Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Botanika etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Tomickiego, oferowane bezpośrednio przez

Stylhut Plus Sp. z o.o.

Kraków, Czyżyny, ul. Tomickiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 527 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Botanika etap IIOsiedle Botanika etap II

3 zdjęcia

Osiedle Botanika etap II
Osiedle Botanika etap II
Osiedle Botanika etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 196 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 253 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Osiedle Botanika etap II logo

Osiedle Botanika to krakowska inwestycja mieszcząca się w pobliżu historycznej części Nowej Huty, w bezpośrednim sąsiedztwie użytku ekologicznego Łąki Nowohuckie.

Otaczająca przyroda to nie jedyna zaleta inwestycji. Lokalizacja przy ulicy Tomickiego jest idealna zarówno dla zmotoryzowanych, rowerzystów jak i osób korzystających z komunikacji miejskiej. Mieszkania z balkonami o powierzchni od 29 do 89 mkw. usytuowane są w wygodnych, pięciopiętrowych budynkach z dostępem do wind, miejsc parkingowych oraz podziemnych garaży. Tym co wyróżnia Osiedle Botanika jest troska o środowisko naturalne poprzez zastosowanie zielonych dachów.

Wybierając mieszkanie na Osiedlu Botanika zyskujesz: spokój, przestrzeń, zielony krajobraz; miejsce na aktywny wypoczynek pośród Łąk Nowohuckich oraz w pobliskim centrum sportu i rekreacji; łatwy dostęp do kultury i sztuki; dobrą komunikację z centrum miasta; możliwość swobodnego zaparkowania swojego auta.

Inwestycja Osiedle Botanika etap II znajduje się na Czyżynach, ul. Tomickiego (5.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Stylhut Plus Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Botanika etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 196 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Botanika etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Stylhut Plus Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Botanika etap II?

Czyżyny mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Regularnie odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo biegnie tędy droga wojewódzka nr. 776, a północną granicę dzielnicy stanowi droga krajowa nr. 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Botanika etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Osiedle Botanika etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sołtysowska Osiedle 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Botanika etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Botanika etap II znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Fajny Żłobek w odległości 409 m, Niepubliczne Przedszkole "Baby Garden" w odległości 600 m, Przedszkole Samorządowe nr 64 w odległości 604 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Botanika etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dakadent w odległości 412 m, centrum medyczne Vadimed w odległości 897 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Botanika etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 68 m znajduje się Żabka, w odległości 345 m znajduje się Sklep SHOT Market, w odległości 386 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Botanika etap II w odległości 141 m znajduje się boisko / kort, w odległości 563 m znajduje się boisko / kort, w odległości 581 m znajduje się Cube Baldy & kawa.

Data aktualizacji: 02.06.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023