Panorama Ślężańska

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSanbet Development

Ceny od: 6 500 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Panorama Ślężańska dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
B3L2
31,35 m²
Parter
203 775 zł6 500 zł/m²
B2L1
57,73 m²
Parter
375 245 zł6 500 zł/m²
B1L2
31,35 m²
Parter
203 775 zł6 500 zł/m²
B1L1
60,03 m²
Parter
390 195 zł6 500 zł/m²

Opis Inwestycji

Panorama Ślężańska to kameralne osiedle wspaniale wkomponowane w otoczenie. Budynek mieszkalno-usługowy usytuowany jest na zboczu, z widokiem na góry, w pięknej, cichej okolicy Sobótki, co gwarantuje komfort mieszkania i wypoczynek od zgiełku miasta. To inwestycja realizowana z myślą o tych, którzy pragną zamieszkać w malowniczej, spokojnej okolicy, z łatwym dostępem do atrakcji, które dostarcza rozwinięta infrastruktura miasta. Do centrum można dojść w 7 minut i dojechać samochodem w 2-5 minut.Osiedle PANORAMA ŚLĘŻAŃSKA składa się z 2 budynków mieszkalnych z podziemnymi garażami. Budynek A jest już ukończony, a mieszkania gotowe do odbioru i zamieszkania. Budynek B jest w trakcie realizacji. Zaletą lokali użytkowych jest ich różnorodność, dostosowana do potrzeb i gustów ich przyszłych właścicieli. Funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń, daje możliwość indywidualnej aranżacji oraz zapewnia komfort i wygodę.Atuty naszej inwestycji:- inwestycja mieszkaniowa sfinansowana w całości ze środków własnych inwestora - pozwolenie na użytkowanie- wykończenie w podwyższonym standardzie deweloperskim- 7 min na pieszo do centrum miasta- wokół zagospodarowany i zadbany teren, pasy zieleni, szklaki turystyczne i roweroweZapraszamy!tel. 604 465 334

Inwestycja Panorama Ślężańska znajduje się w Sobótce, ul. Panoramy Ślężańskiej (15.9 km od Świdnicy), została zrealizowana przez dewelopera Sanbet Development.

Inwestycja Panorama Ślężańska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Panorama Ślężańska pozostały na sprzedaż 4 lokale użytkowe o powierzchniach od 31 do 60 metrów kwadratowych w cenie od 6 500 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Sanbet Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 11 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
mieszana, ściany murowane, stropy żelbetowe monolityczne.
Stolarka okienna
PCV kolor złoty dąb, szyby termoizolacyjne. Przeszklenia klatek schodowych stolarka PVC złoty dąb, wejście do klatek schodowych oraz wiatrołap - ślusarka aluminiowa.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe klasy C.
Balkony
balustrada stalowa cynkowana ogniowo z elementami murowanymi w kolorze elewacji, od góry wykończona parapetem kamiennym i pochwytem z rury stalowej cynkowanej.
Posadzka
Wykończenie posadzek - podłoże betonowe zatarte na gładko pod położenie paneli podłogowych, kafli, wykładziny itp.
Ściany
Ściany zewnętrzne - bloczek silikatowy gr. 25 cm, ocieplone styropianem gr. 12 cm. Ścianki wewnętrzne - bloczki silikatowe gr. 12 cm.
Instalacje
Instalacja sanitarna - z podejściami pod umywalkę, wannę lub brodzik, zlewozmywak i pralkę bez białego montażu tzn. bez baterii, zlewozmywaków, umywalek, wanien, wc. Instalacja elektryczna zgodnie z normą mieszkaniową - bez opraw oświetleniowych, jednofazowa z trójfazowym podejściem pod piec elektryczny w kuchni. Instalacja telewizyjna - gniazdo TV/SAT. Instalacja telefoniczna - gniazdo telefoniczne. Instalacja internetowa. Domofon - instalacja kompletna z unifonem w przedpokoju.
Ogrzewanie
Grzejniki - panelowe, niskopojemnościowe z zaworami termoregulacyjnymi, w łazience grzejnik drabinkowy.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 4 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 31 do 60 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 203 775 do 390 195 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 500 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Panorama Ślężańska

Sobótka to malownicze miasto leżące u podnóża Ślęży, tajemniczej góry zwanej ze względu na swe piękno i historię "Śląskim Olimpem". Sobótka położona jest na południowy zachód od Wrocławia, stolicy Dolnego Śląska, w odległości zaledwie 35 km (ok. pół godziny jazdy samochodem). Posiada bardzo dogodne położenie komunikacyjne względem autostrady A4 Wrocław_Jędrzychowice oraz dróg krajowych: Wrocław-Kłodzko i Wrocław - Jelenia Góra. Bogactwem tej ziemi są czyste powietrze, doskonała woda, piękne krajobrazy, cisza, spokój a także różnorodność fauny i flory. Niewątpliwym atutem Sobótki są atrakcyjnie zagospodarowane tereny z rozwiniętą bazą turystyczno - rekreacyjną. Malownicze szlaki górskie, ścieżki rowerowe, centra sportowe, a w nich korty tenisowe, hala sportowa oraz centrum SPA. W Sobótce działa również doskonałe zaplecze edukacyjne, a w nim przedszkola, szkoła podstawowa, gimnazjum gminne, liceum ogólnokształcące. Okolica jak i samo miasto przechodzi liczne projekty rewitalizacyjne zapewniające mieszkańcom jak i odwiedzającym turystom dogodny dojazd do miasta, aktywny wypoczynek oraz korzystanie z infrastruktury miejskiej.

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Panorama Ślężańska znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 W SOBÓTCE w odległości 410 m, LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SOBÓTCE w odległości 410 m, TECHNIKUM W SOBÓTCE w odległości 410 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Panorama Ślężańska w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 550 m znajduje się ŚOKSiR.

Data publikacji: 04.03.2016

Data aktualizacji: 22.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie