Willowa Reda

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Pucka, oferowane bezpośrednio przez Semeko Grupa Inwestycyjna S.A.

Reda, ul. Pucka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 35 ofert w najbliższej okolicy!

Willowa Reda

11 zdjęć

Willowa Reda
Willowa Reda
Willowa Reda
Willowa Reda

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Budynki zostały usytuowane w sposób podkreślający kameralność osiedla. Szeroki ciąg pieszo-jezdny prowadzi do trzech wejść budynków. Bliskość miejsc postojowych oraz garaże indywidualne w parterach budynków zapewniają łatwą dostępność inwestycji dla mieszkańców poruszających się samochodami. Inwestycja jest ogrodzona.

Plac zabaw został zaprojektowany za budynkami, odizolowany od komunikacji samochodowej, osłonięty od strony pn i wsch ścianami budynków, a od strony pd i zach ogrodzony. Wystawa południowo-zachodnia zapewnia dobre doświetlenie placu zabaw światłem słonecznym.

Nowoczesna forma i wyjątkowy charakter zabudowy zostały osiągnięte poprzez kolorystykę elewacji, wystające wykusze obłożone boniowanymi płytami i duże przeszklenia. Estetyczną elewację budynków dodatkowo podkreślą szklane balustrady balkonów. Budynki nawiązują do architektury willowej, co zostało podkreślone zastosowaniem gzymsów.

W budynkach inwestycji Willowa znajdują się mieszkania dwu- i trzypokojowe, o powierzchni od ok. 35- 66 mkw. Do mieszkań przynależą balkony, a mieszkańcy kondygnacji parterowej będą mogli korzystać z zaprojektowanych przydomowych ogródków. Zastosowana w projekcie duża ilość okien, usytuowanych na różnych poziomach zapewni jasność i przestronność pomieszczeń. Wnętrza lokali mieszkalnych zaprojektowano z myślą o przestrzennej użyteczności oraz estetyce. Architekci biura projektowego Semeko zadbali aby proponowane mieszkania były optymalnie ustawne oraz maksymalnie doświetlone. Przemyślane układy, konstrukcja budynków i zastosowane technologie mają także wpływ na dobrą akustykę poszczególnych lokali.

Na etapie budowy możliwa jest indywidulana, dostosowana do własnych potrzeb aranżacja wnętrz. Zmiany zweryfikują i pomogą wprowadzić w życie doświadczeni projektanci wnętrz z pracowni Semeko.

Inwestycja Willowa Reda znajduje się w Redzie, ul. Pucka (7.4 km od Gdyni), została zrealizowana przez Semeko Grupa Inwestycyjna S.A.

Inwestycja Willowa Reda została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Willowa Reda nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Semeko Grupa Inwestycyjna S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów:
cała inwestycja składa się z 7 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Reda to liczące sobie 33,45 km2 i ok. 22 300 mieszkańców miasteczko leżące w pow. Wejherowskim, na Pomorzu. Wchodzi w skład Aglomeracji Gdańskiej. Od wschodu i północy otoczone jest terenami zielonymi – łąkami Doliny Redy i lasami stanowiącymi część Puszczy Darżlubskiej. Łącznie zajmują one ok. 50% powierzchni miasta. Rozległe tereny wciąż są do zagospodarowania. Ze względu na przynależność miejscowości do Trójmiejskiego Regionu Metropolitarnego, zabudowa Redy jest typowa dla obszarów miejskich, z przewagą budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych. Tereny przemysłowe skupiają się na południu miasta, które na tle innych miejscowości „Małego Trójmiasta Kaszubskiego” wyróżnia się wysokim stopniem rozwoju gospodarczego. Reda jest miejscowością samowystarczalną. Znajdują się tu szkoły każdego szczebla, działa miejska przychodnia lekarska i dwa zakłady opieki zdrowotnej. Rozwija się tu kultura i sport, działa ponad 200 sklepów.

Komunikacja

Przez Redę biegną dwie drogi o dużym znaczeniu komunikacyjnym: krajowa nr 6 i wojewódzka nr 216. Działa tu również kolej, którą można dotrzeć do Gdańska, Szczecina lub na Hel. Lokalną ofertę przewozową uzupełniają taksówki.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Willowa Reda?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willowa Reda mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Willowa Reda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Reda Pucka - Nowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Willowa Reda znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willowa Reda znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Placówka nr 56 Pozytywnych inicjatyw - Punkt Przedszkolny nr 56 w Redzie w odległości 290 m, Niepubliczne Przedszkole Omnibusek w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willowa Reda składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Żabka, w odległości 230 m znajduje się Żabka, w odległości 380 m znajduje się Delikatesy Terwit.

Data publikacji: 22.10.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: