Apartamenty Wola

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. 28 lipca 1943r., oferowane bezpośrednio przez Spółka Mieszkaniowa Salwator Sp. z o.o.

Kraków, Zwierzyniec, ul. 28 lipca 1943r.

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 17 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Wola

3 zdjęcia

Apartamenty Wola
Apartamenty Wola
Apartamenty Wola

Najbliższe inwestycje

  • Wille Justowskie
    od: 14 499 zł/m2

    Property Partner Investments

Opis Inwestycji

Inwestycja Apartamenty Wola znajduje się na Zwierzyńcu, ul. 28 lipca 1943r. (5.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Spółka Mieszkaniowa Salwator Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Wola została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Wola nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spółka Mieszkaniowa Salwator Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Komunikacja

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Wola mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Apartamenty Wola znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stara Wola.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wola znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Specjalne Związku Polskich Kawalerów Maltańskich w odległości 370 m, Niepubliczna Poradnia Wczesnego Wspomagania Rozwoju w odległości 370 m, Samorządowe Przedszkole Nr 78 "Leśne Skrzaty" w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Wola jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Krakowskie Centrum Rehabilitacji w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Wola składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Delikatesy Podwawelskie, w odległości 420 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 460 m znajduje się Smaki Galicyjskie.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wola w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.03.2018
Data aktualizacji: 03.12.2019

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: