Inwestycja przy ul. Kwiatkowskiego - Szerbud

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Szerbud

Rzeszów, ul. Kwiatkowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1116 ofert w najbliższej okolicy!

Inwestycja przy ul. Kwiatkowskiego - Szerbud

15 zdjęć

Inwestycja przy ul. Kwiatkowskiego - Szerbud
Inwestycja przy ul. Kwiatkowskiego - Szerbud
Inwestycja przy ul. Kwiatkowskiego - Szerbud
Inwestycja przy ul. Kwiatkowskiego - Szerbud

Opis Inwestycji

NOWOCZESNE BEZPIECZNE OSIEDLE MIESZKANIOWE  PRZY UL.KWIATKOWSKIEGO W RZESZOWIE  – to wyjątkowa inwestycja w Rzeszowie. Jej celem jest stworzenie od podstaw kameralnego osiedla ekskluzywnych mieszkań.Budowane osiedle składa się z 15 segmentów po 8 mieszkań każdy co nam daje 120 mieszkań.Budynki te charakteryzują się niską, bo 3-kondygnacyjną zabudową i dużą ilością miejsc parkingowych. Ponadto dla bezpieczeństwa mieszkańców osiedle jest ogrodzone oraz monitorowane. Na wiosnę zagospodarowane zostaną tereny wokół budynków starannie dobraną zielenią, tak aby stworzyć wyjątkowy klimat na osiedlu.Jednym z najważniejszych kryteriów lokalizacji osiedla jest szybki dojazd do ścisłego centrum miasta, w którym koncentruje się życie kulturalne, handlowe oraz gospodarcze. W pobliżu osiedla znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa oraz gimnazjum.Na chwilę obecną zostało wybudowanych i oddanych mieszkańcom 11 segmentów. Wybudowane zostały technologią tradycyjną z najwyższej jakości certyfikowanych materiałów budowlanych, m.in.: pustaki ceramiczne Max oraz dachówka ceramiczna.W standardzie wszystkie mieszkania posiadają podgrzewane podłogi w kuchni i łazience.Dodatkowo mieszkańcy, którzy kupili lokale na parterze mają dostęp do ogródków zielonych oraz rolety zewnętrzne sterowane za pomocą klawisza.Dla przyszłych mieszkańców zadbaliśmy także o to, żeby osiedle było całkowicie niezależne budując pawilon handlowo-usługowy, w którym mieści się m.in.: sklep spożywczy, gabinet fryzjersko – kosmetyczny.Zapraszamy wszystkich zainteresowanych kupnem mieszkania do zapoznania się z Naszą ofertą. Gwarantujemy atrakcyjne zasady finansowania, stały kontakt z klientem, ukierunkowanie na spełnianie jego potrzeb.Wszelkich informacji na temat oferty można zasięgnąć w biurze Naszej Firmy, które mieści się w Rzeszowie przy ul. Olbrachta 14.  Mieszkania oddawane są w stanie deweloperskim tj.:- tynki cementowo-wapienne,- wylewki właściwe,- wszystkie instalacje,- instalacja CO z grzejnikami,- instalacja telewizyjna,- instalacja internetowa- instalacja telefoniczna Podwyższony standard: - osiedle ogrodzone- ogródki zielone ok.20 m2- rolety zewnętrzne elektryczne w mieszkaniach na parterze- monitoring- podgrzewane podłogi w kuchni i łazience- wideodomofony- drzwi wejściowe antywłamaniowe- najwyższy wskaźnik liczby miejsc parkingowych w stosunku do liczby mieszkań- okna PCV w kolorzeInfrastruktura:- pawilon handlowy (z m.in. sklepem spożywczym, salonem fryzjerskim)- parkingi- droga osiedlowa- chodniki Mieszkania do końcowego wykończenia. Na życzenie możliwość realizacji “pod klucz”.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Kwiatkowskiego - Szerbud znajduje się w Rzeszowie, ul. Kwiatkowskiego (9.9 km od Rzeszowa), została zrealizowana przez dewelopera Szerbud.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Kwiatkowskiego - Szerbud została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Kwiatkowskiego - Szerbud pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Szerbud przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 15 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Kwiatkowskiego - Szerbud mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Kwiatkowskiego - Szerbud znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Błażowa Miasto.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Kwiatkowskiego - Szerbud znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły w Błażowej w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inwestycja przy ul. Kwiatkowskiego - Szerbud jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Rejonowa w odległości 90 m, Zakład Opieki Długoterminowej i Paliacji w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Kwiatkowskiego - Szerbud składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Sam, w odległości 70 m znajduje się Piekarnia, w odległości 160 m znajduje się Dom Handlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Kwiatkowskiego - Szerbud w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Hala sportowa.

Data publikacji: 27.03.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: