Cztery Mosty, II etap

Mieszkania na sprzedaż ul. Zamysłowska, oferowane bezpośrednio przez Tada Invest

Rybnik, ul. Zamysłowska 21-25
Ceny od: 6 100 zł brutto/m2
Cztery Mosty, II etap

7 zdjęć

Cztery Mosty, II etap
Cztery Mosty, II etap
Cztery Mosty, II etap
Cztery Mosty, II etap

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Cztery Mosty, II etap dostępnych jest 7 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B-L2
2
56,35 m²
Parter
B-L1
3
70,55 m²
Parter
B-L3
3
70,55 m²
1
B-L5
3
62,77 m²
1
B-L6
3
70,55 m²
2
B-L8
3
62,94 m²
2
B-L4
1
31,15 m²
1
REZERWACJA

Opis Inwestycji

Cztery Mosty są idealnym miejscem dla osób marzących o zamieszkaniu z dala od zgiełku miasta, przy jednoczesnym czerpaniu korzyści z lokalizacji bliskiej Śródmieściu. Dwa budynki wielorodzinne zostały idealnie wkomponowane w istniejącą niską zabudowę mieszkalną w spokojnej dzielnicy Zamysłów.

Osiedle Cztery Mosty składa się z dwóch kameralnych budynków wielorodzinnych. Pierwszy etap (budynek A- brak wolnych mieszkań) zostanie oddany w październiku 2021 roku. składający się z 8 apartamentów jedno-, dwu- lub trzypokojowych o metrażu od 31,15 m2 do 70,94 m2. Do każdego apartamentu przynależy schowek (o powierzchni ok. 3,5 m2) znajdujący się na parterze.

Etap II- budynek B- składa się z 8 apartamentów jedno-, dwu- lub trzypokojowych o metrażu od 31,15 m2 do 70,94 m2. Do każdego apartamentu przynależy schowek (o powierzchni ok. 3,5 m2) znajdujący się na parterze.

Zostanie oddany do użytkowania na koniec III kwartału 2022 roku.

Przy osiedlu zostanie wybudowanych 21 miejsc parkingowych, w tym 2 miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Mieszkania na parterze będą posiadały dodatkowo oddzielne ogrody, gdzie każdy klient będzie mógł stworzyć własną strefę wypoczynku. Natomiast przestronne tarasy w każdym z mieszkań na wyższych kondygnacjach pozwolą cieszyć się poranną kawą na świeżym powietrzu.

ARCHITEKTURA I WYKOŃCZENIE

Zespół profesjonalnych projektantów i ogrodników zadba o otoczenie inwestycji. Dla komfortu klientów powstaną stylowe miejsca do wypoczynku, a dla najmłodszych plac zabaw. Wszystko to zanurzone w przyjemnej zieleni i otoczone oświetlonymi ścieżkami.

Apartamenty oferowane są w stanie deweloperskim, który w standardzie obejmuje między innymi stolarkę okienną PCV wraz z roletami zewnętrznymi, drzwi wejściowe do apartamentu antywłamaniowe i ściany wewnętrzne pomiędzy mieszkaniami wykonane z Porotherm AKU (zapewniają najwyższy komfort akustyczny wnętrz). Części wspólne natomiast zostaną kompleksowo wykończone poprzez zastosowanie materiałów o podwyższonej odporności na zużycie.

Całość inwestycji Cztery Mosty zostanie wykonana tylko i wyłącznie z zastosowaniem materiałów najwyższej jakości.

Inwestycja Cztery Mosty, II etap znajduje się w Rybniku, ul. Zamysłowska 21-25 (9.2 km od Jastrzębia-Zdroju), jest realizowana przez Tada Invest.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Cztery Mosty, II etap w sprzedaży jest 7 nowych mieszkań o powierzchni od 31 do 71 metrów kwadratowych, w cenie od 6 100 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni 31 m2 w cenie od 199 360 zł (1 mieszkanie)
 • 2-pokojowe o powierzchni 56 m2 w cenie od 371 910 zł (1 mieszkanie)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 63 do 71 m2 w cenie od 390 228 zł (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Tada Invest przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (21 miejsc)

W inwestycji znajduje się 8 komórek lokatorskich Wielkość: 3,5 m2 Komórka lokatorska w cenie mieszkania.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Ogrzewanie

- gazowe

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiada (8): Wielkość: 3,5 m2 Komórka lokatorska w cenie mieszkania
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (21 miejsc): w cenie mieszkania.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 31 do 71 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 199 360 do 444 465 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 100 do 6 600 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rybnik to 140 tysięczne miasto zajmujące powierzchnię blisko 148 km2. Ulokowane w południowej Polsce, w zachodniej części województwa śląskiego, podzielone jest na 27 dzielnic. Miasto posiada bardzo ugruntowaną pozycję pod względem lidera gospodarczego w regionie. Na przestrzeni lat z górniczego ośrodka przemysłowego Rybnik przekształcił się w centrum ekonomiczne, edukacyjne i kulturalne. Wizerunek miasta postrzegany jest na świecie jako wzorcowy model, a atrakcyjne tereny coraz częściej wybierane są przez inwestorów. Bardzo dobrze rozwinięty układ komunikacyjny, duża ilość powierzchni inwestycyjnych pozwala na lokowanie kapitału właśnie w Rybniku. Mieszkańcy, dzięki położeniu miasta wśród lasów, wód mają możliwość wypoczynku na łonie natury. Liczne szlaki piesze i rowerowe umożliwiają aktywny wypoczynek oraz sprzyjają wypoczynkowi. Przez Rybnik przebiega jedna z najdłuższych sieci ścieżek rowerowych w Polsce licząca ponad 100 km tras. W północno-zachodniej części Rybnika rozciąga się 7 kilometrowy Zalew Rybnicki, który jest idealnym miejscem weekendowego wypoczynku. Wzdłuż zbiornika rozpościerają się bulwary spacerowe, ławki i miejsca piknikowe.

Komunikacja

Dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa zapewnia szybki dojazd - z centrum Rybnika praktycznie w każdy zakątek miasta. Drogi krajowe i wojewódzkie umożliwiają podróż m.in. do Gdańska (Autostrada A1), Gliwic (DK 78), Bytomia (DW 925), Raciborza (DW 935). Bezpośrednie połączenia PKS gwarantują podróż do prawie wszystkich regionów Polski. W Rybniku ważną rolę odgrywa transport kolejowy. Ruch pasażerski i towarowy odbywa się na trasach prowadzących do Katowic, Wrocławia, Warszawy, Kołobrzegu, Świnoujścia czy Gdyni. Komunikacja miejska w Rybniku obsługiwana jest przez Zarząd Transportu Drogowego. 42 linie autobusowe (w tym dwie nocne) Zarządu Transportu Zbiorowego umożliwiają podróż w obrębie całego miasta. Elektroniczny bilet daje możliwość przejazdu liniami bez konieczności każdorazowego zakupu biletu.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Cztery Mosty, II etap?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Cztery Mosty, II etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Cztery Mosty, II etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rybnik Smolna Osiedle.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Cztery Mosty, II etap znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Cztery Mosty, II etap znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Terapeutyczny Punkt Przedszkolny przy Centrum Neuroterapii w Rybniku w odległości 440 m, Przedszkole nr 6 w odległości 450 m, Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Smolnej w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Cztery Mosty, II etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Żabka, w odległości 350 m znajduje się Biedronka, w odległości 490 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Cztery Mosty, II etap w odległości 90 m znajduje się Stadnina Artano, w odległości 110 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.10.2021
Data aktualizacji: 20.10.2021
Tada Invest logo

Tada Invest

Damian Dmuchowski

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Zamysłowska 10C, 44-200 Rybnik

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: