Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Bokserska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bokserska, oferowane bezpośrednio przez

Spravia

Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Bokserska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 631 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle BokserskaOsiedle Bokserska

5 zdjęć

Osiedle Bokserska
Osiedle Bokserska
Osiedle Bokserska
Osiedle Bokserska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 230 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (24)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (230 miejsc) : zakup nie obowiązkowy

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Opis inwestycji

Nowe mieszkania przy ul. Bokserskiej

W mieszkaniowej części Służewca Spravia Sp. z o. o. rozpoczęła budowę nowego osiedla. Utworzą je dwa budynki w kształcie litery U.

Osiedle będzie spójną całością. Jasne odcienie elewacji (biel, beże, szarości) będą się doskonale komponowały z wyrazistymi barwami okien (grafitową w lokalach usługowych, a w mieszkaniach w kolorze naturalnego drewna). Zaplanowano 230 mieszkań o wygodnych rozkładach, które każdemu umożliwią wiele wariantów aranżacji. Ich niewątpliwą zaletą będą duże balkony i loggie. Mieszkańcy najwyższych pięter ucieszą się z fenomenalnych tarasów do 46 m kw.

Żywa zieleń zagości na terenach wewnętrznych. Bioróżnorodność gatunkowa (traw, bylin, krzewów) wprowadzi naturę na osiedle, pozwoli na odpoczynek wśród przemyślanych kompozycji, które będą zachwycać przez cały rok. Architekci krajobrazu zaplanowali również kilkadziesiąt młodych drzew, które zostaną posadzone w gruncie. Dwa zielone dziedzińce wyposażone w małą architekturę (m. in. trejaże, ławki, stojaki rowerowe, altana) oraz zabawki dla dzieci (m. in. zestaw sensoryczny) będą zachęcały do rekreacji i rodzinno-sąsiedzkich aktywności na świeżym powietrzu.

Atrakcyjna strefa wejścia – z oświetleniem LED i nowoczesnymi panelami dekoracyjnymi – doda całemu założeniu prestiżu. Co więcej, każda z klatek zostanie urządzona w eleganckim, lekkim stylu.

W najbliższej okolicy powstały nowe osiedla z punktami usługowymi i handlowymi. Budowane są kolejne. Dzięki temu wszystkie codzienne sprawy mieszkańcy załatwią po sąsiedzku. Spacerem dojdziemy m. in. do szkoły i przedszkola. Położenie osiedla spodoba się zarówno rodzinom czy pracującym w pobliżu, ale i kupującym, którzy myślą o przyszłym wynajmie.

Inwestycja Osiedle Bokserska znajduje się na Służewcu, ul. Bokserska (6.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Spravia.

Inwestycja Osiedle Bokserska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 230 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bokserska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spravia przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (230 miejsc)

W inwestycji znajdują się 24 komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Bokserska?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bokserska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2566 metrów od inwestycji Osiedle Bokserska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Służew.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Bokserska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bokserska znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Hikids w odległości 449 m, Mini Żłobek w odległości 563 m, Akademia Młodych Talentów w odległości 683 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Bokserska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: SPZOZ Warszawa-Ursynów w odległości 545 m, Enel-Med Oddział Postępu w odległości 557 m, Bo-dent w odległości 573 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Bokserska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 433 m znajduje się Biedronka, w odległości 453 m znajduje się Żabka, w odległości 516 m znajduje się Masala.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bokserska w odległości 203 m znajduje się InterPadel Warszawa, w odległości 325 m znajduje się boisko / kort, w odległości 494 m znajduje się Tor Wyścigów Konnych Służewiec.

Data publikacji: 05.08.2020
Data aktualizacji: 01.06.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023