Solaris Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Lema, oferowane bezpośrednio przez Semaco

Kraków, Czyżyny, ul. Lema

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 734 oferty w najbliższej okolicy!

Solaris Park

9 zdjęć

Solaris Park
Solaris Park
Solaris Park
Solaris Park

Najbliższe inwestycje

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • recepcja
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Opis Inwestycji

Solaris Park logo

Solaris Park to idealna inwestycja zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi. Znajdziesz w niej małe, funkcjonalne kawalerki oraz duże mieszkania rodzinne. Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane również wygodne miejsca parkingowe i obszerne komórki lokatorskie. Oprócz tego, przewidzieliśmy stworzenie Strefy Mieszkańca, gdzie będzie można wspólnie spędzić czas wolny lub popracować. Zarówno mieszkania, jak i części wspólne zostaną wykonane z najwyższej jakości, ekologicznych materiałów. W ramach inwestycji powstaną również lokale usługowe. Start budowy zaplanowany jest na koniec 2019 roku. Inwestycja zostanie podzielona na dwa etapy.

Mieszkańcy do swej dyspozycji będą mieli także zewnętrzną siłownię, strefę rekreacyjną (leżaki, stoły do gier), a bezpieczeństwo będzie zagwarantowane przez monitoring i portiernię.

Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu największego parku w Krakowie – Parku Lotników, mieszkańcy będą mieli idealne miejsce, aby po pracy wybrać się na spacer i skorzystać z atrakcji, które się tam znajdują, takie jak powstający staw i plaża wokół niego. W inwestycji znajdzie się także stacja ładowania pojazdów.

Inwestycja Solaris Park znajduje się na Czyżynach, ul. Lema (3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Semaco.

Inwestycja Solaris Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 145 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Solaris Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Semaco przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 145 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: Cena 43.000 zł.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw

Lokalizacja inwestycji

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Komunikacja

Czyżyny mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Regularnie odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo biegnie tędy droga wojewódzka nr. 776, a północną granicę dzielnicy stanowi droga krajowa nr. 79.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Solaris Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Solaris Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Solaris Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - TAURON Arena Kraków Wieczysta.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Solaris Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Solaris Park znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole "Pod Magnolią" nr 1 w odległości 210 m, Szkoła Podstawowa nr 114 im. Arkadego Fiedlera w Krakowie w odległości 490 m, Zespół Szkół Nr 1 w odległości 510 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Solaris Park w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Skatepark, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.06.2020
Data aktualizacji: 08.07.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: