Inwestycja na Okolu

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jasna, oferowane bezpośrednio przez

Sfera Nieruchomości S.C.

Bydgoszcz, ul. Jasna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1445 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Inwestycja na OkoluInwestycja na Okolu

2 zdjęcia

Inwestycja na Okolu

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Hala garażowa na parterze z wydzielonymi miejscami postojowymi

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Jeżeli szukasz mieszkania w centrum Bydgoszczy w budynku zlokalizowanym przy bocznej ulicy, jednak bardzo blisko jednego z głównych szlaków komunikacyjnych miasta – trafiłeś idealnie.

Proponujemy Państwu funkcjonalne układy mieszkań, które na Państwa życzenie możemy zmienić i dostosować do potrzeb przyszłych lokatorów. Cichobieżne windy, monitoring i hala garażowa to tylko część udogodnień, które oferuje nasza nowa inwestycja.

W budynku zaprojektowano 32 lokale położone na 4 kondygnacjach naziemnych. W parterze znajdzie się hala garażowa z wydzielonymi miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi.

Termin realizacji inwestycji zaplanowano na II kw. 2022 r.

Inwestycja Inwestycja na Okolu znajduje się w Bydgoszczy, ul. Jasna (1.4 km od centrum Bydgoszczy), sprzedaż prowadzi Sfera Nieruchomości S.C.

Inwestycja Inwestycja na Okolu została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja na Okolu nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Bliskość wszelkiego rodzaju atrakcji tj. Opera Nova, Kino, Wyspa Młyńska i Stary Rynek jest ogromnym atutem naszej oferty. W sąsiedztwie znajdują się również szkoły, przedszkola i liczne punkty handlowe, a także rewitalizowany Park nad Kanałem – największy park w centrum Bydgoszczy.

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inwestycja na Okolu?

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja na Okolu mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 878 metrów od inwestycji Inwestycja na Okolu znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bydgoszcz Główna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Inwestycja na Okolu znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja na Okolu znajduje się 48 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5 w odległości 156 m, szkoła w odległości 164 m, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 3 im. Marii Grzegorzewskiej w odległości 165 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inwestycja na Okolu jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Okole w odległości 253 m, Regionalny Ośrodek Medycyny Sportowej SPORTVITA w odległości 773 m, Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy w odległości 791 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja na Okolu składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 104 m znajduje się Biedronka, w odległości 194 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 256 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja na Okolu w odległości 324 m znajduje się boisko / kort, w odległości 327 m znajduje się boisko / kort, w odległości 327 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 30.04.2021
Data aktualizacji: 08.03.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: