z Akwinu w odległości 410 m, Liceum im. św. Tomasza z Akwinu w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Józefów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 110 m znajduje się Bazarek, w odległości 140 m znajduje się Top Market.

Data publikacji: 29.06.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie