Jeziorki Residence

Domy na sprzedaż ul. Jeziorki, oferowane bezpośrednio przez

WAN S.A.

Warszawa, Ursynów, Jeziorki Północne, ul. Jeziorki

Ceny od: 7 473 zł/m2
Jeziorki Residence

5 zdjęć

Jeziorki Residence
Jeziorki Residence
Jeziorki Residence
Jeziorki Residence

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

254 - 268/m2

Przedział pokoi

6

Kondygnacje

3

Budynki

9

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Warszawa Dawidy 01 - 830 m

Przystanek Autobusowy - 590 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka medyczna, 4 placówki edukacyjne, 2 kawiarnie i restauracje, 5 obiektów sportowych, 2 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las
 • jezioro
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 18 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 17 domów bliźniaków

Powierzchnie domów:

od 254 do 268 m²

Powierzchnie działek:

od 310 do 566 m²

Ceny domów:

 • kształtują się w zakresie od 1 900 000 do 2 140 000 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 473 do 8 000 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Projekt Jeziorki Residence to idea najlepszych tradycyjnych domów w nowoczesnym ujęciu. Z myślą o komforcie i funkcjonalności stworzyliśmy układ pomieszczeń, który naturalnie oddziela sferę dzienną, od prywatnej. Koncepcja łączy w sobie minimalistyczny design z tradycyjną formą planowania przestrzeni, która jest odpowiedzią na potrzeby każdej rodziny.

Trzykondygnacyjny projekt domu posiada dwie wyraźne strefy: dzienną - z dużym, połączonym z kuchnią i jadalnią, salonem oraz strefę nocną - na pierwszym piętrze z trzema pokojami i dwiema łazienkami oraz na drugim piętrze z dodatkowymi dwiema sypialniami i łazienką z wyjściem na rozległy taras.

Plan domów umożliwia stworzenie intymnych zakątków dla każdego domownika. Natomiast projekt strefy dziennej idealnie organizuje przestrzeń ogniska domowego, a duże witryny okienne będą nadawać przyszłym dniom więcej słonecznego blasku.

Inwestycja Jeziorki Residence znajduje się na Jeziorkach Północnych, ul. Jeziorki (11.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez WAN S.A.

Inwestycja Jeziorki Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Jeziorki Residence w sprzedaży jest 17 nowych domów o powierzchni od 254 do 268 metrów kwadratowych , w cenie od 1 900 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców WAN S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Pragnienie posiadania własnego skrawka zieleni i spokojnego sąsiedztwa jest przez nas skonfrontowane z ideą wielkomiejskiego życia. Zlokalizowaliśmy projekt Jeziorki Residence na Zielonym Ursynowie, który charakteryzuje się niską, jednorodzinną zabudową oraz posiada największy zalesiony teren w Warszawie – Las Kabacki. Okolica stwarza możliwości do prowadzenia zrównoważonego życia w największym polskim mieście. Położenie kameralnego willowego osiedla wśród zieleni pozwala zbudować idylliczne miejsce pełne ciszy i spokoju. Nie sposób pominąć innych atutów tutejszego sąsiedztwa, które jest wyjątkowo bogate w ofertę kulturalną, sportową i edukacyjną. Zachęca tym samym do aktywnego spędzania czasu.

Dogodna komunikacja z resztą miasta jest kluczowym wariantem, który poprawia jakość życia mieszkańców. W pobliżu Jeziorek funkcjonuje dobrze zorganizowana komunikacja miejska, a układ drogowy zapewnia sprawny dojazd do centrum miasta. Ruch samochodowy w obrębie dzielnicy jest stale udoskonalany. W niedalekiej przyszłości południowej część Ursynowa zostanie oddana obwodnica, która będzie łączyć się z trasą S-2.

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jeziorki Residence?

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jeziorki Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 830 metrów od inwestycji Jeziorki Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Dawidy 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Jeziorki Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jeziorki Residence znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole "Ali I Asa" w odległości 660 m, Cukierkowo Przedszkole Integracyjne Niepubliczne w odległości 850 m, Przedszkole Niepubliczne Cukierkowo w odległości 870 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Jeziorki Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Polmed w odległości 940 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jeziorki Residence w odległości 80 m znajduje się basen, w odległości 730 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 740 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 26.03.2021
Data aktualizacji: 01.12.2023
WAN S.A. logo

WAN S.A.

Adres biura sprzedaży:

Babka Tower, I piętro, al. Jana Pawła II 80 lok. 10, 00-175 Warszawa

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 19:00
 • Wtorek: 09:00 - 19:00
 • Środa: 09:00 - 19:00
 • Czwartek: 09:00 - 19:00
 • Piątek: 09:00 - 19:00

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: