Green Apartments

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Petrażyckiego, oferowane bezpośrednio przez Techniq

Kraków, Dębniki, ul. Petrażyckiego
Ceny od: 5 498 zł brutto/m2
Green Apartments

8 zdjęć

Green Apartments
Green Apartments
Green Apartments
Green Apartments

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Green Apartments dostępnych jest 29 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski
 • Wykończenie pod klucz

Rekreacja

 • plac zabaw

Opis Inwestycji

Green Apartments – to projekt nowoczesnego osiedla mieszkaniowego znajdującego się w Krakowie przy ulicy Petrażyckiego.

Osiedle ‘Green Apartments’ to piękne domy i mieszkania o zróżnicowanych metrażach, nowocześnie zaprojektowane przestrzenie i modny design budynków.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami osiedla Green Apartments – osiedla które będzie :

BEZPIECZNE – NOWOCZESNE – CIEPŁE – DOBRZE SKOMUNIKOWANE

Główne atuty inwestycji

Atrakcyjna Cena

fantastyczne ceny szczególnie w przedsprzedaży sprawią, że możesz zakupić swój wymarzony dom z ogrodem lub mieszkanie z ogrodem lub z dodatkową powierzchnią na poddaszu do aranżacji w rewelacyjnej cenie. Bądź sprytny i nie przepłacaj. Możesz mieć dom w cenie mieszkania w bloku. Możesz mieć mieszkanie za ułamek ceny mieszkania w centrum Krakowa.

Niskie rachunki, niskie koszty utrzymania

w każdym domu i mieszkaniu płacisz tylko za media które zużyłeś. A do tego możesz spodziewać się niższych rachunków za ogrzewanie gdyż budynki posiadają powiększone izolacje i ocieplenia oraz ponad 45 centymetrową przegrodę cieplną i akustyczną pomiędzy domami. Do tego dochodzą minimalne koszty utrzymania i administracji części wspólnych.

Domy nowoczesne, ciepłe i bezpieczne

nasze domy posiadają zwiększona energooszczędność budynków realizowaną poprzez zwiększone izolacje ścian i podłóg oraz wszystkich ociepleń i stolarki okiennej. Przyłącz do kominka w każdym domu na żądanie, możliwość zamówienia dodatkowych pakietów energooszczędnych i bezpieczeństwa takich jak alarmy czy kamery, wysokiej jakości materiały użyte w budowie. Budynki oddzielone podwójnymi ścianami akustycznymi ( około 45 cm grubości ), każdy dom wyposażony w system domofonowy i w przyłącz światłowodowy oraz drzwi Gerda.

Wysoki Standard wykonania

ŚWIATŁOWÓD, zwiększona AKUSTYKA domów i mieszkań, DESIGN budynków oraz system DOMOFONOWY w każdym domu połączone z wysokim standardem wykonania.

Szeroka gama domów i mieszkań – na naszym osiedlu każdy znajdzie coś dla siebie.

Inwestycja Green Apartments znajduje się na Dębnikach, ul. Petrażyckiego (10.3 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Techniq.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań znajdujących się w 16 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Green Apartments w sprzedaży jest 29 nowych mieszkań o powierzchni od 41 do 61 metrów kwadratowych, w cenie od 5 498 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 41 do 50 m2 w cenie od 275 000 zł (10 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 58 do 61 m2 w cenie od 335 400 zł (19 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Techniq przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 16 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Zagospodarowanie działki Ogródek posiana trawa, tarasy, podjazdy i podejścia z kostki brukowej i ażurowej. Ogrodzenia Ogrodzenia panele systemowe siatkowe – czarne. Ogródki wydzielone siatką panelową czarną. Brama wjazdowa sterowana na pilota, furtka wejściowa na osiedle z systemem domofonowym . Drogi dojazdowe osiedla Nawierzchnia dróg na osiedlu kostka brukowa lub ażurowa. Zagospodarowanie osiedla Tereny wspólne: plac zabaw, teren inwestycji ogrodzony, brama wjazdowa na osiedle na pilota, system domofonowy, sieć światłowodowa.

Konstrukcja budynku

Fundamenty betowe. Pełne ocieplenia pionowe. Izolacje poziome i pionowe – Dysperbit, Styrodur, folia kubełkowa. Strop – żelbetowy, schody wewnętrzne – żelbetowe, tynki wewnętrzne cementowo-wapienne, wylewki maszynowe.

Dach

Dach Konstrukcja dachu drewniana. Pokrycie – dachówka cementowa czarna. Wyłaz dachowy Fakro lub Velux, okna dachowe Fakro lub Velux, obróbki blacharskie i kominowe z czarnej blachy, rynny i rury spustowe PCV.

Stolarka okienna

Okna PCV profil Aluplast 5-komorowy o współczynniku U = 1.1

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe Gerda

Balkony

Balkony na konstrukcji żelbetowej, balustrady balkonów – stalowe ocynkowane malowane proszkowo

Ściany

Ściany zewnętrzne Dwuwarstwowe z niemieckiego pustaka ceramicznego Leier Thermopor P+W 25 cm i 18,8 cm. Ściana pomiędzy segmentami Leier Thermopor P+W 18,8 cm – łączna grubość ścian między segmentami równa ~ 42,6 cm (tynk 1,5 cm, pustak 18,8 cm, styropian 2 cm, pustak 18,8 cm, tynk 1,5 cm). Docieplenie ścian zewnętrznych styropianem o grubości 20 cm. Tynk zewnętrzny silikonowo-silikatowy firmy Ceresit. Dekor elewacyjny w kolorze drewna egzotycznego. Cokół elewacji marmolit

Instalacje

Instalacje A. okablowanie instalacji: elektryczna, telewizyjna, internetowa, domofonowa , monitoring osiedla B. rurarz instalacji: gazowa, centralnego ogrzewania, wod. – kan.s. Przyłącza wodne, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, gazowe, elektryczne, internetowe (światłowód internet/TV/telefon)

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
ogródek.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 29 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 41 do 61 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 275 000 do 530 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 498 do 8 688 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Green Apartments znajdują się 4 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Green Apartments?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Green Apartments mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Green Apartments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Petrażyckiego N/Ż.

Data publikacji: 17.08.2020
Data aktualizacji: 04.05.2022
Techniq logo

Techniq

Tomasz Jeruzalem

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Ul. Graniczna 2L/5, Skawina

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: