Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Dożynkowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Dożynkowa, oferowane bezpośrednio przez

STROJNY SP. Z O.O.

Zielona Góra, ul. Dożynkowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 75 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

DożynkowaDożynkowa

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem i miejscami parkingowymi. Mieszkanie ma funkcjonalny układ pomieszczeń. Ogródek w pełni zagospodarowany. Do mieszkania możliwość dokupienia garażu, który znajduje się na parterze budynku. Mieszkań posiada osobne wejście, podjazd, dwa poziomy (parter i piętro), strych oraz ogródek. Lokal mieszkalny jest położony w znakomitej lokalizacji, łączące w sobie zaspokajanie potrzeb mieszkaniowych przy jednoczesnym obcowaniu z naturą, gdyż nieopodal znajdują się ogródki działkowe, lasy. Zaletą osiedla jest to, że graniczy z przystankiem autobusowym, co może być dużym ułatwieniem dla osób starszych czy dzieci samodzielnie dojeżdżających do szkoły.

Inwestycja Dożynkowa znajduje się w Zielonej Górze, ul. Dożynkowa (3.5 km od centrum Zielonej Góry), została zrealizowana przez STROJNY SP. Z O.O.

Inwestycja Dożynkowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Dożynkowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców STROJNY SP. Z O.O. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Zielona Góra to miasto będące siedzibą organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz jednostek im podporządkowanych, starosty powiatu zielonogórskiego oraz władz gminy Zielona Góra. Jest także stolicą diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wraz z Sulechowem i Nową Solą stanowi tzw. Lubuskie Trójmiasto. Niezwykłą atrakcją miasta są liczne zabytki. W czasie wojny miasto nie uległo wielkim zniszczeniom, dzięki czemu pozostała w nim cała przedwojenna zabudowa miejska. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Stare Miasto oraz przedwojenne wille wzdłuż alei Niepodległości i reprezentacyjnego traktu miejskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dożynkowa?

Przez Zieloną Górę przebiegają trzy drogi krajowe (S3, DK27, DK32) i cztery wojewódzkie (DW280, DW281, DW282 i DW283). W mieście transport kolejowy składa się z jednej stacji kolejowej, natomiast komunikacje miejską świadczy MZK Zielona Góra. Składa się na nią kilkadziesiąt linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dożynkowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 34 metrów od inwestycji Dożynkowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dożynkowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dożynkowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dożynkowa znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Brzechwy w odległości 918 m, Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Brzechwy w odległości 947 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dożynkowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 746 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 822 m znajduje się Lewiatan, w odległości 854 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dożynkowa w odległości 926 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 14.07.2017
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023