Apartamenty Zygmunta

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Tocton Sp. z o.o. Sp. K.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 911 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Sobieskiego17a(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gliwice, ul. Sobieskiego 17a (1.3 km od centrum Gliwic)
  Ceny od: 7 600/m2
  Sobieskiego17a
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 66 - 115 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Modern Prestige sp.z o.o.
 • Ogrody Królowej Bony IV(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gliwice, ul. Górnych Wałów 23A/B/C (0.6 km od centrum Gliwic)
  Ceny od: 6 500 brutto/m2
  Ogrody Królowej Bony IV
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 170
  Powierzchnia: 24 - 78 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Radan Sp. z o.o.
 • Rezydencja Viridi(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gliwice, ul. Jasnogórska 3 (0.9 km od centrum Gliwic)
  Rezydencja Viridi
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 33
  Powierzchnia: 64 - 94 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Sharin Estate Sp. z o.o.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

W sercu Gliwic powstaje nowe, wyjątkowe miejsce: Apartamenty Zygmunta, które definiują wysoki standard i dbałość o materiały na lokalnym rynku nieruchomości. Wysoka jakość wykonania, klinkierowa fasada, energooszczędna i elegancka, drewniana stolarka okienna oraz zróżnicowana oferta sprawiają, że Apartamenty Zygmunta, to najlepszy wybór dla wymagających.Zaledwie 4 minuty od gliwickiego rynku, pośród parków, sklepów, restauracji i usług stanie 6 kondygnacyjny apartamentowiec z 45 mieszkaniami, o metrażach od 43 do 121 m2. Dla wymagających klientów deweloper przygotował apartamenty z dużymi ogrodami na parterze, tarasami na ostatnim piętrze oraz balkonami i loggiami. Wysokie okna gwarantują doskonałe oświetlenie pomieszczeń, a przemyślane plany mieszkań znajdują uznanie wśród wielu poszukujących wysokiej jakości. Wiele z nich ma doskonale oddzieloną część dzienną od nocnej, a także garderobę, czy drugą łazienkę. Wyjątkowy projekt budynku autorstwa pracowni Medusa Group i Kwadro oraz staranne podejście dewelopera do tworzenia tkanki miasta gwarantują, że jakość i standard są na najwyższym poziomie.Położenie inwestycji determinuje pewne standardy, dlatego deweloper oferuje 87 miejsc parkingowych na dwupoziomowym, podziemnym parkingu. Dla zwolenników eco jazdy deweloper przewidział stacje ładowania pojazdów. Dla wygody mieszkańców w budynku znajdują się 4 lokalne usługowe oraz cichobieżna winda i ogrzewanie miejskie.Doskonałą zaletą Apartamentów Zygmunta jest ich jasna sytuacja prawna - apartamentowiec jest budowany na terenie należącym do dewelopera, a otwarte rachunki powiernicze gwarantują bezpieczeństwo wpłacanych funduszy.Zapraszamy do biura sprzedaży w Gliwicach przy ulicy Toszeckiej 25B oraz do kontaktu telefonicznego.

Inwestycja Apartamenty Zygmunta znajduje się w Gliwicach, ul. Zygmunta Starego (1.2 km od centrum Gliwic), jest realizowana przez dewelopera Tocton Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Apartamenty Zygmunta jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Zygmunta pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 44 do 121 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Tocton Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (87 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
WYSOKI STANDARD - budynek z klinkierową fasadą nawiązujący do zabytkowej zabudowy byłych koszar, - jasne mieszkania z oknami do podłogi, - energooszczędna, drewniana stolarka okienna i aluminiowa w lokalach użytkowych, - ogrzewanie miejskie, cichobieżna winda.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (87 miejsc): Możliwość przygotowania instalacji stacji ładowania pojazdów w miejscu postojowym..
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Zygmunta

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Ich obszar wynosi 134,2 km2, a zamieszkuje je ponad 190 000 osób. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół i 11 zespołów szkół, swoją siedzibę ma tu Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a 198 przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do 29 miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się 198 przystanków.

W odległości 50 metrów od inwestycji Apartamenty Zygmunta znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Gliwice Zygmunta Starego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Zygmunta znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 23 w odległości 350m, PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 23 w odległości 400m, Akademia Przedszkolaka Przedszkole Niepubliczne w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 600 m znajduje się Uni-Med. Wielospecjalistyczna przychodnia lekarska, w odległości 950 m znajduje się Medyk. Ośrodek zdrowia, w odległości 950 m znajduje się Dolna Wieś. Poradnia NZOZ spółki Med-Poz.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się Gliwicki Teatr Muzyczny, w odległości 600 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 10, w odległości 650 m znajduje się Arka. Zbór Kościoła Zielonoświątkowego.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 850 m znajduje się LORD4SPORT Salon Sprzętu Fitness, w odległości 1350 m znajduje się Centrum Zdrowia i Urody, w odległości 1850 m znajduje się Stary Hangar Fitness & Wellness Club.

Data publikacji: 31.07.2018

Data aktualizacji: 28.03.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie