Apartamenty Wilanów

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSpółdzielnia Mieszkaniowa Wola

Ceny od: 12 500 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Wilanów dostępnych jest 9 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
3
2
56,68 m²
Parter
6
2
61,61 m²
1
9
2
61,63 m²
2
2
3
61,08 m²
Parter
5
3
60,94 m²
1
8
3
60,96 m²
2
1
4
96,84 m²
Parter
4
4
96,52 m²
1
7
4
96,3 m²
2

Opis Inwestycji

W spokojnej części Wilanowa -Zawady przy ul. Bruzdowej 92U wybudowany został kameralny budynek wielorodzinny. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne i jedną podziemną. Na każdym piętrze znajdują się tylko 3 apartamenty. Na parterze apartamenty posiadają imponujące ogródki. W ofercie posiadamy lokale od 2 do 4 pokoi w metrażach od 55 do 92 m2. Do każdego apartamentu przypisana jest komórka lokatorska i miejsce postojowe. Budynek charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia. Planowany termin oddania budynku do użytkowania - luty 2020r.Komfort i bezpieczeństwo to u nas STANDARDDOCENISZ KOMFORT Przemyślane rozmieszczenie lokali w budynku Nawiewniki higrosterowalne (ochrona przed zagrzybieniem) Indywidualne kanały okapowe Niskoszumowe piony kanalizacyjne ( nie słychać spuszczania wody u sąsiada) TV naziemna (darmowa) sygnał w każdym gnieździe TV Oświetlenie części wspólnych budynku energooszczędnym oświetleniem led Cichobieżne windy firmy OTIS - Portale przy windach ze stali nierdzewnej Elewacje w dolnych częściach wyłożone kamieniem naturalnym Balustrady zewnętrzne wykonane w 100% z wysokogatunkowej stali nierdzewnej wypełnione szkłem bezpiecznym Posadzka w garażu betonowa zatarta na gładko zaimpregnowana i pokryta żywicą epoksydowąABYŚ CZUŁ SIĘ BEZPIECZNIE Monitoring – obejmujący tereny zewnętrzne, korytarze, garaż, podpięty i widoczny przez zewnętrzną firmę ochroniarską. Zalety – niskie koszty ochronny, natychmiastowa reakcja, nieograniczona liczba wezwań w miesiącu. Okna antywłamaniowe klasy P4 + okucia okien antywłamaniowe - wyposażone w pakiety trzyszybowe tzw. ciepły montaż Drzwi antywłamaniowe GERDA klasy RC3/C wyposażone w wieloryglowy zamek główny, drzwi wykonane jako przeciwpożarowe w klasie EI30 Wszystkie lokale wyposażone w instalację alarmową W każdym mieszkaniu wideofonNIE MUSISZ SIĘ MARTWIĆ Bezpieczna instalacja gazowa Kotłownia wyposażono w wysokosprawny (106%) kocioł kondensacyjny, co oznacza niższe rachunki za ogrzewanie i podgrzanie ciepłej wody.Szczegółowych informacji udziela Dział Członkowsko-Mieszkaniowy SM WOLA

Inwestycja Apartamenty Wilanów znajduje się na Zawadach, ul. Bruzdowa 92U (9.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola.

Inwestycja Apartamenty Wilanów została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Wilanów pozostało na sprzedaż 9 mieszkań o powierzchniach od 57 do 97 metrów kwadratowych w cenie od 12 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 57 do 62 m2 (3 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 61 m2 (3 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 96 do 97 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 9 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Elewacja
Elewacje w dolnych częściach wyłożone kamieniem naturalnym
Stolarka okienna
Okna antywłamaniowe klasy P4 + okucia okien antywłamaniowe - wyposażone w pakiety trzyszybowe tzw. ciepły montaż
Drzwi zewnętrzne
Drzwi antywłamaniowe GERDA klasy RC3/C wyposażone w wieloryglowy zamek główny, drzwi wykonane jako przeciwpożarowe w klasie EI30
Balkony
Balustrady zewnętrzne wykonane w 100% z wysokogatunkowej stali nierdzewnej wypełnione szkłem bezpiecznym
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: Cena miejsca postojowego 35 000 zł.
Udogodnienia: monitoring, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 57 do 97 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 12 500 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Wilanów

Wilanów to jedna z najładniejszych i najbezpieczniejszych dzielnic Warszawy z dobrym dojazdem do Centrum Miasta. W Wilanowie dominuje niska zabudowa i dużo zieleni. Znajduje się tu wiele prestiżowych przedszkoli, stadnina koni, klub golfowy, kluby sportowe - wszystko w zasięgu ręki. Zaledwie 3 minuty jazdy samochodem dzieli nas od lokalnego centrum handlowego przy Placu Vogla. Spacer na plażę za wałem Zawadowskim to tylko 5 minut.

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wilanów znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole "Ala ma kota" w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Wilanów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 460 m znajduje się API Market, w odległości 620 m znajduje się Plac Vogla.

Data publikacji: 22.06.2020

Data aktualizacji: 11.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie