Syrena Apartamenty na Woli

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Syrena Invest Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 0 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Rezydencja Konrad(0.2 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wola, Czyste, ul. Przyokopowa 43 (2.2 km od centrum Warszawy)
  Rezydencja Konrad
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 118 m2
  Mostostal S.A.
 • Kasprzaka(0.7 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kasprzaka (2.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 000 netto/m2
  Kasprzaka
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 471 m2
  SGI Spółka Akcyjna
 • Apartamenty Ogrodowa(0.9 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wola, Mirów, ul. Ogrodowa 31/35 (1.8 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Ogrodowa
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 262 m2
  Dom Development S.A.

Opis Inwestycji

Nowe mieszkania na granicy Śródmieścia i Woli w wyjątkowych cenach.Apartamenty na Woli to kameralne, nowoczesne osiedle położone na warszawskiej Woli (osiedle Czyste). Nowe mieszkania zlokalizowane w tej inwestycji cechuje wysoki standard wykończenia oraz oryginalna architektura. Budynek ma bardzo imponującą, ciekawą bryłę. Półkolisty kształt osiedla z pewnością przypadnie do gustu mieszkańcom oraz ich gościom. Mieszkania naszego projektu cechuje niepowtarzalna elegancja i wyszukany, bardzo elegancki styl. Apartamenty na Woli dodatkowo posiadają najwyższy standard wykończenia.Jedną z największych zalet inwestycji Apartamenty na Woli jest wyjątkowo atrakcyjne położenie na granicy Śródmieścia i Woli. Prestiżowa lokalizacja, w połączeniu ze wszystkimi funkcjonalnościami, które niesie za sobą mieszkanie w centrum miasta bardzo pozytywnie wpłynie na życie mieszkańców. Bliskość punktów handlowych i usługowych oraz obiektów użyteczności publicznej daje komfort i oszczędzi czas mieszkańców.W najbliższym otoczeniu inwestycji znajduje się nowo otwarta stacja drugiej linii metra warszawskiego – Rondo Daszyńskiego. Obecnie trwają odbiory wykonanych robót oraz jazdy testowe pociągów metra. Mamy nadzieję, że wkrótce mieszkańcy Apartamentów na Woli jako jedni z pierwszych będą mieli okazję wybrać się w podróż nowoczesnym warszawski metrem.Inwestycja gotowa już we wrześniu.

Inwestycja Syrena Apartamenty na Woli znajduje się na Czystem, ul. Karolkowa (2.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Syrena Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Syrena Apartamenty na Woli została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Syrena Apartamenty na Woli pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 81 metrów kwadratowych w cenie od 10 546 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Syrena Invest Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, winda, rowerownia, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Syrena Apartamenty na Woli

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

W odległości 200 metrów od inwestycji Syrena Apartamenty na Woli znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Siedmiogrodzka.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Syrena Apartamenty na Woli znajduje się 68 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Niepublicznych „Karolkowa 49” w odległości 50m, Szkolne Schronisko Młodzieżowe nr 3 Syrenka w odległości 200m, Przedszkole Nr 133 w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Centrum Zdrowia i Urody CHANTA'L, w odległości 100 m znajduje się Inter. Apteka, w odległości 100 m znajduje się ProEndo Praktyka Stomatologiczna - Tomasz Żuchowski.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się Muzeum Historyczne : Ośrodek Dokumentacji i Badań Korczakianum, w odległości 50 m znajduje się Kościół Św. Klemensa Dworzaka, w odległości 300 m znajduje się Muzeum Nurkowania.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 100 m znajduje się X Gym & Fitness - Filip Tecław, w odległości 450 m znajduje się Health and beauty, w odległości 600 m znajduje się Klinika La Perla SPA Warszawa.

Data publikacji: 29.09.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie