Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Rezydencja Viridi

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jasnogórska, oferowane bezpośrednio przez

Sharin Estate Sp. z o.o.

Gliwice, ul. Jasnogórska 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 944 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rezydencja ViridiRezydencja Viridi

7 zdjęć

Rezydencja Viridi
Rezydencja Viridi
Rezydencja Viridi
Rezydencja Viridi

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 68 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (39)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Rezydencja ViRiDi to wyjątkowa inwestycja oferująca komfortowe, stylowe i nowoczesne mieszkania w doskonałej lokalizacji.

Na osoby poszukujące mieszkań o wysokim standardzie w Rezydencji VIRIDI czeka 68 lokali o powierzchniach od 38 do 99 m2.

Dodatkowo na każdej z pięciu kondygnacji znajdują się komórki lokatorskie, a w kondygnacji podziemnej miejsca postojowe.

W budynku znajdują się 2 windy (od poziomu -1), a także lobby łączące willę z nową częścią budynku. W budynku przewidziany jest monitoring.

Atutem mieszkań parterowych są przydomowe ogródki, dzięki temu osoby, które zdecydują się na zakup takiego lokalu, będą mogły cieszyć się bezpośrednim kontaktem z zielenią otaczającą budynek. Mieszkania znajdujące się na wyższych piętrach, posiadają balkony lub przestronne tarasy.

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz służą wyłącznie celom informacyjnym. Niniejsze wizualizacje mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie na etapie realizacji inwestycji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalności budynków.

Inwestycja Rezydencja Viridi znajduje się w Gliwicach, ul. Jasnogórska 3 (0.9 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez Sharin Estate Sp. z o.o.

Inwestycja Rezydencja Viridi została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 68 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Viridi nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Sharin Estate Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 39 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa kilkanaście galerii i muzeów, wiele szkół i zespołów szkół, a swoją siedzibę ma tu również Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a kilkaset przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Viridi?

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do kilkudziesięciu miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się kilkaset przystanków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Viridi mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 65 metrów od inwestycji Rezydencja Viridi znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gliwice Jasnogórska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Viridi znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Viridi znajduje się 46 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 6 imienia Noblistów Polskich w odległości 125 m, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Gliwicach w odległości 172 m, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Gliwicach w odległości 188 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Viridi jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Poradnia Psychologiczna Partner w odległości 100 m, Przychodnia Ortopedyczna w odległości 101 m, Przychodnia Medyk w odległości 283 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Viridi składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 101 m znajduje się Biedronka, w odległości 112 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 113 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Viridi w odległości 138 m znajduje się boisko / kort, w odległości 145 m znajduje się boisko / kort, w odległości 168 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 01.02.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023