Szafirowa

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSzafirowa Sp. z o.o. Sp.K.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 17 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nowe Ogrody(0.9 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Lublin, ul. Kryształowa (5.5 km od centrum Lublina)
  Nowe Ogrody
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 305 m2
  Sanitex Development

Opis Inwestycji

Dzielnica Czuby, osiedle Poręba – to naturalnie ukształtowane tereny wyżynne, bogate we wzniesienia, otoczone wszechobecną zielenią. Wrażenie to wzmaga sąsiedztwo z kompleksem leśnym – Stary Gaj, wąwozem z Parkiem im. Jana Pawła II, gdzie mieszkańcy osiedla mogą cieszyć się terenami rekreacyjnymi.

Inwestycja Szafirowa znajduje się w Lublinie, ul. Szafirowa (4.9 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera Szafirowa Sp. z o.o. Sp.K..

Inwestycja Szafirowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Szafirowa pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 70 metrów kwadratowych w cenie od 5 500 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Szafirowa Sp. z o.o. Sp.K. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Szafirowa

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Szafirowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Szafirowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Perłowa 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Szafirowa znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Językowe "Bursztynek" w odległości 130 m, Niepubliczne Przedszkole Pozwalamy Dzieciom w odległości 220 m, Przedszkole Prywatne Entliczek Pentliczek w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Szafirowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Żabka, w odległości 120 m znajduje się Pigma, w odległości 190 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Szafirowa w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 19.10.2018

Data aktualizacji: 13.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie