Nowe Czyżyny - Osiedle Avia 3

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż os. Avia, oferowane bezpośrednio przez Spravia

Kraków, Czyżyny, os. Avia 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 782 oferty w najbliższej okolicy!

Nowe Czyżyny - Osiedle Avia 3

3 zdjęcia

Nowe Czyżyny - Osiedle Avia 3
Nowe Czyżyny - Osiedle Avia 3
Nowe Czyżyny - Osiedle Avia 3

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Przestrzeń sportu i rekreacji

Osiedle będzie się wyróżniać niespotykanym dotąd w Krakowie zagospodarowaniem terenów zielonych. Do dyspozycji mieszkańców będą m.in. tematyczne place zabaw dla dzieci, boisko sportowe, aleja spacerowa, miejsca do joggingu i jazdy na rolkach, a także zaciszne kwartały przeznaczone do wypoczynku. Ta atrakcyjna przestrzeń rekreacyjno-sportowa powstaje na powierzchni około 1 ha.

Wygoda przede wszystkim

Osiedle zostało zaplanowane z troską o wygodę przyszłych mieszkańców. Architekci tak zaprojektowali plany mieszkań, aby ułatwić przeróbki lub nową aranżację - zależnie od zmieniających się potrzeb rodziny.

Inwestycja Nowe Czyżyny - Osiedle Avia 3 znajduje się na Czyżynach, os. Avia 3 (4.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Spravia.

Inwestycja Nowe Czyżyny - Osiedle Avia 3 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 216 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Czyżyny - Osiedle Avia 3 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spravia przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 216 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
TV kablowa, internet, winda, boisko, plac zabaw
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Avia to część projektu Nowe Czyżyny. Powstaje w zielonej, rekreacyjnej części Czyżyn, niedaleko Parku Lotników Polskich. Mieszkańcy mogą korzystać z dogodnej komunikacji i pełnej infrastruktury miejskiej dzielnicy. Sąsiedztwo wyższych uczelni sprawia, że to miejsce z dużym potencjałem – będzie cieszyć się popularnością, a mieszkania z pewnością zyskają na wartości.

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Komunikacja

Czyżyny mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Regularnie odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo biegnie tędy droga wojewódzka nr. 776, a północną granicę dzielnicy stanowi droga krajowa nr. 79.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Czyżyny - Osiedle Avia 3?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Czyżyny - Osiedle Avia 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Nowe Czyżyny - Osiedle Avia 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Dywizjonu 303.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Czyżyny - Osiedle Avia 3 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Czyżyny - Osiedle Avia 3 znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE ,,MAŁE ANIOŁKI 2" w odległości 280 m, Przedszkole Prywatne Nr 1 Pilch Teresa Grażyna w odległości 330 m, SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 182 PRZY ŹRÓDEŁKU W KRAKOWIE w odległości 340 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowe Czyżyny - Osiedle Avia 3 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Rejonowa nr 14 - SPZOZ Nowa Huta w odległości 230 m, Prywatna Przychodnia Ortopedyczna w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Czyżyny - Osiedle Avia 3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Lewiatan, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 250 m znajduje się Sklep warzywny.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Czyżyny - Osiedle Avia 3 w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.08.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: