Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Kuropatwy 6

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Kuropatwy, oferowane bezpośrednio przez

Structur Concept Sp. z o.o.

Warszawa, Ursynów, Dąbrówka, ul. Kuropatwy 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 57 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kuropatwy 6Kuropatwy 6

5 zdjęć

Kuropatwy 6
Kuropatwy 6
Kuropatwy 6
Kuropatwy 6

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 26 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Kuropatwy 6 na Ursynowie nieopodal Lasu Kabackiego składa się łącznie z 26 domów, z czego 22 domy zaprojektowano w zabudowie bliźniaczej oraz 4 w zabudowie wolnostojącej. Zaprojektowano 5 typów domów w różnych układach o zróżnicowanej powierzchni 190 - 220 m2 na działakach 326 - 446 m2, z dużymi tarasami na parterze i na piętrze budynku.

Inwestycję charakteryzuje nowoczesna architektura elewacji budynków z cegłą klinkierową i elemenatmi drewnianymi, tworząca spójną całość. Na parterze budynków zaprojektowano przestronny salon z kominkiem, kuchnię, WC oraz garaż jednostanowiskowy. na 1 piętrze przewidziano 3 lub 4 pokoje sypialne, 2 łazienki oraz garderobę. Na 2 piętrze znajduje się ok. 40-45m2 otwarta przestrzeń do własnej aranżacji, z dostępem na taras 2 piętra.

Jest to idealne miejsce dla rodzin szukających zacisznego miejsca, a jednocześnie zlokalizowane w pobliżu obiektów rekreacyjnych i usługowo-handlowych

Inwestycja Kuropatwy 6 znajduje się na Dąbrówce, ul. Kuropatwy 6 (13.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Structur Concept Sp. z o.o.

Inwestycja Kuropatwy 6 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Kuropatwy 6 nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Structur Concept Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kuropatwy 6?

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kuropatwy 6 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2756 metrów od inwestycji Kuropatwy 6 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Jeziorki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kuropatwy 6 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kuropatwy 6 znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Leśne w odległości 198 m, Przedszkole Heliantus w odległości 234 m, szkoła w odległości 235 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kuropatwy 6 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 592 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 684 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kuropatwy 6 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 263 m znajduje się Delikatesy Benedyktyńskie, w odległości 309 m znajduje się Ptyś, w odległości 534 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kuropatwy 6 w odległości 387 m znajduje się boisko / kort, w odległości 432 m znajduje się boisko / kort, w odległości 472 m znajduje się basen.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Inwestycje w pobliżu na Dąbrówce

Oferty na Dąbrówce

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023